Jak poprawnie medytować? Proszę o poradę

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Jak poprawnie medytować? Proszę o poradę

Postautor: edyta » 15 cze 2017, 20:19

Medytacja to nie jest coś co się osiąga ale coś co się dostrzega.nie traci wiary bo sama próba medytacji jest medytacja ale racjonalizowanie tego bywa utrudnieniem
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

dogon
Współtwórca

Postautor: dogon » 16 cze 2017, 20:53

KamilWilk pisze:W sumie to bardziej to wygląda na próbę medytacji niż samą medytacje :P Czasami z muzyką czasami bez :P ilość moich "prób" oscyluje około 10 :D więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Raczej wygląda to tak, że albo nic specjalnego się nie dzieje (zwłaszcza od kilku dni), albo zasypiam po medytacji :P Ostatnio nawet nic nie czuje (ostatnie 2 razy). O jakichkolwiek afirmacjach(jeżeli dobrze rozumiem to słowo jako swego rodzaju spotkanie przekaz od kogoś "duchowego") nie wspomnę :D Zaczyna to rodzić pewnego rodzaju wątpliwości, ale cały czas biorę to jako swego rodzaju próbę wytrwałości :P Może jestem sprawdzany czy to... Jak by to napisać :P Chęć istnienia/kreowanie własnej nowej drogi, czy też zwykła chwilowa fanaberia. Moja wiedza o tym o czym mówią inne osoby oświecone/jasnowidzące jest maleńka :P a sposób w jaki oni ją pozyskują odległy. Jednak mimo to wierzę że też pewnego dnia też będę tego doświadczał ^^

Podałem tobie link byś przeczytał o medytacji , nie oczekuj niczego każdy inaczej odczuwa ,jeżeli podczas medytacji zaczynasz sobie coś w myślach tworzyć to TO już nie jest medytacją (bo mózg myśli) musisz się wyciszyć , musisz próbować poznawać siebie a może osiągniesz stan medytacji poczytaj o http://www.joga-medytacja.pl/index.php/pranayama ,posłuchaj https://www.youtube.com/user/nelly251061 , ale to są tylko moje sugestie .Medytować powinieneś regularnie i bądź cierpliwy.
Przekazuje wszystkim moją miłość i dar czynienia dobra ,BO w każdym z nas jest stwórca <yahoo>
<serducho> <serducho> <serducho>

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 16 cze 2017, 21:51

Bóg cie zna a to ze się urodziles swiadczy o tym ze Bog w ciebie wierzy bo ty wierzysz w sensowność zycia.nie musisz jej znac i nie musisz już zdawać zadnych testow on i tak zawsze przyjmie cie do siebie bo jesteś jego czescią. jeśli czujesz niedosyt to po prostu ciesz się zżyciem
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

KamilWilk
Adept

Postautor: KamilWilk » 21 cze 2017, 21:29

A mam takie pytanko :D Czy ktoś z was, podczas medytacji, doświadcza jakiś "podróży świadomości"? Potrafi się spotkać z istotami duchowymi? Ja czasami mam takie akcje że jak się wyciszę i leżę w łóżku tuż przed spaniem, staram się właściwie o niczym nie myśleć :P Jak ciągle o czymś myślę, coś planuje to nie pozwala mi to za szybko zasnąć więc staram się wyciszyć żeby zmusić się do spania. Dochodzi do takiego momentu jak by ciało jeszcze się nie przełączyło w stan snu, ale mózg tak i potem następuje krótki zryw. Wygląda to tak jak by sen był przez krótką chwilę wyświetlany zanim całe ciało się wyłączy/zaśnie. Ze względu na to że jeszcze nie śpię, a już coś dziwnego się dzieje następuje takie jak by krótkie przebudzenie, że coś jest nie tak. Pojawiają się krótkie obrazy niezależne ode mnie, czasami nawet twarze osób których nigdy nie widziałem :P Zastanawiam się czy podróże w głębsze stany świadomości to nie jest właśnie coś takiego, tylko nie krótki obraz, lecz cały film :P Jakby śnić świadomie na jawie :D

Awatar użytkownika
Bbard
Sympatyk Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Bbard » 09 lip 2017, 21:57

Są też świadome sny. Ja miałem spotkanie w medytacji z Jezusem oraz z Duszą. Po prostu poprosiłem, by przyszedł. Jak jest mi smutno, to również go proszę, by się zjawił. Jest obok każdego z nas i umie bardzo motywująco gadać.:)
Podczas takich spotkań nie przenosiłem się jednak w żadne odległe stany świadomości. Było to raczej tak, że byłem bardzo świadomy swego ciała fizycznego, bez odlotu. Polecam medytację Bliźniaczych Serc. Tam są, ja mam, niezwykłe doznania.

O moim spotkaniu możesz obejrzeć na moim kanale, a najlepiej samemu się z nim spotkać. Potrzebna wiara w siebie i prośba.
Jesteś piękną miłością, więc by ją poczuć, zobaczyć, wystarczy zatrzymać się i spojrzeć na siebie.
Życzę Ci szczęścia. <zakochany>

Zapraszam na bloga:https://duchoswiaty.blogspot.com/
Mój kanał YT:https://www.youtube.com/channel/UCXQvKWRnrlJqDM05SQQLE-w

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”