Darmowy program do wspomagania obliczeń numerologicznych

szarpii
Sympatyk Forum

Re: Darmowy program do wspomagania obliczeń numerologicznych

Postautor: szarpii » 26 mar 2016, 2:57

Cykl roczny coś się nie zgadza.. skoro jestem 1 -

Teraz jeszcze trwa cykl od wrzesnia 2015.. 2015 + moja 1 = 8+1=9.
2016 + 1 = 1 się rozpocznie, dopiero od września 2016, czyż nie?

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator

Postautor: Ire33 » 26 mar 2016, 8:44

Rok 2016 zaczął się we Wrześniu 2015, czyli jesteś w połowie cyklu roku 1. Jak przeczytasz wstęp do cyklu to zauważysz, że jest to opis tego, czego możesz spodziewać się w tym roku i na jakich płaszczyznach, to nie musi się zgadzać. Ważna jest też tendencja, która jest określona Twoją sytuacją życiową.
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

szarpii
Sympatyk Forum

Postautor: szarpii » 26 mar 2016, 21:30

Nie no jezeli teraz bym mial cykl 9 - wszystko by sie zgadzalo. Ale z cyklem 1 NIC sie nie zgadza. Teraz jest 2015, 2016 zacznie sie we wrzesniu o.O Wtedy cale zycie moge faktycznie poukladac wedlug tego co tu jest, sprawdzone. o.O

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator

Postautor: Ire33 » 26 mar 2016, 22:54

No czyli jak Ci się sprawdziło to cykl 9 masz za sobą a pierwszy przed sobą. Jak chcesz aby Coś się sprawdziło jak jeszcze nie przeminęło?
Może masz jakiś mały poślizg w wydarzeniach ;)

Ja nie jestem numerologiem, tylko interesuje się tym trochę i mam większą wiedzę niż przeciętny człowiek. Jeżeli chcesz się upewnić możesz spytać się kogoś innego albo sprawdzić w google. ;)
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 11 maja 2016, 11:46

Zaszczyt poznać autora tego programu! Chylę czoła i dziękuję, bo Twój program pomógł mi w kilku decyzjach, zresztą nie tylko mi i osobom, którym poznałam. Dzięki obliczeniom wiele zrozumiałam, głównie przyczyn. Używam go ok 5 lat.

Wstyd się przyznać, wspierałam się programem w sprawach damsko-męskich. Jak kogoś poznawałam, sprawdzałam jego karmy. Jak miał 7 w DZ, to znaczy, że w przeszłości zostawił rodzinę i teraz nie będzie miał szczęścia w związkach. Panowie 7, do których mnie właśnie ciągnęło i chciałam ich naprawić, rzeczywiście się zachowywali, jakby w związku byli sami, więc wsparta wiedzą z programu, decydowałam się na odejście, bez wyrzutów sumienia, bo taka była karma tej osoby. Jak pokazał czas, właśnie takie odejście było najlepszą pobudką dla tych osób, po jakimś czasie dostawałam smsy, że dzięki temu zrozumieli swoje błędy i są teraz w szczęśliwym związku.

Nie wiązałam się też z panami 5 z DZ, bo to znaczy, że lubią być niezależni i możliwe, że zmienią miejsce zamieszkania, a ja nie chciałabym wyjeżdżać z PL.

Unikałam też panów w 4 w DZ, bo to karma pracy, taka osoba będzie musiała dużo pracować, a się nie dorobi, a wiadomo, mąż, który będzie musiał spędzać połowę życia w pracy to kiepska perspektywa:) ale zawsze zachęcałam do lepszej pracy, żeby nie było:)

W pewnym momencie postanowiłam nie używać Twojego programu, bo już bałam się, że z nikim się nie zwiążę na stałe. Choć u mnie 8/26 więc swoje musiałam przejść. Można powiedzieć, że się udało, ale nastąpiły problemy. Włączyłam Twój program, jego droga życia to 6, a ja mam 6 w I PZ, związek karmiczny...

Czy ktoś coś wie na ten temat?
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

blue light
Pasjonat Forum

Postautor: blue light » 01 cze 2016, 21:11

1 znajdą się w 1 roku osobistym.
2 znajdą się w 2 roku osobistym.
3 znajdą się w 3 roku osobistym.
4 wejdą w 4 rok osobisty.
5 wejdą w 5 rok osobisty., liczymy 5+rok 2015= 13=1+3=4
6 w 6rok osobisty. 6+8=14=1+4=5
7 w 7 rok osobisty. 7+8=15=1+5=6
8 w 8 rok osobisty( 8+8=16 =1+6=7)
9 wejdą w 9 rok osobisty (9+8=17=1+7=8)

ROK JEDYNKI
W jedynkowym roku znajdą się numerologiczne jedynki. Teraz jedynki mogą nabrać głębszego oddechu i poczuć dobrodziejstwo Losu. A dzieje się to za sprawą nałożenia się wibracji jedynkowych, czyli wasza osobista wibracja oraz wibracja roku jedynki. Taka konstelacja powoduje dodatkowe wzmocnienie energetyczne. Istnieje jeszcze główny trend jedynki, dotyczący co prawda niektórych tylko osób ale doskonale je wzmacniający. ( Piszę tutaj o specjalnych obliczeniach trendów głównych, dziesięcioletnich lub dwudziestoletnich) Choć trochę wymęczone ale i zahartowane przeciwnościami roku ubiegłego, teraz z wiarą i optymizmem spojrzą w przyszłość. Spora część numerologicznych jedynek rozpocznie całkiem nowy etap życia. Te, które pożegnały się ze starymi związkami, pracą, zależnościami lub relacjami, być może jeszcze z odrobiną nieufności ale jakby z lżejszym sercem patrzą w przyszłość. A wierzcie, teraz nowe stoi przed wami, kusząc wachlarzem rożnych nowych możliwości.
Zatem, jedynka jest liczbą Lwa, Słońca, to liczba męska, masz okazję zaprezentować się jak najlepiej. To bardzo dobry to rok na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć.
Ten rok będzie dla ciebie znamienny pod tym względem, ze jako inteligentna i bardzo konstruktywna wibracja będziesz mógł się realizować na wszystkich przestrzeniach życia. Tym razem już nikt nie zagoni cię do kąta i nie przyprze do muru, jak to bywało w roku poprzednim. To dobry czas dla ciebie, wreszcie zostaniesz zauważony w rodzinie, w pracy, w towarzystwie, wszak Lwa trudno nie zauważyć, a ty nim właśnie jesteś. Bez większego trudu wprowadzisz nowe pomysły i w pracy i w domu. Szef da ci podwyżkę lub awans, a jeśli to ty jesteś szefem, to twoja firma ma teraz szanse na rozwój i pozyskanie nowych kontraktów. W twoje życie wejdą nowi ludzie i nowe idee, warto pozbyć się starych, skostniałych przyzwyczajeń i rozpocząć rewitalizację swojej przestrzeni życiowej. To dobry rok na założenie firmy, poszukanie lepszej pracy, na rozpoczęcie budowy domu, na śluby o ile jesteś już w długotrwałym związku partnerskim. Samotne jedynki mają dobry czas na szukanie właściwych partnerów życiowych. To rok dobry na rozpoczynanie nowego życia. Szczególnie, że rok jedynki jest zawsze następstwem trudnej dziewiątki, która generalnie rozwala wszystkie dotychczasowe struktury i zmusza do budowania nowego. Dlatego rok jedynki jest tak właśnie sprzyjający na rozpoczynanie wszystkiego co nowe. Właściwie można powiedzieć, że obecne numerologiczne jedynki, które są już w jedynkowym czasie, są osobami skazanymi na sukces. Tutaj jak zauważyliście pokrywają się dwa trendy, wasza osobista jedynkowa wibracja i wibracja roku jedynkowego. Także wszystkie jedynki, które znajdują się w głównym, jedynkowym trendzie mają większe szanse od jedynek znajdujących się w innych trendach. ( piszę tutaj o specjalnych obliczeniach trendów głównych, dziesięcioletnich lub dwudziestoletnich) Co oczywiście nie znaczy, ze te drugie mogą spotkać jakieś trudności, wręcz przeciwnie, z ta jednak różnicą, ze te pierwsze zostaną dodatkowo wzmocnione energetycznie. Natomiast wszystkie numerologiczne jedynki mogą liczyć na profity finansowe, jak i na awanse. Największa szanse mają jedynki związane z biznesem, bankami, zarządzaniem, reklamą, firmami, które w swoim logo maja słońce, a złoty kolor jeszcze bardziej będzie wzmacniał wibracje. Także wszystkie jedynki pracujące w wielkich, mocnych firmach także mogą zaistnieć ze swoimi pomysłami i zdobyć za to oczekiwaną nagrodę. Osoby, którym całkowicie się nie wiodło mogą tej jesieni myśleć o odbiciu się od dna, a stanie się to za sprawą ich charyzmy i wibracji numerologicznych. Zauważycie, że dla niektórych osób stajecie się autorytetami, że zwracają się do Was po radę, że to co mówicie jest wysłuchiwane i dobrze przyjmowane przez otoczenie. Reasumując wszystkie numerologiczne jedynki powinny śmiało iść do przodu. W razie pojawienia się przeciwności świetnie sobie poradzicie.

Wróć do „Numerologia”