Kilka albo kilkanascie pytan :)

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Kilka albo kilkanascie pytan :)

Postautor: edyta » 20 gru 2016, 5:27

Religia jednak ma coś wspólnego z wiarą bo jednak zachowuje prawdę o tym ze istnieje siła nadrzędna a sama biblia potrafi być skarbnica wiedzy jeśli czytasz ja przez obudz one serce co już dawno Aron udowodnia.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 20 gru 2016, 9:50

Powiem tak kochani...to ze to co cie spotyka nie jest chorobą psychiczną wcale nie oznacza ze nie wyląduje się w psychiatryku jeśli nie dba się o podstawy co doskonale pokazano na temacie "czy budzimy się coraz szybciej.gdzie raper mówi prawdę i wiele wyczuwa i widzi jednocześnie używając języka nienawiści i przekleństw właśnie dlatego ze nie wie co się z nim dzieje
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 20 gru 2016, 21:39

edyta pisze:Religia jednak ma coś wspólnego z wiarą bo jednak zachowuje prawdę o tym ze istnieje siła nadrzędna a sama biblia potrafi być skarbnica wiedzy jeśli czytasz ja przez obudz one serce co już dawno Aron udowodnia.

Dobrze, masz rację - więc sprostuje - religia z prawdziwą wiarą ma niewiele wspólnego :)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 20 gru 2016, 23:59

Że ja wcześniej przyjemności nie miałem tu zajrzeć KamilOo :d Jak czytam co piszesz, to już nie czuję się sam, choć objawy mam nieco inne to jednak myślę, że to bardzo podobny mechanizm. Ale po kolei...
KamilOo pisze:(...)
Czy 10 znakow duchowych moze tez byc przyczyna choroby ?

Wierzę, że nie trafiłbyś tu, gdyby to była choroba.
KamilOo pisze:Zmienily mi sie wzroce spania prawie wogole nie sypiam przewaznie jak mi sie uda zasnac kolo 00/01 to budze sie o 4:00 lub chwile po ...jest to bardzo meczace mimo ze mam wrazenie ze jestem pelen energi - grzyby ? robaki ?

Tego nie miałem, ale przez pewien czas spałem przez 4-5 godzin i wysypiałem się i w moim przypadku jest to odejściem od normy. Potem mi przeszło. Zrób sobie test, czy rzeczywiście jesteś wypoczęty czy to tylko subiektywne odczucie. Wymyśl jakiś test, nie wiem, nawlekanie igieł na czas :)
KamilOo pisze:dreszcze, odczuce pelzania itp. na czubku glowy itp. ciezko powiedziec poniewaz kiedys mialem tak potezne bole glowy jak by mi wiercono wiertarka w glowie itp. ze juz na mniejsze bole nie zwracam uwagi na calym ciele

Też miałem odczucie mrowienia dokładnie na czubku głowy a u osób wrażliwych jakby mi się dym unosił znad głowy. Mrowienia także obustronnie na skronie, czoło w okolicy 3 oka i potylicy po przedłużeniu. Przeszło częściowo, a częściowo się przyzwyczaiłem :)
KamilOo pisze:Fale emojcji itp. mam wrazenie ze mialem to od zawsze choc od pewnego czasu nasila sie to, zwlaszcza zlosc nie wiadomo skad. - tlumacze se to tym ze Deperesja ?

Irracjonalne wręcz fale emocji. Sztuką jest nie odbierać emocje wokół nas a odbierać je i jednocześnie nie ulegać. Nie zidentyfikowałem jak i dlaczego naprawdę to się dzieje, ale to pewnego rodzaju próba. Jeśli przestaniesz ulegać odczuwanym emocjom, nie będziesz dalej próbowany. Przynajmniej tak jest u mnie.
KamilOo pisze:Stare sprawy do ciebie wracaja ? nie wiem jak mam to zrozumiec ...ale jesli rozmyslanie o tym ze spieprzylem sobie zycie i myslenie ciagle o tym ..zalicza sie do tego ? ^^ - Deperesja ?

Milion myśli naprawdę czarnych, które cały czas towarzyszą o ile poruszasz się w świecie ludzi. Ciekawe, że znikają na łonie natury. Wnioskuję, że to odbiór cudzych myśli, które są w przestrzeni. Zresztą taki wniosek wysnułem podczas medytacji nad tym. Zrozumienie by nie ulegać tym myślom i konwertować je na pozytywne, zmienia próbę tak jak w przypadku emocji. Zrozumienie sensu studni depresji i jej naprawdę iluzji umysłowej mi dało wolność. Acz wciąż słyszę zbyt wiele. Chyba tak ma być. Sam nie wiem.
KamilOo pisze:Twoje cialo moze sie zmienic... i tu pies pogrzebany ze jestem przekonany ze jesetm chory.....( tym bardziej ze mialem problemy zoladkowe wczesniej ) fakt zmienilem sposob zywienia do takiego stopnia ze bardzo malo jem i przewaznie zdrowe rzeczy ( chyba ) no i w styczniu wazylem 110kg a teraz 78kg - robaki grzyby ? bylem u lekarzy w krwi i kale nic nie bylo - gastroskopie odpuscilem nigdy wiecej !!

Problemy żołądkowe ale bez zmiany wagi. Utraciłem słuch parę lat temu na parę dni, lekarze rozkładali ręce. Nie tak dawno przez dwa dni widziałem podwójnie, jak by mi się oczy zezem rozeszły. Ale jest ok.
KamilOo pisze:Twoje zmysly staja sie bardziej czule..... od zawzse czulem co inni czuja..wrecz mialem wrazenie ze wiem co czasami mysla, bo powiedzieli slowo ja konczylem zdanie gdzie nie powinem wiedziec co i jak...kiedys powiedzmy ze wrozlyem nieszczescia ale przestalem i przyklad " idziemy grupa na spotkanie sylwestrowe i mowie tak Dzis bedziemy siedziec o świeczkach bo korki wyszczela bo ja tak mowie ^^ no i co potem sie dzialo ? i tak mogl bym wymienic jeszcze kilka. [ HSP ? albo typowy wrazliwiec ? ] Jedyne co zaowazylem od pewnego czasu i tutaj moje pytanie -
Nie wiem od kiedy ale widze jak zamkne oczy tysiace gwiazd jak by taki szum kropek niebiesko - pomaranczowych albo zoltych i tak samo jak otworze oczy co dziwne od kilki dni zaowazylem ze zagescily sie na maxa ...jedyne co mi przychodzi na mysl to ze widze Energie ? i oprocz tego jesli rozloznie wzrok z zamknietymi oczami widze czasami takie biale fale pulsujace od ostatniego czasu bardzo nie wyraznie...jak otworze oczy tez to widze ale raczej wrazenie ze jakis cien pulsuje przed oczami.

Moje wizje przyszłości dekady temu też zaczynały się tylko od negatywnych zdarzeń. Teraz nie potrzebuję snu, na jawie zdarza się, że przychodzi odpowiedź, na zadane pytanie co się stanie. Uczę się tego, bo mam bardzo duże zakłócenia i nie jestem pewien odpowiedzi. Pomaga napełnienie się miłością i chwilowe odseparowanie umysłu. Nie widziałem i nie widzę energii, ten fenomen jest mi obcy. Co prawda czuję energię przez mrowienie w palcach bardziej lewej dłoni, ale jej nie widzę.
KamilOo pisze:I od pewnego czasu jak slysze slowa BOG, Jezus i ogolnie tematyke oswiecenia, reinkarnacji momentalnie czuje potezna energie na calym ciele ( czytaj ciarki ) z czego to wynika ? moze przerwazliwiony jestem haha

I pojawiła się intuicyjna wiedza, że nie ma pośredników, bo nie ma prawa być nic pomiędzy mną a Nim. Elektryzujące uczucie bliskości na samą myśl. Dziwne uniesienia i z wybuchami emocji do łez. Nie wiem, z czego to wynika, ale rozumiem o czym mówisz.
KamilOo pisze:Zaczniesz widziec swiat nowymi oczami ? jesli chodzi ze przez rozowe okulary to zawsze go tak widze ^^ ale ogolnie od pewnego czasu odkrylem w jakim matrixie zyjemy wiec moze o to chodzi ?

Efekt większości obudzonych, plus wyczuwanie fałszu, kłamstwa i obłudy. Ja bardziej czuję, że coś nie tak jest. Ale muszę pytać serce, bo umysł najchętniej zaszyłby się w oceanie teorii spiskowych.
KamilOo pisze:Bedziesz kierowany do wiekszego i wiekszego uwolnienia - no samo przez sie to co robie teraz to mozna tak zinterpretowac

Nie rozumiem, ale zakładam że chodzi o uwolnienie z iluzji, tak dzieje się to na bieżąco.
KamilOo pisze:Zaczniesz notowac coraz wiecej swoich znakow ? nie lapie totalnie bo nic nie zapisuje i nawet nie wiem jak to zinterpretowac ( wybaczcie moj krotki umysl )

Znaki widzę już wszędzie, na każdym kroku zwykłe zdarzenia, które dotąd były losowe, stają się ogniwami łańcucha. Tak jak by ktoś siedział i zwracał uwagę dokładnie na te a nie inne szczegóły.
KamilOo pisze:Synchronizujesz przeplyw szybciej ... od pol roku to mam same dziwne akcje i dziwne przypadki i odziwo brne w to wszystko i sie okazuje ze z poczatku cos zlego jest znakiem ze to nie ta droga ....i czy mozna tez dodac ze poprosilem boga o cos i wrecz dziwnym cudem w ciagu 2 tyg to sie spelnilo ? zbyt duzo tych przypadkow ostatnio :) ale chwala mu za to hihi

Realny wpływ na rzeczywistość. Na początku działały tylko modlitwy, a potem już sama intencja zaczyna wywierać wpływ na rzeczywistość. Ba, ludzie wokół mnie po trochu dostają podobny bonus. Zaczynam przynosić ludziom szczęście.
KamilOo pisze:Ogolnie jestem mega zagubiony i wszystko to pogmatwane... dzieki Aron bo dzieki tobie mam jeszcze jakas nadzieje bo ze tak powiem pieknie mydlisz mi oczy ;) i mowisz to co zawsze sobie mowilem PO CO Z KIM KOLWIEK WALCZYC !!!!!

Co do Arona uczucia od zawsze miałem mieszane, acz staram się nie oceniać. Po prostu to nie moja droga.
KamilOo pisze:Ja cale zycie wszystkim wokol mowilem ze boga nie ma , religia jest dla slabych owieczek stworzona aby nie sfixowali do reszty..zawsze bylem buntownikiem systemu jak i samych religi ale w glebi ducha i tak czulem ze jest te Zrodlo - BOG - Ojciec - Sila wyzsza...a dzis z pelnym przekonaniem wiem ze jest BOG - mimo ze jestem tylko marna imitacja jego bo nadal nie potrafie zyc w 100% przepelniony miloscia... ale staram sie zyc zgodnie z moim sumieniem, wrecz przez to mam problemy bo ludzie nie rozumieja mojego toku myslenia ...troszeczke powiem beszczelnie ale kierowalem sie nie swiadomie naukami jezusa oczywiscie nie w 100% bo jestem slaby ale zdecydowanie moge powiedziec ze napewno brne w jego nauki bardziej niz to co sie dzieje teraz w watykanie itp i ogolnie z chrzescijanstwem...choc mam dziwne wrazenie ze cos nie tak jest ..bo poprosilem tez boga o oswiecenie i z dnia na dzien trafiam na corazj wiecej dziwnych informacji...i mam metlik

I zgodzisz się na pewno z twierdzeniem, że nie wierzysz w Boga... bo Ty wiesz, że po prostu jest. Tak mam, kiedy kończy się wiara a zaczyna wiedza, to jest tylko wyższa forma wiary, choć tego do końca nie rozumiem i pewnie trochę zejdzie. Fakt Jego istnienia na obecnym poziomie ponad wszelką religią... nie do zanegowania. Ja byłem katolikiem, dziś nie wiem jakiego wyznania jestem ale wierzę w Jedynego Boga, Źródło wszystkiego. Choć wciąż tego nie rozumiem.
KamilOo pisze:Probowalem OBBE, Astrali itp. nie dziala namnie to wogole...nie umiem wylaczyc analizy ciagle mysle i rozmyslam ...choc jak medytuje czasami udaje mi sie zatrzymac potok mysli tzn nie brnac dalej w to ...macie na to jakas rade ?

Pół życia wychodziłem z ciała nieświadomie. Dziś jest to naprawdę ciężka praca. Spróbuj WILD. Mi wychodzi od czasu do czasu. Ale ostatnio przestałem próbować.
KamilOo pisze:Naczytalem sie troche itp. i stoje w miejscu bo nie wiem co dalej....mam taak ogrome uczuce ze musz cos zrobic..a zarazem ze zabraknie mi czasu....

I właśnie to irracjonalne uczucie uciekającego czasu i wielka presja od duszy, że muszę coś robić. Znam to aż za dobrze. Jednak jak zaczniesz robić odpowiednie rzeczy, to uczucie zelżeje.

Najpierw szukałem guru i nie znalazłem. Znalazłem w sobie odpowiedź, że guru jest w duszy, a jak będzie potrzebny odpowiedni człowiek na mojej drodze to się zjawi.
Ba zjawił się guru z Indii przez kumpla miałem go poznać i się z nim spotkać, to przyśnił mi się w przeddzień spotkania, że nie jest mi potrzebny i że drogę mam w sobie. Sami jesteśmy drogą.
Otwarłem się na duszę i wiele rzeczy się wyjaśniło. Nie ma poczucia traconego czasu, jeśli słucha się głosu duszy. Cóż więc mogę poradzić, jak tylko żebyś też się w niego wsłuchał i odnalazł Przyczynę. Nigdy nie wiedziałem co to jest i jak wygląda powołanie, ale teraz po czasie podejrzewam, że to właśnie to. Ale nie mówię o takim powołaniu jak w Kościele Katolickim, tylko o wewnętrznym powołaniu od samego Źródła.
Głowa do góry, idzie z tym żyć w miarę normalnie i pomagać ludziom <yahoo> choć to nie takie życie jak kiedyś :)
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 21 gru 2016, 1:28

Powolanie . Coś pieknego całe życie widzalam i doświadczyłam jak Źródło mnie wola i myślałam że muszę iść do zakonu ale też czułam ze to miejsce dla.wszystko się układa.dziękuję

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

KamilOo
Adept

Postautor: KamilOo » 22 gru 2016, 16:15

jejku bardzo dziekuje za wypowiedzi nie bylo mnie kilka dni jestem w locie :) postaram sie odpisac ale widze ze chyba znalazlem przystanek tutaj bo sa osoby co lapia o co lata ;)

@Edyta - tak jak pisalas to co ja opisalem to tylko jakis maly procent mnie jesli bym mial sie rozpisac od a do z to wiesz ^^ nikt by nie poczytal hihi co mam do powiedzenia ;)

Jeju dziekuje za te slowa - odniose sie potem dokladnie :D

Z racji tego ze troszke lovelas zemnie i nie moge sie powstrzymac wiec @Niezgodna a podrywaj Muhahaaha BOG kazal sie dzielic prawda ? :D lol ( lovelas - ale z mega szacunkiem do kobiet az za nawet :P ) [ zarcik wiadomo :D ]

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 22 gru 2016, 18:18

:)
Ciesze się ze się cieszysz .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”