Orgonit

Właściwości, dopasowanie, spostrzeżenia itd.
Argon
Adept

Orgonit

Postautor: Argon » 17 mar 2016, 22:11

Natrafiłem na sprzedaż orgonitów w internecie. np. na stronie greenharmony.pl napisano:
"Zasada działania orgonitów
Baza/masa orgonitowa (czyli odpowiednia żywica, zmieszana z metalem w określonej proporcji, plus kryształy/minerały) działa dokładnie jak akumulator orgonu W. Reicha, z jedną zasadniczą różnicą: kryształy zatopione we wnętrzu masy orgonowej umożliwiają TRANSFORMACJĘ energii (czego nie potrafił klasyczny akumulator Reicha).
Bardziej szczegółowo:
Orgonit neutralizuje szkodliwą dla człowieka i innych organizmów żywych, negatywną energię orgonalną (DOR, a głównie ORANUR) wszelkiego typu (od promieniowania elektromagnetycznego, poprzez niekorzystną energię/wibracje emitowane przez różne substancje chemiczne, aż po negatywne promieniowanie cieków wodnych) - oczyszczając przestrzeń dookoła.
We wnętrzu orgonitu następuje cały czas proces transformacji niekorzystnej energii, na harmonijną i pozytywną.
Głównym zadaniem orgonitów jest EMANOWANIE ożywczą, korzystną dla organizmów żywych, czystą energię Orgonu (POR), która regeneruje ekosystem, odtwarza pierwotny stan energii danego obszaru i dzięki temu - zwiększa witalność, poprawia samopoczucie, wspomaga regenerację.
Ważne! Orgonity nie kumulują żadnej negatywnej energii! Jest to fałszywa teoria mająca na celu wprowadzenie zamętu w koncepcję działania orgonitów. "

W związku z powyższym mam pytanie czy są na tym forum osoby, które mogą potwierdzić lub zaprzeczyć pozytywnemu działaniu bazy/masy orgonitowej?

Awatar użytkownika
ElarNiebieski
Aktywny Forumowicz

Re: Orgonit

Postautor: ElarNiebieski » 18 mar 2016, 19:09

Posiadam taki odpromiennik właśnie z tej strony,którą podałeś.Kiedyś mieli duży wybór,teraz słabo,podobno nie wyrabiają z czasem...Ciężko jednoznacznie stwierdzić i udowodnić ich działanie w tym wymiarze.Jednak wierze,że tak właśnie jest - przydałbym się ktoś kto bacznie się przyjrzał tematowi.Jednak znam kogoś komu taki orgonit bardzo się nagrzewał jak trzymał w ręku i zauważył,że każda blizna na ciele nabrała krwistego koloru.Po odłożeniu wracały do normalnego stanu,także na pewno nie są to "bierne" przedmioty.

Fasolka
Adept

Postautor: Fasolka » 20 mar 2016, 19:16

Osobiście noszę orgonit. Polecam wszystkim on przede wszystkim jest odpromiennikiem smogu elektromagnetycznego, i tu mogę potwierdzić jego działanie. Od jakiegoś czasu spędzam dużo czasu przy komputerze oraz rozmawiając przez komórkę. Wcześniej bardzo szybko byłam zmęczona, przymulona, natomiast odkąd posiadam i noszę orgonit jest zdecydowanie lepiej. Co do zakupu orgonitu to osobiście poleciłabym zakupić od osób, które mają doświadczenie i od razu potrafią zaprogramować nam orgonit tworząc go właśnie dla nas z myślą o nas( np: na zdrowie)
Niech MOC będzie z nami
<serducho>

Awatar użytkownika
Summer
Współtwórca

Postautor: Summer » 25 mar 2016, 18:36

Fasolka a czy masz namiary na kogos takiego?
Sprawiedliwy z wiary i miłości żyć będzie
<serducho>

Fasolka
Adept

Postautor: Fasolka » 25 mar 2016, 23:23

:] Na Facebooku można znaleźć: Piotr Pytlowany :]
Niech MOC będzie z nami
<serducho>

Awatar użytkownika
Summer
Współtwórca

Postautor: Summer » 26 mar 2016, 7:20

Dziekuje ;))
Sprawiedliwy z wiary i miłości żyć będzie
<serducho>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 06 maja 2016, 12:28

Ciekawe, <mysli> chyba skorzystam z waszych informacji i zaopatrzę się w ten kamień...również dużo czasu spędzam przy kompie, to przynajmniej zneutralizuje negatywne oddziaływania pól na mnie. :)

Awatar użytkownika
aliyaa
Nowy

Postautor: aliyaa » 19 cze 2017, 9:52

mam duży orgonit w domu - piramidę i w pracy noszę w kieszeni mniejszy, ponieważ też pracuję przy komputerach i ja to jakoś nie zauważyłam działania żadnego ale nadal noszę.

Awatar użytkownika
Eleandar
Adept

Postautor: Eleandar » 16 lip 2017, 19:42

Też mam orgonit od Piotra Pytlowanego, polecam, sprawdza się.

Wróć do „Kamienie i Minerały”