trochę o mnie :)

Jeżeli masz ochotę. Co Cię tu sprowadza, co możesz zaoferować naszej społeczności, itp.
Awatar użytkownika
MakaR
Adept

trochę o mnie :)

Postautor: MakaR » 28 sie 2017, 23:04

Hej. Dali mi na imię michał :) . Miałem typowe dzieciństwo dla dziecka "indygo" osobiście mówię na podobnych sobie indyki (bo gulgoczemy na wszystko co nam sie nie podoba) . Tak jak inni od małego nie rozumiałem co tu robie po co tu jestem i dlaczego tak bardzo odróżniam się od rówieśników . Od jakiegoś czasu było mi pokazane kim jestem poprzez filmy na yt które od tak się pojawiały (nie miałem na to wpływu a zaciekawiony oglądałem ). Oczywiście zaczęło się od arona , osobiście żartuje , że aron obudził tyle istot że mógł by stworzyć własny kraj <lol2> . No ale wracając do mnie , wulgarny mały człowiek przeczący wszystkiemu za czym ludzie pędzą czyli pieniądze polityka religia itp. Rodzice nie mieli ze mną łatwo lubiłem znikać na całe dnie , w czasach gimnazjum lubiłem sporo wypić (głupota nie zna granic) do tego nie zdałem w pierwszej gim gdyż praktycznie cały rok mnie nie było w szkole <okok> kłótnie z nauczycielami , że kłamią i same kity nam wciskają , lecz najgorsze dopiero miało nadejść ... 3 klasa pod wpływem negatywnych emocji które wstrzymywałem przez te lata one musiały gdzieś ulecieć i wybuchły niczym wulkan rozwalając ławki w szkole drzwi i co najgorsza wyżywanie się na innych :/ cała szkoła bała się makarka aż w końcu chcieli mnie wywalić za bójki itp. musiałem kończyć edukacje zaocznie .
No i jak to w życiu bywa karma za te uczynki odbiła się głośnym echem a mianowicie doszło do tego , że w 10 mnie ganiali do tego zapaśnicy bo nie mogli mi dać rady , aż w końcu wypiąłem się na kolegów i wszystko do okoła i tak przesiedziałem 3 latka na dupie w domku nie wychodząc dalej niż do sklepu i do babci. No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) aktualnie mam 21 lat miałem z 2 próby medytacji , dlaczego próby ? a dlatego , że nie potrafie się skoncetrować gdy jakieś auta z miasta mi wyją nad uchem lecz i bez medytacji moge osiągnąć różne stany o których piszecie i widziałem na yt co mnie bardzo dziwi i przychodzi z niebywałą łatwością (jak bym pstryknął palcami i już to czuje co dana osoba mi przekazuje) . Teraz codziennie emanuje boską miłością i spokojem. Obudziłem już ojca , mamę już prawie mam zaczynam z sąsiadem gdyż fajnie łapie wszystko i jest niesamowicie wrażliwą istotą . dołączyłem do tego wspaniałego forum by czerpać wiedzę jak i sie dzielić z wami moimi doświadczeniami przemyśleniami i odczuciami <jupi> chcę jeszcze dodać , że jestem żywym dowodem na to , że każdy ma swojego anioła stróża mianowicie udodziłem się z wytrzewieniem jelit , ludzię z tą chorobą umierają po urodzeniu lub sa kalekami do końca życia. Dzieki modlitwie mojej mamy poza blizna i brakiem pępka nic mi nie jest do tego biłem sportowe rekordy szkoły. mało tego z 20 razy otarłem się o "śmierć" lecz zawsze coś lub ktoś mnie ratowało przed zderzeniem z tirem :D więc nie bójcie się niczego jesli macie odejść to stanie się w wyznaczonym dla was czasie :)) <aniołek> ciekawi mnie czy są istoty na tym forum w moim wieku ? zgłaszajcie się chętnie poklikam na wszystkie tematy. <serducho> wasz kochający brat michał <zakochany>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: trochę o mnie :)

Postautor: ZbyniuRoksana » 31 sie 2017, 16:29

Wow! Niezłe było z Ciebie ziółko. Ale dzięki temu, kim byłeś kiedyś, a kim jesteś teraz, łatwiej tobie docierać do bliskich i nie tylko. Różnica pomiędzy twoją przeszłością a teraźniejszością jest najlepszym argumentem, by inni mogli choć trochę odmienić swoje życie. Może taki był plan, byś zmianą swojego postępowania i życia mógł dawać przykład innym. Wielki szacun!!! <okok> <brawo>

Awatar użytkownika
MakaR
Adept

Re: trochę o mnie :)

Postautor: MakaR » 03 wrz 2017, 21:11

Tak zbyniu też tak myślę , że to musiało se zdarzyć bym to zrozumiał , nie bez powodu urodziłem się w rodzinie gdzie "wpierdol" był wymiarem sprawiedliwości <yes> na szczęście już tak nie jest <lol> . Muszę się trochę usprawiedliwić , że te moje ataki w większości przypadków były w obronie słabszych , np gdy 3 osiłków szkolnych znęcała się fizycznie (moim zdaniem bardziej psychika to odbierała) nad słabszymi. <aniołek>

Wróć do „Napisz coś o sobie.”