Czy robię to poprawnie, co zmienić co poprawić ?

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Czy robię to poprawnie, co zmienić co poprawić ?

Postautor: Xardas » 29 gru 2017, 11:18

Witam

Ludzie, zwłasza Pan Aron pięknie opisują różnego rodzaju widzenia, jak widują istoty lecą tu lecą tam, opisują co widzą jak to wygląda.

Widocznie to nie może być trudne. A co ja robie

U mnie wygląda to tak że zamykam oczy, najczęściej pojawia się kolor zielony, czasem żółty czerwony a czasami od razu mieszanina róznych kolorów przeplatających się ze sobą, W tych kolorach/ kolorze nie raz dostrzegłem istoty, czasem wyraźnie bardzo czasem mniej, jednak to wyglądało tak jakbym stał naprzeciwko komuś. chwilowe popatrzenie i zanik. Nic nie słyszę, często czułem po prostu spokój nawet jak to były istoty mroczne, a czułem też lekkość radość jak niedawno zobaczyłem też nie zbyt wyraźnie anioła lub istotę przypominającą wróżkę/elfa, kogoś ze skrzydłami motylka. To chyba ktoś od Oleków jak oglądałem film Arona ale pewny nie jestem.

Wiem że technik jest wiele. Próbowałem sobie też ćwiczyć wizualizacje, obserwowałem pokój np i próbowałem zwizualizować to samo. Albo po prostu zwykłe drzewo.

Chciałbym się upewnić od bardziej doświadczonych osób czy to wogóle dobre czy to coś daje, co mogłbym zmienić poprawić. Cieżko mi coś znaleść dla siebie, po prostu się dzieje kiedy zamykam oczy. Uczucie piękne, te światla kolory, Istotki,
Czuje to też na ciele fizycznym. Np jak promieniuje coraz mocniej intensywne zielone światło to ja to czuje na twarzy
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Czy robię to poprawnie, co zmienić co poprawić ?

Postautor: ZbyniuRoksana » 03 sty 2018, 10:02

Wygląda na to, że masz wręcz sensoryczny, naturalny kontakt z innymi przestrzeniami. To po co tobie jakiekolwiek techniki. Każda technika w jakimś stopniu nas ogranicza, a medytacja to tak naprawdę, jej brak. To kwestia całkowitego wyciszenia ciała i umysłu. Medytacja uwielbia ciszę, nie kombinowanie w taki czy inny sposób. Uskutecznianie takiej czy innej techniki. Po prostu czuj. Czym większe odczuwanie, tym ciekawiej. Nic na siłę, na przymus. Tak to nie działa. Musi się pojawić odpowiedni klimat (całkowite wyciszenie) i brak jakiegokolwiek chciejstwa. Wraz z wzrostem łatwości wchodzenia w odmienne stany świadomości, twoje ciało jak i ty sam będziesz naturalnie czuł, kiedy będzie odpowiedni czas tylko na wyciszenie, a kiedy na ciekawe wrażenia z innych przestrzeni.

Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Postautor: Xardas » 03 sty 2018, 12:12

Pamiętam moje początki jak strasznie bolała mnie głowa. Ale czułem jednocześnie taką ciszę, zauważyłem wyostrzone zmysły. Jak kiedyś np telewizor w nocy mi nie przeszkadzał tak teraz najdrobniejszy dźwięk sprawi że nie zasnę. Obudzi mnie nawet kot. Co do istot nie wiem czy to nie wiąże się z tym że kiedyś próbowałem się bawić w otwieranie czakr.

Natomiast co do samej medytacji to jak mówiłem. zamykam oczy i się dzieje. To piękne uczucie sprawia że chciało by się tam tkwić i twkić przez co może wyjść takie chciejstwo. Ale najczesciej zamykam oczy i po prostu się dzieje. Pojawi się istota. a jeżeli nie to mogę obserwować piękną gammę kolorów którą również odczuwam na swojej twarzy. Wogóle zaważyłem że miejscami dosłownie czuje takie wibracje na ciele. Raz silne raz mniej. A kiedy wejde głębiej to zdarzy mi się coś nawet zobaczyć jak kiedyś np przez moment dostrrzegłem piramidy, nawet coś słyszałem jakby osoba była obok ale szybko ,, powróciłem ,,

Może po prostu nie bardzo rozumiem co się właściwie dzieje. Bo jak jestem w takim stanie to czasem wręcz nie czuje większości ciała.
Kolory się powoli manifestują i jest jakby chwila spokoju po czym nagle pojawia się coś bardzo jasnego co zmierza w moją stronę, to wiruje dookoła i jakbym leciał w jakimś tunelu. Jednocześnie czuje to samo na twarzy jakbym miał maskę i od tej maski odchodziła rura gdzieś w przestrzeń.

Nagle nabieram wtedy takiego spokoju, znowu jest to piękne uczucie, wolno oddycham i serce teżbije wolniej, czuje się wtedy jakby lżej. I budzę się całkowicie ,, inny ,, . Czyżby to było oczyszczanie ??

Po prostu siedze no i dzieje się. Raz gamma kolorów i ten ,, tunel ,, raz zobaczę jakąś istotkę a raz jakbym był w połownie snu zobacze jakieśmiejsce i nawet coś usłyszę
,,Chociażbym szedł przez najczarniejszą czerń, zła się nie ulęknę , ponieważ wiem że Ty jesteś ze mną,,

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 04 sty 2018, 9:10

Na początku jest się na haju. Tyle się dzieje, tyle emocji, których na ziemi nie da się doświadczyć z taką intensywnością, głębią. Glorian coś o tym wie <lol> Właściwie cały czas chciałoby się tam być i tu pułapka. Twarde ziemskie życie jest naszym uziemieniem od nadmiaru nieznanych sensacji w innych przestrzeniach. Z czasem, samoistnie zaczyna się czuć, wybierać to, co nas w danym momencie interesuje. Zaczynamy czuć, co nas najbardziej interesuje nie z pozycji chciejstwa, tylko z pozycji poznawania i zrozumienia szerszego kontekstu całości tego, w czym mamy możliwość uczestniczyć. Wybieramy, doświadczamy i dochodzimy do momentu, gdy świadomie wiemy, kiedy coś się ma zdarzyć albo mamy przekonanie, że dane zdarzenie ma nas wzbogacić i czegoś nowego nauczyć, po przez odczucia i emocje. Właściwie to jeden wielki proces poznawania doprowadzający do jednego wspólnego mianownika - świadomego kreowania własnej przestrzeni fizycznej z pozycji subtelnych energii. To już działanie z pozycji czystego dobra i miłości. Z negatywu nie ma kreacji, tylko destrukcja, choć czasem dająca ułudę panowania nad własnym życiem...z pozycji dobra, nasze pozytywne możliwości stają się z czasem nieograniczone.

Awatar użytkownika
Xardas
Aktywny Forumowicz

Postautor: Xardas » 04 sty 2018, 12:51

A faktycznie tak jest że można coś zobaczyć tak jak tutaj każdy z nas żyje chodzi widzi dotyka to tak samo mogę zobaczyć co się działo w teotichuacan po ostatnim filmie Arona ? Lub np katastrofę atlantydy ?? Albo co się w sumerze działo ?? Nawet Aron mówi, zaprasza, czy to właśnie do tego miasta, czy miasta podziemnego czy tego statku oumuamua.
Wydaje mi się że chyba sam siebie blokuje ponieważ kiedy o czymś myślę. Po prostu z czystej ciekawości ponieważ interesuje mnie historia i istoty pozaziemskie a tym bardziej sie mocno zainteresowałem kiedy te informacje do mnie napłyneły że nie jesteśmy sami i w jakim kłamstwie żyjemy.

Nie podchodzę ,, ja chcę, muszę itp ,, tylko z czystej ciekawości. Np po prostu myślę o piramidach lub czymś innym lub o tym co widziałem na niebie.

Chyba przez to sam siebie blokuje i to jest odbierane jako chciejstwo.

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”