figurka "Matki Boskiej Fatimskiej"

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Anuszka
Współtwórca

Re: figurka "Matki Boskiej Fatimskiej"

Postautor: Anuszka » 12 cze 2017, 15:19

Ja bym powiedziała, że odczuwanie danej energii a rezonowanie z daną energią to są zupełnie dwie inne rzeczy.

Mogę odczuć gdzieś negatywną energię i czuć się w tym miejscu źle, lub w czyjejś obecności, ale nie muszę mieć z tą osobą nic wspólnego, ani z nią rezonować, wręcz bym powiedziała, że właśnie nie rezonuję. Po prostu oddaję go komuś innemu lub się pozbywam. Nie ma "współpracy" to nie ma po co trzymać tego.

Owszem nie ma sensu przypisywać każdemu przedmiotowi danej energii, można po prostu oszaleć i po co się denerwować, ja tylko piszę o skrajnych przypadkach, gdzie po po prostu się to mocno odczuwa. Nawet Aron wspominał o tym, że każdy ma taką umiejętność ad. jedzenia, że weźmie do ręki coś i pojawia się myśl, "o to mi nie służy".
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 12 cze 2017, 15:37

A czy to nie jest tak ze energia strachu czyli bojąc sie czegoś to wpuszczamy? Mając pozytywne myślenie jesteśmy bezpieczni? Dlatego przestałem się bać;) i staram się nie myśleć negatywnie. Bedzie dobrze.

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 12 cze 2017, 15:55

Dokładnie, jak przestajemy się bać to nie ściągamy na siebie energii strachu.
Kiedyś się też bałam mnóstwa rzeczy i też to porzuciłam i żyje mi się dużo lepiej,lżej, mniej choruję. I nagle to czego się bałam, przestaje mi przeszkadzać a los nawet sprzyja i to ułatwia:) piękna sprawa, trudna do zrobienia, ale jaka satysfakcjonująca.

Mimo wszystko przezorny zawsze ubezpioczony:) i przestrzegam przed tym, że nie "wszyscy są kochani", nawet w kościele nie można się czuć bezpiecznie:)
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 12 cze 2017, 16:06

Anuszka w swojej wypowiedzi poruszyła ważne wątki, ale Alex dotkną sedna - brak strachu i pewność własnej istoty, myśli i czynów przy współdziałaniu z Źródłem!

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 12 cze 2017, 16:25

Przez tysiące lat ludzkość zniewalano strachem, ale gdy jest miłość strachu nie ma, a gdy jest strach miłość odchodzi... Wiec nie bójmy się, nie dajmy się wpędzić w nowe ramiona strachu, bo to poprzez strach jest wszelkie zniewolenie. Strach zamyka, miłość otwiera, wiec otwórzmy się na nowe aby to przepracować i aby to już nie wracało. Po coś to w życiu przychodzi, a to dla naszego dobra, aby to przerobić i iść dalej, a nie tkwić w strachu i siedzieć w miejscu w zniewoleniu;). Po raz kolejny to sobie uświadomiłem. Dziękuję Wam wszystkim, bo to dzięki Wam.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 12 cze 2017, 16:30

Tak czy siak czeka cię chyba ciekawe doświadczenie a cale zdarzenie w której bierze udział twoja przestrzeń i najbliższe tobie dusze (rodzina) jest zjawiskiem w którym po prostu uczestniczysz :) życzę Ci przyjaźni z Fatimą :)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 12 cze 2017, 16:51

Dziękuję ;)

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 12 cze 2017, 18:40

daj znać jaki był efekt ;) pliiiss
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”