Pytanie odnośnie sakramentu bierzmowania.

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
kwasigroch
Adept

Pytanie odnośnie sakramentu bierzmowania.

Postautor: kwasigroch » 26 lut 2017, 19:40

Witam :) , niedawno zacząłem swoją przygodę z drogą duchową. Staram się medytować codziennie i powoli się odnajduję w tym temacie. Słyszałem że niektóre sakramenty kościelne takie jak komunia czy właśnie bierzmowanie przeszkadzają w rozwoju duchowym i chciałbym rozwiać wątpliwości co do tego. Czy rzeczywiście bo bierzmowaniu będę miał jakiekolwiek problemy w dalszym rozwoju duchowym?
To dopiero początek...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Pytanie odnośnie sakramentu bierzmowania.

Postautor: edyta » 26 lut 2017, 20:15

Moim zdaniem nie będziesz miał ale wszystko zależy od tego w co wierzysz
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 26 lut 2017, 20:44

O sakramentach było też tutaj viewtopic.php?f=7&t=1660&hilit=Pieczeci

Niektórym to przeszkadza. Wiedzma Anja z Akademi Ducha, ściągająca pieczęci (sakramenty) uważa, że blokują one widzenie aniołów (ogólnie widzenie energii).

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 27 lut 2017, 11:25

Glorian pisze:O sakramentach było też tutaj viewtopic.php?f=7&t=1660&hilit=Pieczeci

Niektórym to przeszkadza. Wiedzma Anja z Akademi Ducha, ściągająca pieczęci (sakramenty) uważa, że blokują one widzenie aniołów (ogólnie widzenie energii).

Przy okazji Pani ukrywająca się pod Wiedźma Ania nie jest najlepszym adresem dla osób, które chcą się rozwijać duchowo a zwłaszcza, gdy są na początku swojej własnej drogi. Możesz Glorian tą Panią sprawdzić energetycznie i będziesz zaskoczony, czym emanuje ta osoba mimo milej zewnętrznej aparycji. Nie gniewaj się Glorian, ale to nie najlepszy adres...to nie ten pozytywny adres, kierunek :)
A podany przez Ciebie link do tematu jest wystarczający do dalszych przemyśleń....

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 27 lut 2017, 11:42

Jeżeli wierzysz w pieczecie to je sam tworzysz jeśli nie wierzysz to ich nie masz, bo ich nie tworzysz. Tylko sami możemy wpływać na siebie lub sami wpuszczamy, pozwalamy komuś wpływać na nas. Wiara czyni cuda:) tak myślę :).

Awatar użytkownika
kwasigroch
Adept

Postautor: kwasigroch » 27 lut 2017, 19:29

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
To dopiero początek...

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 27 lut 2017, 19:41

ZbyniuRoksana pisze:Przy okazji Pani ukrywająca się pod Wiedźma Ania nie jest najlepszym adresem dla osób, które chcą się rozwijać duchowo a zwłaszcza, gdy są na początku swojej własnej drogi. Możesz Glorian tą Panią sprawdzić energetycznie i będziesz zaskoczony, czym emanuje ta osoba mimo milej zewnętrznej aparycji. Nie gniewaj się Glorian, ale to nie najlepszy adres...to nie ten pozytywny adres, kierunek :)
A podany przez Ciebie link do tematu jest wystarczający do dalszych przemyśleń....

ZbyniuRoksana, sprawdzanie energetyczne osób jest dla mnie nie moralnie a pożytek z tego żaden. Pamiętasz ORMUS? Energetycznie pozytywny ale nie posłużył. Sam nie mam potrzeby nikogo sprawdzać energetycznie. Z Wiedzmą Anią nie mam żadnych osobistych doświadczeń. Na filmikach czasem coś trafnie wyjaśni i tyle o niej wiem.

Z rozwojem duchowym jest jak z seksem. Jeżeli go szczerze pragniesz, to ksiądz i nawet sakrament bierzmowania Ci nie przeszkodzi abyś go doświadczył :d ...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 27 lut 2017, 19:47

Glorian hahaha ha ha hahaha :)

Kwiasigroch osobiste moje zdanie jest takie ze jeśli jest chrzest i komunia to bierzmowanie nie zaszkodzi bo juz jesteś na jakiejś ścieżce a ta ścieżkę zawsze można poszerzać i modyfikować w miarę rozwoju.ona chyba często sama się ustala adekwatnie do rozwoju i potrzeb duszy.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 27 lut 2017, 20:35

Glorian...ja nie muszę sprawdzać, gdyż czuję energię, którą emanuje dana osoba. Mogę tylko dodać, iż znam osobę będąca za ''pan-brat'' z takimi klimatami i na takim poziomie rozwoju duchowego, że nie dyskutuję, tylko potwierdzam spostrzeżenie dot. danej osoby. To nie ocena a stwierdzenie faktu! Przy okazji nie łącz konkretnej osoby (energii) z jakimś tam Ormusem bo to nie ten ciężar gatunkowy. Ormus jest pozytywny dla nielicznych a mój błąd to niezorientowanie się zawczasu, czy mógł mi posłużyć przy użyciu, bo zjadła mnie ciekawość i chciejstwo. A to tylko produkt! Gdy komukolwiek proponuje się konkretną osobę do pomocy przy pozbywaniu się blokad, sakramentów itp. to trzeba mieć pewność, 100% pewność a nie przekonanie na zasadzie - bo oglądałem i było ciekawe. I tu się różnimy i to coraz bardziej. Ja nie pozwolę sobie na polecanie kogokolwiek, gdy nie mam przekonania nie tylko względem własnych odczuć ale przede wszystkim po konsultacji z bardziej doświadczonymi duchowo osobami, którym nie umkną żadne szczegóły. I dochodzenie do pewnych konkluzji dot. danej osoby nie jest poparte łamaniem barier ochronnych itp. sensacji jakie to czyniła inna Pani na YouTube. Przy pewnym etapie rozwoju żadna osoba nie jest wstanie nic ukryć przed uduchowiona osobą, gdyż wyczuje na odległość, czym tak naprawdę emanuje.

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 27 lut 2017, 20:57

Słyszałam również o tych pieczęciach ale nie sądzę aby one przeszkadzały w czymkolwiek, hmm przecież Bierzmowanie to otrzymywanie sakramentu Ducha Świętego (Ducha Bożego) , a wiadomo że takowy istnieje więc jaką "pieczęć" można wykonać Duchem Świętym? <mysli>
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”