Konopia

Czy sok z brzozy też?
Artur88
Adept

Konopia

Postautor: Artur88 » 16 mar 2016, 20:35

Konopia hmm mnóstwo zastosowań w medycynie przemyśle, budownictwie, suplementacji a za razem w relaksacji. Uważam że cała ta roślina jest do wykorzystania. Konopia pomaga przy bólach, stwardnieniu rozsianym, astmie, anoreksji leczy w depresjach uzależnieniach itd. Moim zdaniem jest to bardzo nie doceniona roślina bo zakazana i mało znana. Nie wiem czy w dobrym miejscu na forum o niej na pisałem bo można by napisać o niej w różnych działach. Wydaje mi się że tak bo przecież to zioło ;) :D

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Konopia

Postautor: Glorian » 17 mar 2016, 9:18

Spoko, tym bardziej, że gdzieś czytałem, że już jest legalna w Polsce - oczywiście marichuana lecznicza jak przepisze lekarz osobie chorej np. na raka i wtedy można ją sprowadzić i stosować wg zaleceń medycznych.

Awatar użytkownika
MikSu
Współtwórca

Postautor: MikSu » 17 mar 2016, 20:09

Bardzo dobrze, że wszystko się zmienia i kolejne państwa legalizują tą iście magiczną roślinę. W końcu wszystko zaczyna być takie jak powinno-promuje się i ułatwia dostęp do tego, co leczy i pomaga, a nie, jak to było do tej pory-zabija.. Droga jeszcze długa, ale widać pozytywne zmiany. Ciemna strona doskonale zdaje sobie sprawę z mocy konopii i stanu świadomości w jaki wprowadza, stąd cała ta nagonka i szum wokół niej.. niby pod pozorem chronienia ludzi, bo taka szkodliwa itd. Hah! chronią Nas.. chyba tylko przed dostępem do prawdy o Sobie samych i tym co Nas otacza.. wiedzą, że jeśli się tego dowiemy, to nikt już nie będzie ich słuchał i stracą swoją władzę.. o to w tym wszystkim chodzi. Milion pięćset sto dziewięćset legalnie dostępnych trucizn, a uwzięli się na niczemu niewinną roślinkę.

Bashar - Brama Konopii (napisy PL)

Ciekawostka – około 80% Szwajcarskich więźniów pali trawkę, a osoby które pilnują więźniów twierdzą, że przez to są oni bardzo spokojni i gdyby nie mogli palić to na pewno było by z nimi więcej problemów

8-)
I didn't say it would be easy. I just said it would be the truth. Morpheus

daglezja
Moderator

Postautor: daglezja » 17 mar 2016, 22:05

ta lecznicza marihuana ma być podobno refundowana :)

Awatar użytkownika
MakaR
Adept

Postautor: MakaR » 28 sie 2017, 20:44

witajcie kochani :* . mam dość spore doświadczenie z ta roślinką i z wszystkim co tu napisane zgodzę się . Dodam , że 1 hektar konopi przemysłowej daje tyle samo masy papierowej co 4 hektary lasu tyle ze konopie ścinasz co rok i nie szkodzi to srodowisku nie to co wycinka lasu . a palona dzien w dzien powoduje zanik pamięci krótkotrwałej , lecz jak ktos zapali nawet z 2 razy w tygodniu nic sie nie stanie a thc tam zawarte niesamowicie pobudza szyszynkę polecam do medytacji . (najlepiej samemu hodować . nie polecam brac od byle kogo gdyż wsypują tam dziwne substancje szkodzące tylko po to by więcej ważyło by mógł zarobić ;/ ) legalize it! Zaciekawionych jej "duchową mocą " wysyłam do terminu himalajskiej sativy :))

Wróć do „Zioła”