Jak wstąpić do 5D?

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Lightworker
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:06

Jak wstąpić do 5D?

Postautor: Lightworker » 10 mar 2018, 22:23

Wstąpić do piątego wymiaru wcale nie jest tak trudno. Oczywiście przestaje być to trudne w momencie, gdy jetseśmy gotowi. Wcześniej nie ma mowy o wstąpywaniu gdziekolwiek. Będzie to po prostu niemożliwe, dopóki nie stanie się możliwe. Ale skoro znalazłeś ten artykuł, może się to stać bardzo możliwe dla Ciebie już w tym czasie. Bowiem pokażę Ci dokładną wiedzę, punkt po punkcie jak wstąpić do piątego wymiaru. Tak naprawdę wystarczy, że to zrobisz, a 5D masz jak w banku. Pytanie brzmi – czy dasz radę to zrobić. Z jednej strony jest to najłatwiejsza rzecz jaką da się zrobić, a z drugiej trzeba się tego nauczyć.

Wypadałoby jeszcze napisać parę słów odnośnie tego czym jest piąty wymiar, czyli tak zwane 5D. Jeśli wiesz czym on jest i jakie daje Ci możliwości, możesz od razu przejść do akapitu poniżej, by znaleźć instukcję wstąpienia. A więc piąty wymiar to nic innego jak szybsze poruszanie się energii, którą jesteś. Nabierasz prędkości, poruszasz się o wiele szybciej, nie obijasz się o przeszkody jak w 3D, dzięki czemu nie hamujesz tak mocno. Pozwala to na dużo szybsze manifestacje Twoich emocji, a co za tym idzie na błyskawiczne spełnianie wszystkiego na czym się skupisz. Dlatego uwierz mi, że nie chciałbyś tam trafić nie mając wyciszonego umysłu. Każda najmniejsza zła myśl materializowała by się natychmiastowo. Dlatego najpierw należy oczyścić swój pojazd, jakim jest ciało, by móc być szczęśliwym przy takich prędkościach, ale dzieje się to automatycznie, jako że nie można się dostać do 5D hamując co chwilę.

W 5D możliwości jest wiele. Twoje życie całkowicie zależy od tego co czujesz. Praca dla pieniędzy czy obowiązki służbowe odchodzą do lamusa. Nie trzeba także sprzątać, gotować i dbać o siebie „na siłe”. Nie trzeba się użerać z kolejkami, brakiem czegokolwiek, zmęczeniem, potrzebą snu ani niczym innym. Zmartwienia nie istnieją, bo nie ma na nie czasu. Czas to odległość, a to jak szybko go pokonujesz zależy od Twojej prędkości. W 5D przemieszczasz się tam gdzie chcesz w chwilę, na wiele sposób. To naprawdę magiczny świat, w którym możesz latać, naginać znaną Ci dotychczas fizykę, tworzyć własne światy, gry, filmy i wile więcej. Możesz usiąść za sterami myśliwca jeśli masz na to ochotę, a później iść (lub lecieć) na imprezę na jachcie. Możesz zwiedzac najróżniejsze rzeczywistości, bajki, poznawać swoich ulubionych aktorów, a nawet być nimi. Możesz zmieniać swe ciało co chwilę i być kim chcesz. Po prostu płyniesz i nic Cię nie może powstrzymać. Wiedziesz swoje wymarzone życie.

Okay, a więc wiesz już czym jest 5D, ale czy wiesz jak się tam dostać? Oto dokładna instrukcja, gwarantująca dostanie się do 5D.

#1 Bądź sobą w każdej sytuacji.
Tak. Musisz być sobą zawsze i zawsze robić co chcesz. Nie możesz się ukrywać i bać się pokazać siebie. Możesz być wariatem, możesz robić szalone rzeczy, ale nie możesz bać się czyjejś opinii.
#2 Poczuj się bezpiecznie.
Zrozum, że wszystko jest na swoim miejscu i nie musisz na nic uważać. Przestań być roztropny i pełen obaw o każdy krok lub decyzję. To się po prostu dzieje i Twój udział jest tu zbędny. Przestań obracać się na pasach, orzestań bać się ludzi i zwierząt. Przestań bać się przyrody, pogody i wszystkiego wokół. Nie bój się niczego. Nic Ci się nie stanie, co nie miało by Ci się stać. Jeśli coś ma Ci się stać, to i tak się stanie. Odpuść obawy.
#3 Rób zawsze tylko to na co masz ochotę.
Tak. Zawsze znaczy zawsze. Każda czynność jaką robisz ma sprawiać Ci przyjemność. Oznacza to brak chodzenia do niechcianej pracy, brak wykonywania niechcianych czynności, brak robienia czegoś niefajnego w zamian za coś fajnego i tak dalej. Każda czynność musi Cię bawić, cieszyć, odprężać. Nie męcz się, bo nie musisz. Wszystko i tak będzie takie jak powinno. Niczego nie zmienisz, więc przestań próbować. Odpręż się i rób tylko przyjmne rzeczy. Nie bój się, nic złego się nie stanie.
#4 Przestań walczyć i się bronić.
Dokładnie. Walka prowadzi do większej walki, a bronienie się to oznaka braku zaufania do Wszechświata. Wszystko i tak będzie takie samo niezależnie od tego co zrobisz, więc po co się bronić? Po prostu zaufaj temu i miej wszystko gdzieś. Nic co nie ma się stać się nie stanie. To niemożliwe!
#5 Puść się całkowicie.
Oznacza to, żebyś zaczął żyć na całego. Masz się uwolnić i robić to co chcesz, zawsze! Weź głęboki oddech i czuj się pewnie w każdej sytuacji. Nikt nic Ci nie może zrobić, bądź sobą, zwariuj! Niech każdy ma Cię za dziwaka, jeśli będzie trzeba, ale rób zawsze to co masz na myśli, na co masz ochotę!
#6 Pozwól, aby wszystko płynęło samo!
Nie podejmuj decyzji, nie planuj niczego, nie staraj się o nic, nie próbuj niczego zdobyć! Pozwól, aby życie się wydarzało samodzielnie. Nie hamuj, nie łap się niskich wibracji. Pamiętaj, że wszystko jest idealnie, zawsze! Nie ma potrzeby niczego liczyć, planować, przejmować się, kiedy wszystko rozwiąże się samo, bez Twojego udziału. Nic się nie zmieni niezależnie od tego co zrobisz, więc po co coś robić? Odważ się puścić i zwolnij hamulce!

To wszystko. Wykonując te 6 zasad, 5D stanie się tylko kwestią czasu. I to bardzo krótkiego. Podziel się tym z każdym kogo znasz, niech wszyscy się o tym dowiedzą! Czas na zmianę obecnego świata na dużo lepszy!
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

niepokornykombinator
Adept
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2018, 10:30

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: niepokornykombinator » 11 mar 2018, 11:00

Powiem Ci że z grubsza to działa ..
Grając czasem w piłkę nożną raczej na hali jak zatracę rozum to dziwnie wszystko leci po mojej myśli ..
Nie za bardzo jednak wiem jak to w robocie stosować taka pełna izolacja osłabia integracje i będąc dziwnie odbieranym trochę się męczę więc próbuję pół na pół tylko niestety najlepiej czuję się jak jestem sam pewnie przez to że jakoś tam odbieram obce myśli i emocje co mnie rozbija ..
Wiesz może jak to zrobić żeby będąc w tłumie nie rozbijać się , zależało by mi na tym by wszędzie czuć się tak samo lekko spokojnie i przyjemnie ?

Lightworker
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:06

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: Lightworker » 11 mar 2018, 11:55

Oczywiście. :)

Podpunkt pierwszy mówi o byciu sobą w każdej sytuacji. Chodzi o to, byś zachowywał się przy innych tak jak zachowujesz się sam ze sobą. Kompletna otwartość, robienie na co masz ochotę, nawet jak inni uważają Cię za wariata. Tu pojawia się trik fizyki, bo nawet jeśli tak będą uważali, to Ty robiąc tak, już za chwilę znajdziesz ludzi, którzy będą na tej samej wibracji i zmieni się Twoje otoczenie na takie właśnie osoby - otwarte i będace sobą. <crazy_pilot>

Co z tego, ze ktos bedzie Cie uwazal za wariata (nie będzie) skoro bedziesz szczesliwy? :)
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

niepokornykombinator
Adept
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2018, 10:30

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: niepokornykombinator » 11 mar 2018, 12:29

Oczekuje na obiecany wyjazd w celu zmiany pracy mam nadzieje że ludzie będą bardziej pozytywni choć źle nie jest ale czasem jestem zaczepiany myślami co mi ciężko zdzierżyć

Lightworker
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:06

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: Lightworker » 11 mar 2018, 13:29

Jesteś zaczepiany, bo się chowasz. Pokaż im siebie, takiego jaki jestes sam w domu. Zaczniesz być wspierany i szanowany. :)
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

niepokornykombinator
Adept
Posty: 9
Rejestracja: 04 mar 2018, 10:30

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: niepokornykombinator » 11 mar 2018, 14:03

Normalnie czuje się jak nie mam żadnych zasad robię co mi się zachce bez przymusu .
Tylko że w robocie ciężko tak do końca się odsłonić jak dodam do tego że raczej rozwiązuje problemy które mnie spotykają na zasadzie olśnienia tak jak by szybka podpowiedz nie wiem z kąd ale mam tak co niektórzy nie mogą pojąc bo blokada rozumowa mowi im że tyle się omysleli i są najmądrzejsi .
Te odkrycie na pewno zastosuje tylko musze wpierw korzystając z dziur systemowych znaleźć sobie jakieś źródło dochodu gdzie nie będę narażany na potrzebę zasłaniania nie mam na tyle odwagi jeszcze ale pracuję nad tym i jest to kwestą czasu .
Pozytywne jest to że zaczynam dostrzegać iż świat nasz to taki filmy który sami tworzymy im dłużej jestem sam tym więcej mam energii i lepiej mi to idzie .

Lightworker
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:06

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: Lightworker » 11 mar 2018, 15:38

Oczywiscie, ze trzeba czasu. Spokojnie, uda sie nam wszystkim. :)

Co do pracy, to wlasnie nie trzeba szukac zrodel dochodu. Robic tylko to co sie chce w kazdej chwili, a one same sie znajda. :)
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1412
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: ZbyniuRoksana » 11 mar 2018, 15:46

5D to zarazem schemat myślowy jak i pułapka tzw. raju, w którym zaczynasz się pławić, myśląc iż tu chcę zostać - bo to przecież raj. Tak - raj, ale w tym pułapka, gdyż dostępując raju spoczywasz na laurach, a to już stagnacja, nie mająca nic wspólnego z rozwojem. Rozwój, to również wyjście poza schemat 5D, tak popularny w ezoteryce. W rozwoju nie ma schodów, poziomów, a wyłącznie osobiste wzrastanie, które nie ma kresu. Chyba, ze sami stworzymy ten kres chcąc pławić się w 5D. Ale każda droga poznania jest po to, by przekonać się, że można pójść o wiele dalej.

Lightworker
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:06

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: Lightworker » 11 mar 2018, 16:05

ZbyniuRoksana pisze:5D to zarazem schemat myślowy jak i pułapka tzw. raju, w którym zaczynasz się pławić, myśląc iż tu chcę zostać - bo to przecież raj. Tak - raj, ale w tym pułapka, gdyż dostępując raju spoczywasz na laurach, a to już stagnacja, nie mająca nic wspólnego z rozwojem. Rozwój, to również wyjście poza schemat 5D, tak popularny w ezoteryce. W rozwoju nie ma schodów, poziomów, a wyłącznie osobiste wzrastanie, które nie ma kresu. Chyba, ze sami stworzymy ten kres chcąc pławić się w 5D. Ale każda droga poznania jest po to, by przekonać się, że można pójść o wiele dalej.


Po 5D nastepuje 6D, po 6D nastepuje 7D, a po 7D nastepuje 8D i tak dalej. Rozwijamy sie caly czas. :)
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw

Lightworker
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:06

Re: Jak wstąpić do 5D?

Postautor: Lightworker » 11 mar 2018, 16:35

Rowniez w 5D nie nastepuje żadna stagnacja. Następuje za to ogromny rozwój, ponieważ możesz i chcesz tworzyć niesamowite rzeczy. Jest to mega ułatwione, więc chcesz to robić, a gdy to robisz, dostajesz energię i tak w kółko. Dlatego nie musisz spać ani jeść w 5D. Zawsze masz mnóstwo energii. :)
www.czubekpiramidy.wordpress.com - Gdzie prawda wychodzi na jaw


Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości