Dziwne pytanie

Szukam informacji. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Pomóżcie.
k1994
Złoty Użytkownik

Dziwne pytanie

Postautor: k1994 » 20 cze 2016, 10:27

Czy to prawda że podczas medytowania dłuższego wyskakuje coś na czole?

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Dziwne pytanie

Postautor: Glorian » 20 cze 2016, 11:13

Pierwsze słyszę <zdziwiony>

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 20 cze 2016, 15:04

brak kontekstu, podaj więcej informacji :)

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 09 gru 2016, 23:16

Nie tyle co wyskakuje, a może się otworzyć ;) tak zwane "trzecie oko" / czakra trzeciego oka (czkra 6) :)

Ja osobiście, podczas każdej medytacji czuję właśnie ucisk w tym miejscu (między brwiami - ciut powyżej) - mrowienie lub jakby ktoś przyłożył mi w te miejsce palec i co jakiś czas wciskał niczym guzik, a czasem jakby guzik trzymał non stop wciśnięty :D - uczucie to ciekawe lecz nie tworzy u mnie dyskomfortu.

Dla zgłębienia tematu :
Trzecie oko
Czakra 6(trzeciego oka)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 10 gru 2016, 1:08

Od około 10 lat mam takie uczucie nad brwiami jakby bylo posmarowane mięta.chłodek przez który można by mieć wrażenie ze dziura w którą wpada lekki ciepły wiatr. Pojawialo się gdy medytowalam potem jak miałam przerwy czasem kilku letnie to znikało.pojawiło się znów parę tygodniesieniu temu i juz nie znika.jest jak radar gdy się zaczynam denerwować gdy negatywnie myślę lub gdy zabarwione się w coś nieistotnego angażuje to to uczucie znika ale wystarczy ze pomyślę o Zrodle zamknę oczy zrobię jakby reset myśliwy i nabiorę ducha i zaraz wraca
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 10 gru 2016, 1:09

Wcześniej nie zwracałem na to uwagi dopiero teraz staram się obserwować
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

IwonkaZielonka
Sympatyk Forum

Postautor: IwonkaZielonka » 10 gru 2016, 10:48

Może się zdarzyć, że jeżeli ktoś ma aktywne 3 oko i coś się dzieje, to bardziej sensytywny obserwator może zobaczyć rozjaśnienie, blask światła na czole.
<serducho> <serducho> Miłość, jedność, równość-podstawa dobrego bytowania <serducho> :)

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 20 gru 2016, 22:26

Uśmiałem się czytając pytanie... ale tylko przez chwilę <lol>
Kiedyś gdzieś czytałem i trudno mi będzie dziś przytoczyć źródło, że może nie podczas samej medytacji, ale czasem przy specyficznych praktykach medytacyjnych, rozwijających energetykę ciał subtelnych, może się zdarzyć że otwierając zablokowane kanały energetyczne, pojawią się krótkotrwałe objawy na skórze, jak zaczerwienienie czy nawet wysypka. Jednak spodziewałbym się bardziej na brzuchu, czy bokach tułowia. Ale nie na czole :]
Jednak sam nigdy nie doświadczyłem takich fenomenów. Kiedyś będąc u jakiegoś bioenergoterapeuty słyszałem, że przy pracy z energiami może coś pojawić.
Także reasumując od samej medytacji raczej na pewno nic nie wyskakuje. Natomiast przy pracy z energiami ciała nie do końca przystosowanego to takich prac, być może coś chwilowego może się pojawić.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Miszu
Współtwórca

Postautor: Miszu » 23 gru 2016, 20:32

<laughingneqw> Nietypowo dziwne pytanie

Wróć do „Jestem zaciekawiony obudzeniem. Poszukuję obudzenia, ale zagubiłem się. Mam problem.”