Wiek duszy a Numerologia

ponadczasowa
Aktywny Forumowicz

Re: Wiek duszy a Numerologia

Postautor: ponadczasowa » 22 cze 2016, 22:54

:) Tak jak napisal Michu60, nie popadamy w samozachwyt tylko dlatego, ze czujemy, ze jestesmy na dalszym etapie rozwoju. Skadze!!! Brak tu tonu moralizatora, medrca czy chocby tego, jakto ujal TheSkip77, "patrzenia z gory".

To jest bardziej tak, ze wiele rzeczy, jak nie wszystko, jest pozbawione natychmiastowej ocenie, tzn. dystanst, tolerancja, zrozumienie sa pierwsze, a nie goraczkowe kalkulowanie, ocenianie itp.

Ja np. juz duzo lat temu przekierowalam myslenie ze swojej perspektywy (nastolatki czy dwudziestolatki) na pespektywe bycia doroslym, dojrzalym czlowiekiem (takim pod koniec swego zywota). Przyszlo to do mnie naturalnie, niewiadomo kiedy, i wtedy osiagniecia, tytuly, gromadzenie bogactwa, przyziemne cechy jak gniew, zazdrosc, pycha przestaja miec racje bytu.

W ogole to we mnie "siedza" dwie osoby :) :) :) Starzec i dziecko. Starzec, ktory bez nadmiaru emocji przyjmuje rzeczywistosc taka, jaka jest i dziecko, ktore odkrywa, cieszy sie i pragnie doswiadczac wiecej. Brzmi dziwnie?

A jak jest u WAS?
Nic nie dzieje sie bez przyczyny
Miłość moim powietrzem
IG 86timeless

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 23 cze 2016, 9:26

ponadczasowa pisze:[...]W ogole to we mnie "siedza" dwie osoby :) :) :) Starzec i dziecko. Starzec, ktory bez nadmiaru emocji przyjmuje rzeczywistosc taka, jaka jest i dziecko, ktore odkrywa, cieszy sie i pragnie doswiadczac wiecej. Brzmi dziwnie?

A jak jest u WAS?

Podobnie :P

---
Tak jak piszecie, z właściwej perspektywy, to analizowanie "stara", "młoda" dusza może być przydatne, ale tylko jeśli ktoś rozumie jak działa ego i potrafi posprzątać samo-sabotaż, który to powoduje :)

Bo np. jak to "tak sobie analizujesz" i przyjmiesz schemat podświadomie, to nawet nie będziesz wiedzieć co się stało i dlaczego. Tu leży ten problem, dlaczego te ostrzeżenie trzeba powtarzać często, bo dużo ludzi co szuka wiedzy to czyta i po drugie często "zasypiamy i zapominamy" i też się możemy wkręcić :P

Istotne info dodatkowe: Jaka jest różnica w patrzeniu z perspektywy umysłu, a tej innej właściwszej? Patrząc z poziomu umysłu ma się obcięte widzenie i nie widać, co się dzieje w umyśle, nie wiadomo też, że można widzieć więcej :)

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 15 lip 2016, 1:51

WIEK DUSZY...MASLO MASLANE...LICZY SIE DOSWIACZENIE BO CZAS NIE ISTNIEJE.

Wróć do „Numerologia”