Kilka słów o sobie

Jeżeli masz ochotę. Co Cię tu sprowadza, co możesz zaoferować naszej społeczności, itp.
KamilWilk
Adept

Kilka słów o sobie

Postautor: KamilWilk » 11 cze 2017, 13:52

Witam Wszystkich. Mam na imię Kamil, mam 25 lat i pochodzę z południa Polski, nieopodal Krakowa. Na co dzień zajmuję się autodetailingiem, takie tam korekty lakieru (polerowanie), czyszczenie wnętrza, zabezpieczanie powłokami :P Ostatnio dużo pracuje, co nie ukrywam że zaczyna mnie to troszkę denerwować. Całe to uzależnienie od podanych schematów itp. Lecz mimo tego od pewnego czasu, ciężko mi powiedzieć dokładnie jakiego, powiedzmy że około 3-4 lata zaczynam się budzić. Widzę i czuję że ten świat jest struty, zakłamany i antyludzki, a tak naprawdę to niewiele potrzeba żeby poprawiła się nasza ludzka sytuacja. Od pewnego czasu zaczynam być coraz bardziej chłonny na wiedzę :D wcześniej w szkole się nie chciało, ale teraz wzrastają we mnie zdolności poznawcze. Poszukuje prawdy, obserwuje jak ten świat działa, zacząłem interesować się polityką, ostatnio nawet zacząłem zwracać uwagę na własne procesy myślowe i reakcje umysłu na podane informacje i klasyfikowanie ich. Jakie procesy w umyśle zachodzą i dlaczego je akceptujemy, albo też nie :P Jestem głodny świata i prawdy. Doprowadziło mnie to na to właśnie forum, a wcześniej na przekazy Arona, Vincentego Docenta i paru innych osób mówiących o tym jaki ten świat naprawdę jest. Zaczęło się to dosyć zwyczajnie, od oglądania teorii spiskowych na YT i przypadkiem natrafiłem na właśnie Vlogi ludzi przebudzonych/oświeconych które generalnie miały niewielkie ilości wyświetleń więc nie powinny się tam pojawić. Nie biorę tego jednak za przypadek, uważam że po prostu miałem na to trafić. Najbardziej zastanawia mnie to że mimo poznania tej innej, lepszej drogi życiowej, oraz pobudzenia w sobie chęci poszukiwania prawdy, cały czas mam takie wrażenie, uczucie, że życie tu mnie trochę męczy. Mimo tego że tak naprawdę niewiele o nim wiem i mam dopiero 25 lat :P Czyje się trochę zmęczony, znudzony, jak stary dziadek który swoje już przeżył i nie interesuje go czy umrze za rok czy pięć :P Czytałem trochę o wieku dusz na tym forum, niby by się to zgadzało z moimi odczuwaniem świata, ale biorę pod uwagę też to że może być to wynik syndromu wyjątkowości, że "moja dusza jest stara i doświadczona i więcej się nie nauczy tyko czeka na resztę" :P ale z drugiej strony skoro jest taka stara i doświadczona, to dlaczego nie potrafię nawet medytować :D nic nie wiem o świecie który mnie otacza, o którym inni ludzie opowiadają w swoich przekazach, więc zapisałem się na warsztaty medytacyjne. Na razie czekam, jeszcze tydzień został :D Mam nadzieję że w przyszłą sobotę uda mi się poszerzyć moje horyzonty oraz zrozumienie drogi swojej i innych ludzi. Cieszę się że trafiłem na to forum, cieszę się że są ludzie pomagający sobie wzajemnie w rozświetlanie się, żywię nadzieję że będzie nas przybywać coraz więcej i więcej.
Dziękuje i pozdrawiam :)
Kamil

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Kilka słów o sobie

Postautor: edyta » 11 cze 2017, 15:09

No i git malina :)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Kilka słów o sobie

Postautor: ZbyniuRoksana » 12 cze 2017, 12:41

W życiu bywa, że miewamy często bezproduktywne ''przestoje'', w oczekiwaniu nie wiadomo na co. Czasem to po prostu dłuższa chwila zmęczenia jednostajnym życiem w obowiązującym systemie, czasem chęć doznania czegoś innego lub zauważenie, iż na swój dotychczasowy żywot można spojrzeć jakby z innej perspektywy, jakby spoza obowiązujących schematów. Gdy zauważymy, że można inaczej, bardziej subtelnie z poszanowaniem bliźnich i natury, to już coś. Gdy dotrze do nas myśl, iż można mieć w sobie wiarę, która jest niezależna od pośredników i instytucji posiadających jedyną prawdę na nasze szlachetne myśli, życie i zbawienie, to już coś! Jesteś na tym etapie, zatem jesteś szczęściarzem. Połowicznym szczęściarzem, gdyż własny, indywidualny rozwój to często mozolna praca nad sobą, nad własnymi myślami, nad własną wiarą w Źródło, nad nauką nie oceniania i niekrytykowania innych bez względu na to, kim są. Nad bycie ponad podziały, ponad schematy w dążeniu do własnego (całościowego) indywidualnego szczęścia, do dawania przykładu innym, jak fajnie można egzystować w tej naszej ziemskiej rzeczywistości.
Chyba zatrzymałeś się świadomie na nieokreślonym przystanku, z którego możesz wyruszyć dalej, bo masz wolną wolę w wyborze i nikt i nic nie może ciebie ograniczyć. <okok>

Wróć do „Napisz coś o sobie.”