44

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

44

Postautor: edyta » 12 sty 2017, 17:52

Kochani chce was zapytać czy coś wiecie na 5emat numerów i prześladowania wręcz.słyszałam ze niektórzy mają tak z jedynkami.u mnie od ponad 10 lat jest tak z 44.niemal gdzie nie spojrzę wciąż to widzę.zegar napisy naklejki w ogóle wszędzie zauważam ta liczbę.nawet filmach często występuje.chce was zapytać czy coś wiecie na temat tej liczby i dlaczego może ona tak wgrywać się do świadomości.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Re: 44

Postautor: michu60 » 12 sty 2017, 20:26

tu jest ciekawy artykuł na temat powtarzających się liczb ;) http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_en ... mowia.html
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 12 sty 2017, 20:28

tu jest to lepiej opisane i masz dokładnie o 44 ;) http://obudzeni.com/powtarzajace-sie-li ... s-aniolow/
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
SunLight
Współtwórca

Postautor: SunLight » 12 sty 2017, 21:39

Mi się często 6 powtarza. Jak się kiedyś numerologią troszkę interesował to został mi nawyk dodawania liczb jakoś i często wychodzi mi 6. Zboczenie zawodowe chyba : D

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 12 sty 2017, 22:38

Mojego eks prześladowała liczba 33, "mówił wszędzie ta liczba 33 i nawet Ty mieszkasz pod 33" . Zaczęłam szperać trochę w numerologii obliczyłam jego liczbę życia ale nie była nią 33 , z ciekawości obliczyłam swoją i możecie wyobrazić sobie moje zdziwienie gdy okazało się ze to własnie 33 :) od 2 miesięcy mam 33 lata i moje życie bardzo się zmienia jak i ja sama w tym wieku tez "przebudziłam sie" wiec to może był znak nie dla mojego eks, a raczej przez niego - dla mnie...hmm ;)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 12 sty 2017, 22:47

Ja mam tak z 11. Sam jestem taka 11

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 13 sty 2017, 5:47

Niezgodna pisze:Mojego eks prześladowała liczba 33, "mówił wszędzie ta liczba 33 i nawet Ty mieszkasz pod 33" . Zaczęłam szperać trochę w numerologii obliczyłam jego liczbę życia ale nie była nią 33 , z ciekawości obliczyłam swoją i możecie wyobrazić sobie moje zdziwienie gdy okazało się ze to własnie 33 :) od 2 miesięcy mam 33 lata i moje życie bardzo się zmienia jak i ja sama w tym wieku tez "przebudziłam sie" wiec to może był znak nie dla mojego eks, a raczej przez niego - dla mnie...hmm ;)

Ja obecnie mieszkam u swojego partnera kilka bloków obok swojego domu .nr mieszkania ma 111 i pietro oczywiscie 4 i to się zgadza z tym co podał w linku miszu bo za oknem wybudowano ścianę budynku z niemal identycznym wzorem namalanowanym do tego który ja kiedyś malował am.nawet kolory są te same.niesamowite.dziekuje za pomoc.niesamowite uczucie mieć przekonanie ze jest się tam gdzie miało się być...a dzięki tym linkom przestałam czuć niepokój związany z 44. Teraz wiem ze to ze całe życie zbierałem anioły i się nimi otaczałam ma sens.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 13 sty 2017, 15:07

No fakt klatka nr 4 piętro 7 hihi teraz do zauważyłem

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 13 sty 2017, 16:13

No ja też klatka numer 4 jak korzystam z toalety w pracy jest tam naklejka na lampie "id 44. W filmie dzień niepodległości ten pilot co wyleciał w statek kosmiczny miał znaczek 44 i wiele naprawdę wiele sytuacji z ta liczba myślałam że to jakieś info dla mnie ze jestem tak samo biała jak czaRNA ze demon i anioł we mnie jest po tyle samo ze ugrzezlam w czymś co zawsze dąży do rownowagi i ze to ma związek z tym ze tak często słyszę na ulicy słowa w jednym zdaniu "kurwa jezu" teraz czuję się od tego uwolniona.zobaczymy co będzie dalej

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 14 sty 2017, 0:25

miałem 33,44, teraz 111 i zaiste, dobrze, że to przeczytałem, bo teraz do mnie dotarło (tzn. już prędzej zauważyłem, ale nie brałem tego na serio), że naprawdę, cokolwiek myślałem to się stało :|
Aczkolwiek dobrze, że o świecie w tym czasie myślałem pozytywnie, a tylko sobie kładłem kłody pod nogi :P

Więc jak macie 111, testujcie, tylko pozytywne, dajcie znać kiedyś co wyszło :)

edit: przypomniało mi się też, że przed budzeniem były "5"... "zapnij pasy" :D

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”