Bóle w okolicy serca podczas medytacji

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
Bbard
Sympatyk Forum
Kontaktowanie:

Re: Bóle w okolicy serca podczas medytacji

Postautor: Bbard » 10 lip 2017, 16:09

Ja mogę polecić medytację Bliźniaczych Serc. Proponuję przy jej praktykowaniu dotykać czakr serca i korony. Ja za pierwszym razem odczułem taką miłość, że jak później naszła mnie jakaś negatywna myśl, to po prostu nie dało rady się smucić. Trudno to opisać, ale miłość tę myśl zalewała i odczuwało się jeszcze większą radość i szczęście, i kochało wszystko.

Polecam tę medytację, choć łatwo dosyć się zapchać, bo to ogromne ilości energii boskiej przez nas przepływają, sięgające wielu kilometrów w dal, nawet kosmosu, toteż na początku radzę kilka minutek.

To jest taka medytacja, gdzie również dzielimy się ową miłością np. z Mamą Ziemią.
Jak poczujemy zapchanie, to po prostu np. w wizualizacji czy odczuwaniu ulokujmy to w Ziemi.
Jesteś piękną miłością, więc by ją poczuć, zobaczyć, wystarczy zatrzymać się i spojrzeć na siebie.
Życzę Ci szczęścia. <zakochany>

Zapraszam na bloga:https://duchoswiaty.blogspot.com/
Mój kanał YT:https://www.youtube.com/channel/UCXQvKWRnrlJqDM05SQQLE-w

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 10 lip 2017, 18:07

Może dlatego czułam fizycznie przelewanie się energii.gdy ja czułam miłość i szczęście a rośliny zwierzęta i czasem ludzie ale głównie rośliny dosłownie świeciły to ludzie w okol mnie z zamurowanymi sercami posłali mnie do psychiatryka ;).
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
SunLight
Współtwórca

Postautor: SunLight » 27 sie 2017, 19:52

Temat od dawna jest nie aktualny :D Ale dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Ostatnio przytyka mnie w prawym uchu. Niby często noszę słuchawki, ale dlaczego nie boli mnie lewe? Hmm przypuszczam, że to dlatego, iż nie słucham czasem siebie.

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”