Czym jest Droga Życia i jak ją obliczyć?

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator
Posty: 235
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:57
Lokalizacja: Wszechświat

Czym jest Droga Życia i jak ją obliczyć?

Postautor: Ire33 » 21 mar 2016, 22:57

Droga Życia
Nikt z nas nie może zmienić swojej daty urodzenia. To ona jest najważniejsza, gdyż zawiera główny program naszych doświadczeń. Można nawet powiedzieć, że jest rodzajem mapy, czy planu dzięki któremu możemy określić co czeka nas w czasie naszej ziemskiej podróży. Warto poznać ten plan, aby uniknąć błądzenia i wiedzieć dokąd zmierzamy. Jesteśmy w stanie określić lekcje do przerobienia oraz nagrody, jakie na nas czekają. Zsumowana data urodzenia jest naszą drogą życiową, mówi nam jaki jest nasz cel, czego możemy się spodziewać, czego musimy się nauczyć, jakie lekcje mamy do odrobienia. Każde wydarzenie, które nas spotyka jest przygotowane specjalnie dla nas, abyśmy się rozwijali i, co najważniejsze - żadne wydarzenie nie przerasta nas. Problemy, na które natrafiamy mają nas wzmocnić i musimy pamiętać, że mamy zdolność do ich rozwiązywania.

Liczba Drogi Życia to najważniejsza liczba w portrecie numerologicznym (ale oczywiście nie jedyna!). Można ją porównać do znaku Zodiaku. Istnieje kilka sposobów obliczania Liczby Drogi Życia. Należy używać każdego z nich, gdyż konieczne jest znalezienie podliczby. Podliczby pogłębiają interpretację danej Drogi Życia, to one odpowiadają za dokładniejsze określenie cech człowieka czy określonego wydarzenia, dlatego nie można jej lekceważyć.

Istnieją trzy sposoby obliczania Drogi Życia:
1. metoda wertykalna (np. ur. 17.04.1988 r. -> 1+7+4+1+9+8+8=38=11=2)

2. metoda horyzontalna, czyli suma pozioma wszystkich cyfr w dacie urodzenia (data jak wyżej -> 17+04+1988 = 2009 = 11 = 2

3. suma cyfr wynikających z redukcji liczb złożonych w danej dacie (8+4+8=20)

Każda liczba ma dwie strony, pozytywną i negatywną, zatem w ciągu całego życia będziemy pracować nad doprowadzeniem do optymalnego wykorzystania możliwości przypisanej nam liczby oraz nad złagodzeniem skrajności. Należy pamiętać, że Liczba Drogi Życia zawiera w sobie cel, do którego dążymy.

Uwaga! Jeśli z daty urodzenia wyjdzie Ci 11, 22, 33, 44 to takiej liczby nie sumuje się - jest to tzw. liczba mistrzowska (stara dusza). Obecność takiej liczby u danej osoby wskazuje na to, że jest to tzw. stara dusza, która wcieliła się ponownie, by dołączyć swą wiedzę do rozwoju ludzkości.

Należy pamiętać, że Liczba Drogi Życia zawiera w sobie program, do którego dążymy.


Opracowane na podstawie:
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/08/czym-jest-droga-zycia-i-jak-ja-obliczyc.html
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/podstawy-numerologii-czyli-o-co-tu.html
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

ThomasTedsmall
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2016, 21:53

Czym jest Droga Zycia i jak ja obliczyc

Postautor: ThomasTedsmall » 26 gru 2016, 6:28

Liczba Drogi Życia - jak obliczyć i jaką pełni rolę?


Wróć do „Numerologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość