Ładowanie czakry

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Calish
Adept

Ładowanie czakry

Postautor: Calish » 04 maja 2017, 0:10

Witam.Mam pytanie do osób zajmujących się medytacją z czakrami itp.Słyszałem że czakry można ładować poprzez fizyczny kontakt z przedmiotem który posiada barwę danej czakry.Czyli np. pokoloruję kartkę na żółto i będę przykładał ją do czakry splotu słonecznego gdyż taki kolor jej odpowiada.A więc czy sądzicie że będzie to miało wpływ na aktywacje i naładowanie czakry jezeli będę wykonywał tą czynność długo i regularnie stosując dodatkowo asany,medytacje,odpowiednie dzwięki itp.?

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Ładowanie czakry

Postautor: edyta » 04 maja 2017, 0:29

Prościej było by oddychać słońcem czakrą splotu.wszystko jest możliwe wiec rób jak czujesz.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 05 maja 2017, 15:28

Każda czakra ma przypisany inny konkretny kolor. Gdy w tym kolorze masz np. ubranie, lub przebywasz w otoczeniu z przewagą danego koloru czakry to zawsze jest to jakaś dodatkowa forma doładowania. To dla niewtajemniczonych najprostszy i bezpieczny sposób...coś na ten temat tu:
viewtopic.php?f=158&t=1868

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 05 maja 2017, 15:35

Ooo no to fajnie ze mam w domu pomarańczowe czerwone żółte niebieskie zielone i białe i kremowe ściany może ten pokój w którym siedzę uruchamia czy ładuje te czakry które mają jego kolor
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 05 maja 2017, 18:49

edyta pisze:Ooo no to fajnie ze mam w domu pomarańczowe czerwone żółte niebieskie zielone i białe i kremowe ściany może ten pokój w którym siedzę uruchamia czy ładuje te czakry które mają jego kolor

Wystarczyło dokładnie przeczytać i przemyśleć moją wypowiedź by zauważyć ten drobny szczegół - jakaś dodatkowa forma doładowania...czasem przed napisaniem ''czegokolwiek'' warto powstrzymać emocje i odpuścić sobie sztukę pisania dla samego pisania. Nie warto w ten sposób wytracać energię...

Calish
Adept

Postautor: Calish » 05 maja 2017, 21:09

edyta pisze:Prościej było by oddychać słońcem czakrą splotu.wszystko jest możliwe wiec rób jak czujesz.

Tak wiem że łatwiej.Fajnie zobaczyć jak ktos pisze/mówi że wszystko jest możliwe,dzięki ;)

Calish
Adept

Postautor: Calish » 05 maja 2017, 21:12

ZbyniuRoksana pisze:Każda czakra ma przypisany inny konkretny kolor. Gdy w tym kolorze masz np. ubranie, lub przebywasz w otoczeniu z przewagą danego koloru czakry to zawsze jest to jakaś dodatkowa forma doładowania. To dla niewtajemniczonych najprostszy i bezpieczny sposób...coś na ten temat tu:
viewtopic.php?f=158&t=1868

Nie wiedziałem ze samo przebywanie z kolorami ma jakiś wpływ.Wielkie dzięki za odpowiedź i link :)

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 06 maja 2017, 13:37

Chyba to ze tak za mną fioletowy chodził było to ze do kąpieli oddawalam sól która barwila wodę na ten kolor jeśli to takie proste to super tylko wtedy jak fenkszui ma znaczenie

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”