Gdy wybieracie imię dla dziecka pamiętajcie aby wypełnić mu wszystkie 'kanały'

Awatar użytkownika
SirVoosh
Adept

Gdy wybieracie imię dla dziecka pamiętajcie aby wypełnić mu wszystkie 'kanały'

Postautor: SirVoosh » 06 maja 2016, 23:23

Skoro mamy tu na forum kącik numerologiczny to pomyślałem, że warto podpowiedzieć przyszłym rodzicom, aby wybierając imię/imiona dla dziecka zapełnili mu wszystkie kanały energetyczne. Inaczej dajecie dziecku na samym starcie lekcje karmiczne do odrobienia. Mówiąć kanały mam na uwadze wibracje od 1-9. Każdej wibracji przypisane są specyficzne litery. Czyli np. 1 = A,S,J Jeśli w imieniu i nazwisku zabraknie przynajmniej jednej z tych liter to dziecko bedzie miało - 'pusty' kanał czyli lekcje życiową do nauczenia.

Dla przykładu:

4 4 4 4
Adam Duma
1 1 3 1

1 2 3 4 5 6 7 8 9
3 - 1 4 - - - - -

Przy tak krótkim imieniu i nazwisku dziecko będzie miało 'puste' aż 6 kanałów energetycznych co oznacza, że będzie miało trudności w tych dziedzinach życia.

Wybierając dłuższe imię z większym wyborem liter (wibracji) można temu zapobiec.

Znacznie lepszy start życiowy zapewniłoby mu imię np:

2987182 6 4 4
Krzysztof Duma
6 3 1

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2 1 1 2 - 2 1 2 1
Jak widać w tym drugim przypadku dziecko ma tylko jeden kanał nie zapełniony, czyli znacznie mniej 'lekcji życiowych' do odrobienia.

Oczywiście przy wyborze imienia trzeba brać pod uwagę wiele aspektów. Ja chciałem tylko zwrócić uwage na jeden - im wiecej różnych liter tym imię jest korzystniejsze i daję lepsze szanse na udane i łątwe życie.

Mam nadzieję, że ta informacja się przyda - szczególnie dla rodziców tzw 'star children' , które przychodzą do nas z wieloma potencjałami i nie powinniśmy im rzucać kłód pod nogi na samym starcie życia. One i tak pewnie znajdą sposób aby się odblokować np. przez drugie imię, psełdonim czy małżeństwo. Myśłę jednak, że jeśli mamy szansę ułatwić im start życiowy, to powinniśmy to zrobić!

Pozdrawiam

Wróć do „Numerologia”