Wibracja, Energia

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Wibracja, Energia

Postautor: Xardas » 11 sty 2018, 10:42

Witam.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym temacie. Jak wspominałem moja droga niedawno się zaczęła bo kilka miesiecy temu.

Mówią że słowa myśli czyny mają moc. Co siejesz to zbierzesz. Ja się już przekonałem że to prawda. Mają ogromną moc jeżeli robi się to z wiarą. Co więcej, nawet sam uśmiech potrafi dużo zdziałać.

Dużo ludzi mówi o wibracji, energii. Coś co podnosi i obniża wibracje. Pomijając emocje jakimi są złośc arogancja i chciwośc bo to wiadomo :)

Ale czy np jeżeli oglądam filmy o sztukach walki z aktorami kina akcji, lub słucham sobie zespołów rock/ heavy metal z tych lżejszych gatunków to czy obniżam sobie wibracje?? Tatuś widzi więcej. wie co myślę i jakie jest moje serce. A z racji tego że jestem poczatkujący to i stanie się tak choć coraz rzadziej że tam wpadne w złość bo ktoś coś zrobił powiedział.

ALe czy samo oglądanie słuchanie z pewnym dystansem, nie braniem tego do siebie faktycznie wpływa to jakoś na ducha ?
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Re: Wibracja, Energia

Postautor: michu60 » 11 sty 2018, 12:22

Cześć ;)
Wibracje związane są z naszymi intencjami i emocjami, to myśl ma moc stwórczą, więc sami mamy bezpośredni wpływ na wibracje w jakich chcemy funkcjonować. To samo słowo można powiedzieć z uczuciem miłości będzie ono niosło wielką energię, i można powiedzieć z uczuciem nienawiści i złości - wówczas wywoła negatywne uczucie.
Z twórczością jest to samo, jeśli obraz, utwór czy posiłek były tworzone z pozytywną energią, to taki wzorzec został zapisany i takie ma oddziaływanie. Ale na to oddziaływanie widz też ma wpływ. Moim zdaniem forma nie ma znaczenia - czy na obrazie będą bazgroły czy kwiatek, każdy oglądający kierując się własną estetyką i emocjami podkręci efekt albo zniweczy pozytywne wibracje zamyślone przez twórcę. I w drugą stronę - jeśli na obrazie uwidocznione będzie zło emanujące negatywną energią, to ty jako świadomy widz możesz swoją energią miłości zniwelować negatywne oddziaływanie albo odciąć/ochronić swoją przestrzeń od negatywnego wpływu.
Jednym słowem jesteś panem swojej przestrzeni i sam decydujesz jaka ma ona być ;)

Często stykając się z rzeczami o niskich wibracjach po prostu podświadomie to wyczuwasz i unikasz. Im jesteś bardziej świadom swoich myśli i wibracji, tym łatwiej jest rozpoznać i odrzucać rzeczy, które ci nie służą ;)
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”