Możesz przestać się bać.

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Lightworker
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:06

Możesz przestać się bać.

Postautor: Lightworker » 10 mar 2018, 22:27

Witaj. Jak wiesz lub nie wiesz, jedyną rzeczą, która trzyma Cię w pułpace nieszczęśliwego życia jest strach. Strach orzed tym, że robiąc co chcesz, zrobisz źle. Wyzbywając się tego strachu, wędrujesz prosto do 5D – czyli do szczęśliwego, pełnego miłości życia! Wystarczy ta jedna rzecz i już Cię tu nie ma.

Nie bój się robić tego co chcesz, w każdej chwili. Tylko w ten sposób zdołasz opuścić matriksa i wejść wyżej. Świat jest fraktalny, co oznacza, że dostajesz zawsze więcej tego co robisz, a dokładniej co odczuwasz. Największą iluzją jest to, że wydaje Ci się, że musisz coś robić czego nie chcesz, bo inaczej nie będziesz miał za co żyć, albo kogoś zawiedziesz i tak dalej. Wydaje Ci się, że musisz iść do pracy, bo inaczej będziesz głodował albo stracisz dach nad głową, a to czysta bzdura. To nie jest zupełnie powiązane, dopóki Ty tego tak nie spleciesz. Jesteś wolną istotą i możesz robić to na co masz ochotę, zawsze! To jedyne wyjście, by być wolnym. Zero robienia rzeczy, które są Ci jakkolwiek niewygodne. To prowadzi do rozpaczy, smutku, planowania, liczenia, martwienia się, a nawet chorób i tak dalej. Porzuć to TERAZ!

We Wszechświecie wszystko jest zawsze na swoim miejscu, co oznacza, że nie możesz zrobić czegoś, co zaburzyło by harmonię. Nie możesz wybrać jakiejś decyzji, która nie będzie odpowiednia. Zawsze robisz dobrze, a nawet najlepiej jak się da. Musisz zrozumieć, że wszystko będzie tak jak ma być, czyli będzie co będzie. Niezależnie od tego co zrobisz, będzie tak samo. Dążymy wszyscy do światłości, do pięknego życia, ale musimy wszyscy przez to przejść. Nie ma innej opcji. Ale uda się nam, bo taka jest fizyka i to oczywiste. Można to nawet obliczyć!

Ale skoro wszystko jest na swoim miejscu, to po co się czymkolwiek przejmować? Po co rozmyślać nad czymkolwiek, po co planować, po co się martwić, po co uważać? No właśnie po nic! Czas skończyć to robić. Nic co nie ma się stać i tak się nie stanie, a wszystko co ma się stać i tak się stanie, niezależnie od tego co zrobisz i jak bardzo będziesz uważał. Dlatego przestań obracać się na pasach, gdy przechodzisz przez ulicę, przestań uważać na każdy ruch, przestań bać się kroczyć ciemną uliczką w środku nocy, przestań bać się o swoją własność. Nie zamykaj domu, gdy z niego wychodzisz, nie zamykaj auta, zostawiaj swoje rzeczy, gdzie Ci wygodnie, możesz nawet kłaść portfel pełen pieniędzy i dokumentów w miejscu publicznym wśród setek ludzi jeśli Ci to akurat wygodne – Tylko się nie bój. Możesz dawać ludziom swoje hasła do banku, do poczty, do social mediów… Możesz robić co chcesz, bo naprawdę nie ma się czego bać! To co ma się wydarzyć i tak się wydarzy i odwrotnie.
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron