Siatka w przestrzeni

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
IwonkaZielonka
Sympatyk Forum

Siatka w przestrzeni

Postautor: IwonkaZielonka » 30 lis 2016, 21:39

Pewnego dnia, na żywca, z otwartymi oczami, zobaczyłam takę siatkę w pomieszczeniu, w przestrzeni. Obejrzałam ją dokładnie: Była białosina, tak w 1/3 przeźroczysta. Wyglądało to jak włókna nerwowe z mniejszych wiązek. Włókna miały ok. 2-2,5 cm szerokości, punkty łączeniowe były w odległości ok 20-25 cm. Charakterystyczne było to, że zadne łączenie nie miało ostrych kątów, tylko były zaokrąglne. oglądałąm ją z 2-3 minuty, potem zniknęła.Co by się stało jakbym wsadziła w nią rękę. I co to jest dokladnie za siatka?
<serducho> <serducho> Miłość, jedność, równość-podstawa dobrego bytowania <serducho> :)

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Siatka w przestrzeni

Postautor: edyta » 30 lis 2016, 21:45

To chyba coś w rodzaju pola punktu zerowego czyli potencjał wszystkiego.to chyba z tym lub czymś podobnym pracuje Ania Mikulska.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
Villekar
Aktywny Forumowicz

Postautor: Villekar » 02 gru 2016, 12:51

ooo ciekawe, co piszesz... ja się nie spotkałam z czymś takim.. teoretycznie czytałam jedynie, że jest/są wokół nas jakieś siatki, wokół planety też...ale nie wiem czy to jest to samo o czym piszesz...?
Dialog z Duszą :

Ja: Co tak naprawdę wyraża moją Istotę..?

Dusza: Jestem TU, by BYĆ, ISTNIEĆ, BAWIĆ SIĘ z Tobą,
CIESZYĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ BEZTROSKĄ.
Jakakolwiek ona chciałaby być - po prostu BĄDŹ.

Jesteś Kim Jesteś i taka pozostań!

Tu i teraz zatrzymaj się, popatrz, poczuj, wznieś się ponad to, co widzisz i zatrzymaj obraz.
Kreuj radość, szczęście i to, co piękne.
Żyj w kokonie miłości i radości, bądź sobą i nie udawaj,
żyj bez masek, bez łez, bez smutków,
bez demonów i blokad.
Dawaj siebie innym...
Raduj się chwilą.... <serducho> <serducho>

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 03 gru 2016, 19:02

Od kilku lat od czasu do czasu tez takie cos widuje dokladnie tak jak to opisujesz tylko ja widzę to dluzej i ciekawe uczucie przy tym mam. Teraz już nawet wyczuwam kiedy to sie pojawi

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 03 gru 2016, 20:43

To naturalne dla osób przebudzonych, z czasem możecie widzieć coraz to różniejsze i ciekawsze rzeczy ;)

10 znaków duchowego przebudzenia
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 03 gru 2016, 21:25

Filmik mnie zaskoczył. Teraz wiem co jest na rzeczy dziękuje Niezgodna. Teraz właśnie mam wzywanie do uwolnienia sie do przyzwyczajeń. Co idzie mi to troche trudno ale dam rade. Jeszcze raz dziękuję

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 03 gru 2016, 21:29

Miszu, nie ma za co - cieszę się, że rozświetliłam co nie co ;)
Jasne, że dasz radę - "nie chodzi o to by było łatwo ale aby było warto" - a na pewno warto ;)

Dużo wiary Ci życzę <uścisk>
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

IwonkaZielonka
Sympatyk Forum

Postautor: IwonkaZielonka » 04 gru 2016, 11:04

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Tulam wszystkich mocno. Na końcu tego filmiku jest kanał z przechodzącymi cyferkami. Doświadczyłam czegoś podobnego, gdy zostało mi otwarte 3 oko, tylko kanał był niebieski z mega głębią, a cyferki żółte. Oczywiście głupia byłam i się tego wystraszyłam , hehe. Ale się dzieje.
<serducho> <serducho> Miłość, jedność, równość-podstawa dobrego bytowania <serducho> :)

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 04 gru 2016, 11:39

Iwonka, kolor niebieski w medytacji oznacza, że następuje połączenie ciała fizycznego z astralnym, że działają w pełnej harmonii.
Jest to kolor, który wskazuje na dogłębne oczyszczanie - wszystkie blokady energetyczne uwalniają się w Twoim ciele.
Podczas medytacji możesz odczuwać różne symptomy z ciała fizycznego, jak szybkie mruganie powiek, mrowienie, palpitacje serca, a nawet ból głowy). <uścisk>
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

ZaKaZZa
Adept

Postautor: ZaKaZZa » 04 gru 2016, 12:01

masz dar, nie każdy widzi siatke, oznacza ona, że prawdopodobnie bedziesz mogła zamykac "zle duchy" ; ]

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”