Charakterystyka numerologicznej SZÓSTKI

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Charakterystyka numerologicznej SZÓSTKI

Postautor: Ire33 » 22 mar 2016, 21:55

DROGA ŻYCIA No. 6
Numerologiczna 6 - NAUCZYCIEL

Droga życia o numerze sześć symbolizuje miłość, rodzinę, partnerstwo, opiekę, służbę, sztukę, harmonię oraz odpowiedzialność za siebie i innych. Numerologiczne szóstki dążą przede wszystkim do harmonii w swoim życiu. Na ścieżce, którą podąża szóstka będą pojawiać się zadania, które będą od niej wymagać podejmowania decyzji, wyborów, tolerancji, odpowiedzialności, sprawiedliwości, a także perfekcji. Będzie ona ponosi odpowiedzialność, która będzie kosztować ją wiele wyrzeczeń.

Szóstki są bardzo rodzinne, uczuciowe, wrażliwe i gotowe do walki za tych, którzy są dla niej najważniejsi. Są altruistyczne, uczynne i gotowe do poświęceń, a przede wszystkim dążące do tego, by w ich życiu oraz otoczeniu panował ład i spokój. Z natury są spokojne, dobre, delikatne, nie ulegają łatwo złym emocjom. Zazwyczaj lubiane przez inne osoby i darzone szacunkiem. Przyjaźnie, które zawierane są przez szóstkę są długotrwale i lojalne. Numerologiczne szóstki mają idealistyczną naturę, są czarujące, zazwyczaj bezkonfliktowe oraz łagodne. Są pełne miłości i mają wiele ciepła dla każdego, co powoduje, że lgną do nich dzieci i osoby, które potrzebują pomocy, czując ich uczciwość i mądrość. Pełna ideałów szóstka zawsze będzie stać po stronie słabszych, gotowa, aby dążyć do prawdy i sprawiedliwości. Szóstka potrafi przeanalizować każdy problem, a następnie wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski, które pomogą w jego rozwiązaniu. Szóstki rzadko krytykują, bo zwykle starają się wytłumaczyć i nauczać. Mają sporo kompleksów i nie czują się zbyt pewne siebie, dlatego niezbędna jest im akceptacji, aby mogły w pełni rozwinąć skrzydła.

Szóstki są olbrzymimi wrażliwcami, dlatego reagują cierpieniem na cierpienie innych. Może ona dawać innym wsparcie i pomoc, ale sama też potrzebuje ochrony. Jeśli jej nie otrzyma to jej życie zacznie przypominać sen. Często jest tak, że potrzeba wsparcia skłania ją do wejścia w związek małżeński i założenia rodziny, gdzie będzie mogła kimś się opiekować, a i ona sama znajdzie ochronę. Dobro innych, szczególnie najbliższych przedkłada ponad własne potrzeby oraz szczęście. Szóstki są szlachetne, sprawiedliwe, prawe, o łagodnym usposobieniu. Posiadają bardzo wysoko rozwiniętą intuicję, a także często podążają za wewnętrznym głosem.

Istotne jest, aby szóstka jak najszybciej odkryła co ją fascynuje. Swoje powołanie może odkryć w psychologii, pedagogice, duchowości, finansach, polityce, wojsku czy działalności artystycznej i sztuce. Powinna wykorzystać swoje umiejętności i realizować się wszędzie tam, gdzie będzie mogła wykorzystać swoją mądrość, troskę i opiekę. Pieniądze dla szóstki są przede wszystkim środkiem do zapewnienia bezpieczeństwa i wygody bliskich jej osób, a nie celem samym w sobie. W kwestii wydawania są zazwyczaj oszczędne i rozważne. Szóstki uwielbiają pomagać i służyć innym, czują się wtedy potrzebne. Są wygadane i elokwentne, lecz powinny zwrócić uwagę na to, aby nie plotkować.

Szóstki, które wibrują negatywnie mogą być nieprzystosowane do życia, trudne we współżyciu, mogą mieć wiele wątpliwości, przez co ciężko będzie im podejmować decyzje. Staną się przeciwieństwem pozytywnych cech szóstki. Będą nieodpowiedzialne, niewrażliwe, zaniedbane, będą wymagać od innych rzeczy niemożliwych i krytykować. Będą cierpiały, obrażały i zazdrościły innym, będą mieć poczucie porażki. Takie szóstki będą pesymistycznie spoglądać na otaczający je świat, nie będą potrafiły zaakceptować odmienności, ani cieszyć się życiem. Zatracą się w dążeniu do perfekcji, a przez to utracą smak życia. Umiejętność analizy powoduje, że często roztrząsają podjęte decyzje, wiele rozmyślają i rozważają przeróżne scenariusze, przez co nie mogą wyrwać się ze swojej sfery myślowej i podjąć decyzji.

Negatywne szóstki są pozbawione ideałów, nieobowiązkowe, nieodpowiedzialne i leniwe, a do tego tworzą nieistniejące problemy. Bywają nieprzejednanie, pamiętliwe i mściwe, zwłaszcza kiedy bezpieczeństwo i dobro kochanych przez nie osób jest zagrożone. Wtedy są niebezpieczne dla wrogów.

Powinny uważać na wszelkiego rodzaju uzależnienia. Nadwrażliwość i emocjonalność może spowodować, że będą chciały jakoś ukoić swój smutek. Problemy emocjonalne mogą też doprowadzić do depresji.

W domu szóstki lubią dominować, jednak są czułe i kochające. Wiele wymagają od swoich bliskich, dlatego często są bardzo surowe. Szóstka potrzebuje wiele ciepła i miłości, tylko w ten sposób można wydobyć z niej najlepsze cechy. Niespełnienie w rodzinie i związku powoduje, że stają się smutne i melancholijne. Niekiedy zdarza się, że rzucają się w wir romansów i nieobca jest im postawa nihilistyczna.

Numerologia 6 - kariera zawodowa

Dzięki swojej wrażliwości, szóstki świetnie sprawdzą się w roli artysty oraz wszędzie tam, gdzie będą mogły wykorzystać swoje kreatywne i twórcze zdolności. Lubią wygodne życie, a bezpieczna sytuacja jest dla nich ważna, jednak dążenie do bogactwa nie jest ich celem. To co nimi kieruje, to chęć zapewnienia najbliższym tego, co potrzebują. Zazwyczaj, aby osiągnąć sukces zawodowy, muszą być spełnione w związku i rodzinie.

Szóstki świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest niesienie pomocy potrzebującym. Ideale zawody dla szóstki to: lekarz, pielęgniarka, nauczycielka, opiekun osób starszych, przedszkolanka, pedagog, psycholog, dekorator. Natomiast z uwagi na olbrzymią wrażliwość mogą się stać wybitnymi artystami, ludźmi sztuki. Niestety, często nie wierzą w siebie i swój talent, dlatego otoczenie powinno ja bardzo wspierać.

Numerologia 6 - miłość, numerologia partnerska

Numerologiczna szóstka miłość i związki traktuje bardzo poważnie, dlatego zanim zdecyduje się na zawarcie związku małżeńskiego musi dobrze poznać partnera. Jednym z głównych celów jest dla niej założenie szczęśliwej i kochającej się rodziny. Jeśli wymaga tego dobro rodziny, jest gotowa poświęcić swoją karierę zawodową. Z łatwością nawiązuje nowe znajomości i przyciąga do siebie ludzi.

Szóstki są ciepłe, czule i rodzinne. Nie lubią monotonii w związku, dlatego lubią sprawiać swojej połówce niespodzianki. Pragną, aby ich związek był pełen romantyczności i czułości. Szóstki są wrażliwe, a przez to łatwo jest je urazić i zranić. Czasami są zbyt czułe i mogą "zagłaskać kota na śmierć". Nie mają problemów z okazywaniem uczuć w związku. Potrzebują kogoś, kto je zrozumie i obdarzy szczerym uczuciem. Kiedy już się zakochają, to obdarzą partnera tak silnym uczuciem, jak żadna inna wibracja.

Opracowane na podstawie:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/08/numerologia-6-charakterystyka.html
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron