Charakterystyka numerologicznej TRÓJKI

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Charakterystyka numerologicznej TRÓJKI

Postautor: Ire33 » 22 mar 2016, 21:43

DROGA ŻYCIA No. 3
Numerologiczna 3 - ARTYSTA

Często uważa się, że trójka jest jedną z najszczęśliwszych cyfr. Osoba o drodze życia trzy jest pozytywnie nastawiona do życia, towarzyska, kreatywna i twórcza. Posiada dużą wyobraźnię i naturę artystyczną. Uważa się, że trójka sprzyja artystom, osobom, które marzą o założeniu dużej, kochającej się rodziny. Numerologiczne trójki są szczere, wesołe, przyjazne, optymistyczne i z dużą wyobraźnią. Otwarta, serdeczna, ciepła, obdarzona magnetyzmem trójka na pewno nie ma problemów z oczarowaniem otoczenia.

Trójka jest ekstrawertykiem, który realizuje się poprzez kontakt z innymi. Rozbrykane i energiczne trójki rzadko żyją w odosobnieniu, zazwyczaj ludzie uwielbiają ich towarzystwo, co bardzo je cieszy. Zdecydowana większość trójek ma olbrzymią wyobraźnię, lotny umysł i otwartą naturę, dzięki czemu mają zwykle wielu przyjaciół i znajomych oraz podobają się płci przeciwnej. Są elokwentne, lubią przechwałki i komplementy.

Trójka ma wiele talentów, dzięki którym jest w stanie wyrazić swoje emocje i uczucia. Jest elokwentna i słynie ze swojej erudycji. Jest inteligentna i błyskotliwa, a dodatkowo posiada umiejętność zarażania swoim optymizmem i entuzjazmem. W towarzystwie jest zazwyczaj pożądanym gościem, gdyż nikt tak jak trójka nie ma takiego uroku i czarującej, ciekawej osobowości. Trójki są numerologicznymi duszami towarzystwa, które zawsze rozkręcą nudą i nieudaną imprezę, gdyż mają 100 pomysłów na minutę.

Trójka czuje się spełniona dopiero wtedy, kiedy kocha i jest kochana, w przeciwnym razie czuje się nieszczęśliwa. Realizuje się w szczęśliwym związku i rodzinie, a jeśli nie może takiego stworzyć, to będzie miała poczucie "umierania".

Numerologiczna trójka jest osobą niezależną i oryginalną, bardzo ceni sobie swoją wolność i suwerenność w podejmowaniu decyzji. Nie znosi rutyny i monotonnego życia. Jest dynamiczna i lubi zmiany, z ciekawością podchodzi do nowych wyzwań, nie cierpi nudy. Z życia chce czerpać jak najwięcej, ceni sobie harmonię i otaczających ją radosnych ludzi. Jej życie jest ciągle w biegu, przez co nie raz zapomina o wielu obowiązkach. Trójka bywa często nieśmiała, jednak nie ma większych problemów z wyrażaniem własnych uczuć i emocji.

Trójki lubią się podobać, nie tylko płci przeciwnej. Lubią, kiedy inni zwracają na nie uwagę, są zauważone i wyróżnione. Często przesadnie dbają o swój wygląd zewnętrzny i są dumne z niego. To życiowi optymiści umiejący w pełni cieszyć się życiem i do tego korzystać z okazji, które się nadarzają. Lubiane, kochane, a wręcz uwielbiane przez przyjaciół. Trójka jest gadułą, potrafi rozmawiać niemalże godzinami, przez co wielokrotnie zdarza się jej z tym przesadzać.

Cenią sobie życie w spokoju i harmonii, dlatego omijają wszystkie sytuacje, które mogłyby w jakiś sposób zaburzyć lub skomplikować ten spokój. Bo trójka lubi życie łatwe i lekkie, co może się wiązać z brakiem talentu do zarządzania pieniędzmi i wydawaniem ich na zbytki.

Negatywne trójki mogą być bardzo powierzchowne, szybko oceniać ludzi bez poznawania ich, a w doborze przyjaciół kierować się statusem majątkowym. Mogą być zazdrosne i ekstrawaganckie. W swoim środowisku mogą być postrzegane jako najwięksi plotkarze, którzy nieustannie czymś się chwalą, a do tego przyjmują jakąś pozę i udają kogoś innego. Negatywna trójka jest znerwicowana i lękliwa, co może utrudniać kontakt z innymi. Będzie ona wówczas skazana na swoje własne towarzystwo. Negatywna trójka będzie uciekać od odpowiedzialności, stanie się hipokrytką, która dba jedynie o swoje interesy, a innych wykorzystuje dla własnych celów.

Często dzięki swej fascynującej osobowości są rozpieszczane przez innych i wtedy mogą stracić kontakt z rzeczywistością, nie pracując nad swoimi wadami. Mogą stać się próżne, łatwowierne, wyniosłe i egocentryczne.

Trójki są odważne, lubią ryzykowne zachowania. Brakuje im zahamowań, dlatego często pakują się w poważne problemy. Zdarza się im lekkomyślność, nieodpowiedzialność, bywa, że powiedzą o jedno słowo za dużo i nie chcą przyznać, że zawiniły. Inną wadą trójek jest impulsywność - często reagują przesadnie i niewspółmiernie do sytuacji, wybuchają nagle i bez ostrzeżenia. Trójki mają problem z dochowaniem sekretów, zdarzy im się skłamać i podkolorować nieco rzeczywistość. Nigdy ie przyzna się do błędu.

Trójki są szczęściarzami, którym większość rzeczy wychodzi, co często może powodować u nich poczucie wyjątkowości. Wtedy trójka będzie uważać, że wszystko ma na wyciągnięcie dłoni, zaniecha pracy nad sobą, a do tego będzie podchodzić do wszystkiego ze słomianym zapałem.

Pieniądze zazwyczaj lubią trójkę, która uważa, że są one po to, aby z nich korzystać. "Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" - takie słowa mogłaby wypowiedzieć numerologiczna trójka. Nie żałuje sobie ona przyjemności, innym także lubi sprawiać prezenty. Nie jest ona zachłanna, ale nie jest też zbyt oszczędna. Nie obchodzi jej pogoń za materialnym światem, po prostu chce mieć wygodne i przyjemne życie.

Numerologia 3 - kariera zawodowa

Numerologiczne trójki nie potrafią zbyt długo przebywać w samotności, dlatego najczęściej podejmują pracę, która wymaga od nich nieustannego kontaktu z innymi ludźmi. Trójki są bystre, inteligentne, a do tego posiadają liczne talenty. Wszystko to sprawia, że ich praca staje się owocna.

Dzięki komunikatywności szybko nawiązują kontakty i rozwiązują konflikty. Błyskawicznie uczą się nowych umiejętności, często poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Bywają niezdecydowane - to skłania je do częstych zmian pracy i miejsca zamieszkania. Jeśli tylko wiedzą czego chcą i mają określony cel, to na pewno osiągną wymarzony sukces. Numerologiczne trójki charakteryzuje słomiany zapał, dlatego często pozostawiają niedokończoną pracę.

Trójki są ambitne, dlatego lubią wysoko zwiesić sobie poprzeczkę. Największy sukces i spełnienie mogą osiągnąć, jeśli będą miały do czynienia w swojej pracy z ludźmi.

Praca, którą wykonują powinna wynikać z pasji. Spełniają się w zawodach, gdzie konieczna jest komunikacja, mobilność, kreatywne myślenie. Świetnie odnajdą się w zawodzie pisarza, dziennikarza, poety, aktora, komika, nauczyciela, psychologa, lekarza, przedstawiciela handlowego, adwokata, pielęgniarki, artysty. Mogą zająć się dziedzinami, gdzie konieczne jest twórcze podejście - dekoratora wnętrz, w rzemiośle, malarstwie, sztuce.

Numerologiczne trójki w pracy są bardzo kreatywne oraz przedsiębiorcze. Przy odrobinie samodyscypliny, koncentracji i wytrwałości zdobędą nawet najtrudniejszy szczyt i to z łatwością, o której inni mogą tylko marzyć. Praca trójki powinna jednak być ciekawa i dawać jej możliwość rozwoju. Trójki są bardzo lubiane i szanowane przez pracowników i współpracowników, gdyż ich pozytywne nastawienie do świata udziela się innym.

Numerologia 3 - miłość, numerologia partnerska

Numerologiczne trójki są bardzo wrażliwe, dlatego łatwo je skrzywdzić. Zwykle bardzo przeżywają każdy swój związek. Jeśli pokochają kogoś, kto nie odwzajemnia ich uczucia będą miały poczucie porażki, mogą popadać w depresję i doły psychiczne. Każdą miłość odczuwają bardzo intensywnie i poważnie, a każda wydaje im się właśnie tą jedyną, najprawdziwszą.

Zazwyczaj nie mają problemów z poznawaniem nowych ludzi, gdyż są bardzo towarzyskie i komunikatywne. Wiele osób ulega ich urokowi, zwłaszcza płeć przeciwna. Korzystają ze swojego zniewalającego czaru dopóki nie trafią na swoją drugą połówkę jabłka.

Trójki powinny uważać na to co mówią, bo mogą skrzywdzić kochaną przez siebie osobę. Uwielbiają rozmyślać nad swoją idealną, upragnioną miłością, to romantycy i marzyciele. Niekiedy można odnieść wrażenie, że żyją w odrealnionym świecie.

Małżeństwo trójki jest lojalne i wyrozumiałe, partnerzy potrafią wiele sobie wybaczyć. Marzą o tym, aby stworzyć udany, kochający się i ciepły związek.

Opracowane na podstawie:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/08/numerologia-3-charakterystyka.html
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość