Charakterystyka numerologicznej CZWÓRKI

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Charakterystyka numerologicznej CZWÓRKI

Postautor: Ire33 » 22 mar 2016, 21:47

DROGA ŻYCIA No. 4
Numerologiczna 4 - BUDOWNICZY

W numerologii cyfra 4 oznacza dystans, powściągliwość i szeroko rozumianą ostrożność. Droga o wibracji cztery jest wymagająca, ale każdy podjęty trud niesie za sobą trwale i solidne efekty. Cztery wymaga od swojego właściciela budowania trwałych fundamentów, konstruowania życia od podstaw. Wibracja cztery zapewnia bezpieczeństwo, ale za cenę ograniczeń.
Czwórki nie mają problemów z określeniem swojego celu, do którego wytrwale dążą, podjęte sprawy i inicjatywy doprowadzają do końca. Wokół nich panuje porządek, niekiedy nawet zahaczający o pedanterię.

Numerologiczne czwórki postępują metodycznie, zazwyczaj w oparciu o sprawdzone sposoby. Życie czwórki opiera się na systematycznej pracy, która z czasem przynosi adekwatne owoce. Pracowitość jest cechą szczególną, jaką wyróżniają się czwórki. Zazwyczaj muszą one w swoim życiu realizować się poprzez pracę, w przeciwnym razie mogą odczuwać niepokój i brak poczucia własnej wartości. Osoby o tej wibracji są uczciwe i wytrwałe we wszystkim czego się podejmują, a przez to są cenione przez otoczenie. Dzięki swojej rzetelności są w stanie szybko zdobyć przyjaźń i zaufanie obcych sobie ludzi. Czwórki nie należą do osób, które potrafią czy lubią okazywać swoje uczucia, są raczej powściągliwe i brak im w tym względzie fantazji.

Numerologiczne czwórki mają zdolność dostrzegania nieistotnych szczegółów, analitycznego myślenia, talent do planowania i organizowania. Podchodzą dość krytycznie do ludzi i ostrożnie dobierają przyjaciół. Czwórki są lojalnymi i wiernymi przyjaciółmi, którym można zaufać i powierzyć sekret. W życiu są zazwyczaj spokoje i zdystansowane. Sceptycyzm połączony ze zdrowym rozsądkiem czyni z nich osoby solidne, praktyczne, ale także bardzo poważne. Nie dla nich ryzyko, czy nieoczekiwane zmiany planów oraz przewroty życiowe.
Osoby o wibracji cztery mają silną wolę i gdy tylko coś postanowią, to z pewnością dopną swego. Ich wadą jest to, że są mało elastyczne, zbyt przywiązane do tradycji i przeszłości, co z pewnością może je ograniczać i powodować, że ciężko zmienić ich przyzwyczajenia.

Negatywna czwórka będzie bardzo leniwa, przywiązana do własnych schematów i rutyny, a do tego nietolerancyjna. Odwaga zmieni się w chęć rządzenia i dominacji. Taka osoba staje się kłótliwa, nerwowa. Nie znoszą głupoty, indolencji i lenistwa, a jeśli takie cechy u kogoś dostrzegą, to stają się wówczas bardzo krytyczne i ostre. Jeżeli już podejmują rozmowę, to mówią otwarcie, co myślą.

Istotne jest, aby czwórka miała wokół siebie ludzi podobnych do siebie - praktycznych, a do tego pełnych zapału i entuzjazmu do pracy, którzy upewnialiby i dodawali odwagi. Jeśli natomiast nikt taki w najbliższym otoczeniu się nie pojawi, czwórka zamknie się w sobie i trudno będzie nawiązać jej kontakt z innymi ludźmi i otoczeniem.

Czwórki mają wiele zalet tj. prawdomówność, odpowiedzialność, solidność oraz słowność. Na ogół są zdystansowane, gdyż lubią obserwować otoczenie z bezpiecznej odległości. Czwórki na ogół nie są otwartymi osobami, zanim z kimś się zaprzyjaźnią, muszą tę osobę dobrze poznać. Zanim podejmą jakąś decyzję muszą ją dobrze przemyśleć i rozważyć wszystkie za i przeciw.

Numerologiczne czwórki są pracowite, sumienne, dbają o szczegóły i o to, aby praca była wykonana na czas. Czwórki mogą osiągnąć sukces, głównie ze względu na swoją systematyczność. Rzadko cierpią na braki materialne, ponieważ prawie zawsze pracowitość połączona z cierpliwością daje pozytywne efekty. Stabilizacja jest im niezbędna do spokojnego, systematycznego i metodycznego działania.

Zazwyczaj czwórka ma łagodne usposobienie, nie popada w konflikty, nie jest egoistyczna i próżna. Niestety, zamknięcie się w sobie i dystans jaki wytwarza w stosunku do innych może być odczytany jako chłód, a tym samym taka postawa może być niewłaściwie odebrana. Na pierwszy rzut oka cicha i spokojna czwórka ma jednak sporo do zaoferowania jako przyjaciel. Ten kto ma czwórkę za przyjaciela, partnera życiowego lub w interesach może powiedzieć, że wygrał los na loterii.

Często czwórki są nieufne i skryte przed ludźmi, przez co często mogą czuć się samotne i odtrącone od społeczeństwa. Zamiast dużej liczby znajomych, wolą skromne grono kilku zaufanych przyjaciół.

Zagrożeniem dla czwórki może być pracoholizm, zwłaszcza wtedy, kiedy nie chcą być gorsze od innych, dorównać im, a nawet ich prześcignąć. Powinny pamiętać o tym, że praca to nie jedyna sfera życia i powinny zadbać także o swoje szczęście. Czwórki wyjątkowo źle znoszą krytykę i porażki. Powinny też uważać, aby nie popaść w rutyniarstwo, ciasnotę umysłową, krytycyzm oraz fanatyzm.

Numerologia 4 - kariera zawodowa

Czwórki, dzięki swojej pracowitości są w stanie osiągnąć sukces niemal w każdym zawodzie. Kiedy praca staje się ich pasją, to dają z siebie więcej niż się od nich wymaga. Zdarza się, że rezygnują wówczas ze swojego hobby, tylko po to, aby wykonać pracę, która ich pasjonuje. Czwórki charakteryzują się analitycznym umysłem, a to sprawia, że świetnie sprawdziliby się jako inżynierowie. Ponadto mają predyspozycje do wykonywania takich zawodów jak: księgowy, prawnik, sekretarz, urzędnik, ekonomista, żołnierz zawodowy czy mechanik.

Ze względu na swoje cechy numerologiczne czwórki nadawać się będą do pracy biurowej czy w przeróżnych urzędach. Będą także wspaniałym szefem i kierownikiem. Powinny jednak uważać, aby nie stać się despotycznym i surowym pracodawcą.

Idealnie sprawdzą się też jako właściciele biznesu. Mają talent do wyprowadzania firmy z tarapatów na linię prostą. Czwórki pracują ciężko, ale nie zawsze pociąga to za sobą gratyfikacje finansowe. Chcą one zapewnić swojej rodzinie wszystko to, czego potrzebuje, dlatego często przynoszą pracę do domu.

Czwórki przez swoją solidność, metodyczność i świetną organizację pracy są pożądanymi pracownikami, którzy zawsze dotrzymują terminów, ich praca jest najwyższej jakości. Mają w sobie siłę i zdolność do tego, aby zmienić świat, a sukces odniosą w dziedzinach, w których konieczne jest posiadanie zmysłu praktycznego.

Numerologia 4 - miłość, numerologia partnerska

Numerologiczne czwórki nie lubią wielkich imprez i masowych zgromadzeń, za to świetnie odnajdują się w niewielkich, kameralnych grupkach. W nielicznym towarzystwie są w stanie zbudować prawdziwe relacje, które oparte są na lojalności i zaufaniu. Natomiast w tworzeniu związków może brakować im spontaniczności i śmiałości, a przez to mogą być mało romantyczne. Powinny również uważać na to, aby w ich związku nie pojawia się monotonia i rutyna. Czwórki często są spolegliwe i to partner przejmuje władzę w związku. Takie związki jednak nie przeszkadzają czwórkom, o ile są ogólnie dobrze traktowane, bo poczucie władzy nie jest im niezbędne do szczęścia. W związku czwórki są chłodne i surowe, dlatego niechętnie okazują swoje uczucia, natomiast jeśli już zdecydują się na relację, to można przypuszczać, że będzie to długotrwała "inwestycja".

Zazwyczaj czwórki ukrywają swoje prawdziwe uczucia i emocje, a w związkach, pomimo szczerości, nie zawsze mówią o wszystkim partnerowi. Potrafią budować prawdziwe związki, są gotowe do poświęceń i wyrzeczeń. Czwórki potrzebują trochę czasu, aby uwieść osobę, która im się podoba, dlatego rzadko płeć przeciwna zakochuje się w nich od pierwszego wejrzenia.

Pragną stworzyć szczęśliwą rodzinę, za którą będą odpowiedzialni. Czwórki starają się i ciężko pracują na to, aby partnerowi i dzieciom nigdy niczego nie zabrakło. Przy jednoczesnej niechęci do zmian czwórka to odpowiednia osoba do zbudowania trwałych więzi.

Opracowane na podstawie:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/08/numerologia-4-charakterystyka.html
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
sylwia27
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 12 mar 2016, 6:48

Re: Charakterystyka numerologicznej CZWÓRKI

Postautor: sylwia27 » 24 mar 2016, 7:52

Jestem numerologiczna czwórka :) opis w połowie sie sprawdził.Rzeczywiście mam dystans do ludzi i nie chętnie opowiadam o sobie co jest zle odbierane przez otoczenie.Nie lubie równiez duzych imprez,jestem typem czlowieka który najlepiej czuje sie sam ze soba:). Natomiast nie sprawdzilo sie w opisie ze praca jest na pierwszym miejscu czwórki.Dla mnie najwazniejsze sa moje dzieci i najlepiej czuje sie jako matka ktora oddaje sie im w calosci <zakochany> .Nie widze siebie jako prawnika albo ksiegowa czy tez kierownik niee zbyt odpowiedzialne stanowiska na moj bardzo wrazliwy na krytyke charakter.

Awatar użytkownika
Alicja
Współtwórca
Posty: 155
Rejestracja: 11 mar 2016, 19:27
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Charakterystyka numerologicznej CZWÓRKI

Postautor: Alicja » 24 mar 2016, 9:46

Witam :) mogę poprosić o opisanie mojej liczby 7

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Re: Charakterystyka numerologicznej CZWÓRKI

Postautor: Ire33 » 24 mar 2016, 23:48

Alicja pisze:Witam :) mogę poprosić o opisanie mojej liczby 7


Wszystkie liczby na forum są już opisane.

===>>> http://obudzeni.info/viewtopic.php?f=66&t=472
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
Alicja
Współtwórca
Posty: 155
Rejestracja: 11 mar 2016, 19:27
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Charakterystyka numerologicznej CZWÓRKI

Postautor: Alicja » 25 mar 2016, 10:50

Dziękuję Ire33 nie mogłam znaleźć .Pozdrawiam serdecznie <3

Awatar użytkownika
Promyk Swiatla
Adept
Posty: 13
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:43
Lokalizacja: nr gg 58804171

Re: Charakterystyka numerologicznej CZWÓRKI

Postautor: Promyk Swiatla » 29 mar 2016, 18:21

Jestem numerologiczną czwórką, bardzo dobra charakterystyka :) choć jak wiemy doswiadczenia życiowe nas wzbogacają i odmieniają, stąd też róznice np. w kwestii podejścia do pracy, otwartosci w stosunku do ludzi, czy okazywania uczuć :)


Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron