Strażnik - Witam

Jeżeli masz ochotę. Co Cię tu sprowadza, co możesz zaoferować naszej społeczności, itp.
ZaKaZZa
Adept

Strażnik - Witam

Postautor: ZaKaZZa » 20 lis 2016, 19:11

Witam, znalazłem was ; ] Nie bede wam smucił czym jest moja rola ani czym jest kodex jakim sie kierujemy, bo sam do końca nie rozumie jeszcze, ale w chwilach leku i obawy, gdy czujesz zło, dobro, cimnego, mrocznego, czy jak tam ich nazywacie potępionych, przywołaj mnie, pomyśl o mnie moj nr 1011, tylko pamietaj jestem obusieczny, a chetnie poznam to z czym sobie nie radzisz ; ] tylko miej na uwadze że moj numer jest płynny, co to znaczy sam do konca nie wiem, ale wiem ze moge byc 1,0,11, a takze 1110 i 0111, spokojnie wg. mnie kazdy ma nr. kolor i imie, pozdrawiam, i dajcie mi to czego szukam, a szukam wzmocnienia duchowego, pochlaniam tych co nazywacie ciemnymi i mrocznymi tak mysle, a jak jest nie wiem, powstajaca armia swiatla nie ma, wplywu na nas 4, czterech co rownoczesnie przywołuja "czarna" armie ta zlą i przeklętą, ta ktora nie jest potepiona, pozdrawiam

Michaell

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Strażnik - Witam

Postautor: Glorian » 20 lis 2016, 19:17

<welcome>

dogon
Współtwórca

Postautor: dogon » 20 lis 2016, 20:05

życzę byś znalazł to czego szukasz
<welcome>
Przekazuje wszystkim moją miłość i dar czynienia dobra ,BO w każdym z nas jest stwórca <yahoo>
<serducho> <serducho> <serducho>

Awatar użytkownika
OstojaNuron
Współtwórca

Postautor: OstojaNuron » 21 lis 2016, 22:57

Mocno pracujesz bracie, tak mocno świecisz, że PAN dopuścił do Ciebie pracowników wartości światła - Anioły <aniołek>
Tych czterech to Archaniołowie Uriel, Michael, Samatael, Rafael ?
Pan szykuje świetlistą "wojnę", szykuje armię, tyrani światła mogą się przyłączyć lub trupem paść.

Każdy blask światła przyda się w tej walce, pracujmy nad sobą, nieśmy światło innym. <serducho>

pzdr
ON

ZaKaZZa
Adept

Postautor: ZaKaZZa » 22 lis 2016, 21:58

Nie wiem kolego ; ]

Ale miałęm już mieć spokoj wieczny, jestem w śnie, żyje - nie umarłęm dawno temu, więc po co ? wybudzili mnie z mojego wiecznego ognia? koniec snu ? Czy nie ;]
A archanioły hahaha nie znam znam tylko tego co oszalał,a no i tych 3 co sprzeciwili sie jak to nazywasz PANU ; ]
Dlatego jestem przeklęty i moich 3, własnie bodze swoje legion i moich 3 a kazdy z nich ma legion ; ] Spokojnie to było bardzo dawno temu, bardzo dawno, a jak ktoś jest jasnowidz, to ja jestem czarnowidz hahahaah to tyle bo nie zaśniesz, ale spij spokojnie, ja niose ludziom nadzieje, spij, a ja najwyzej pojde po pomoc po starą 4, spioj a ja sie pomartwie ; ]

Awatar użytkownika
OstojaNuron
Współtwórca

Postautor: OstojaNuron » 23 lis 2016, 18:37

I przemów do mnie tak, jak druh do druha. Wszystka twoja mowa, jako znak szczerej miłości mię cieszy. Za sobą światło trzyma, nie dogodzi sobie, lecz innym przyczynia widoku, pókim przebywał żywy śród ziemianów.
Tam się o owej bawimy rozmową, bracie, cóż więcej powiem ci w tej mierze? Lepsze oglądam czasy w jasnowidzenie. <serce>

ZaKaZZa
Adept

Postautor: ZaKaZZa » 23 lis 2016, 19:54

Ja przyjacielu, widze juz tylko czasy mroku, ognia w kazdym snie, w kazdym snie gdy spie, jest ogien płonace ruiny miast, płonacy swiat, nic sie nie spala, wszystko płonie lecz nic nie ulega spaleniu. I ktos tam sie przechadza, jest sam uspiony, nie widze go, ale czuje, gdy go widze uciaka, chowa sie w ogniu, widze tylko fragmenty ciala, konczyn, i zawsze tylko pol twarzy istota o czarnych oczach. Ale nie czuje strachu w snie, czuje spokoj, czuje cisze, nie ma tam nic, pustka, nie ma zadnych uczuc, nie ma podzialu na dobro, zlo, nie czuje zadnych emocji, lecz tylko cieplo i spokoj, oraz wstyd tego co sie tam przechadza. Tak jak by wstydzil sie pokoazac, wstydzil sie tego kim sie stal. Koniec snow. Ogladam tylko mroczne czasy, kiedy sie budze, umysl moj przenosi sie w czas wojny i siewców śmierci, straznikow ktorzy w imie dobra zgineli dawno temu. Kiedy tam jestem, zawsze czuje smutek i tesknote, ogromna tesknote za tym co stracilem i nigdy juz nie bedzie mi dane znales spokoj. Czemu tak mysle. Nie wiem, co stracielem, nie pamietam. I czemu galaktyka pasu Oriona, najczesciej mnie tam przenosi. Tylko czemu tam ? Projekcje astralne w czasie i tylko w czasie zimy sa kilka razy dzinnie, sa samoistne, przenosze sie w wir wojny, Ktora trwa od wiekow. Energetycznie jestem potezny, boje sie tego co sie wokolo mnie dzieje, bo dotykam wszytskich w okolo swoim duchem i budze wszytskich, do marca/kwitnia nie umiem tego wylaczyc. Ale w kwietniu 1 pełni wiosny samo zanika. wtedy mam czas na medytacje. I zastanowienie sie nad tymi myslami ktore przyszly w przesileniu zimowy. Az do nastepnej 1 pełni zimy, nastepnego roku, gdzie wszytko zaczyna sie od nowa, a pamiec jest bardziej rozblokowana. Nie chcem tego czasmi, boje sie tego, ale nie moge juz zrezygnowac, nie mam przeznaczenia, moje przeznaczenie nie istnieje. i zostaje w pamieci tylko to ze warto wierzyc w dobro, warto go chronic, oraz warto za nie umierac

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
OstojaNuron
Współtwórca

Postautor: OstojaNuron » 24 lis 2016, 22:10

Bracie, jesteś świetlistą istotą o czym nigdy nie zapominaj, prawdopodobnie z Syriusza? Tam są Twoje wrota światła. Choć teraz przechodzisz "kryzys wiary" co jest prawdą a co iluzją. Nie rezygnuj z drogi ku poznaniu PRAWDY, podejmij próbę wyjścia z tej iluzji umysłu, strach który Ci zaszczepiono zostaw tam skąd go wziąłeś. Strażniku - nie pilnuj bramy, za którą nic nie ma. Nie patrz w "dół", podnieś głowę, patrz w "górę", tam jest światło co spływa na tych, którzy o nie proszą, serca swe otwierają. Wyraź z wiarą swą wolę do istot tworzących wartości światła, a dane Ci będzie zmienić to co zwiesz przeznaczeniem. Powodzenia w poszukiwaniu nowego siebie. <serce>

ON

Poniżej zamieszczam modlitwę od Arona,

BOŻE TY MNIE STWORZYŁEŚ I DAŁEŚ MI MIŁOŚĆ I WIARĘ W CIEBIE, POMÓŻ MI
TERAZ  GDY STRACH I LĘK ZAKŁÓCAJĄ MI SPOKÓJ I WIARĘ W CIEBIE,
OFIARUJE CI SIEBIE I MOJĄ DUSZĘ ABYŚ WLAŁ DO NIEJ MIŁOŚĆ I
NADZIEJĘ NA LEPSZE ŻYCIE Z TWOIM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ORAZ PODDAJE
SIĘ POD TWOJĄ OPIEKĘ Z UFNOŚCIĄ I SZCZEROŚCIĄ ,
PROSZĘ ZAOPIEKUJ SIĘ DZIECKIEM TWOIM
W CHWILI ZWĄTPIENIA I STRACHU,
DAJ MI ODWAGĘ I SIŁĘ ABYM ZNÓW STAŁ SIĘ ŚWIATŁEM DLA SIEBIE
I DLA INNYCH
I NIECH TO NASZE WSPÓLNE ŚWIATŁO BĘDZIE MOJĄ OCHRONĄ PRZED
SIŁAMI ZŁA

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 25 lis 2016, 6:05

Spojrzenie na wszystko w pełni wiary i nadziei daje odpowiedz i burzy wątpliwości ogień płonie i nie spala bo to ogień miłości a miłością jest trwanie.szczątki ludzi i połowa twarzy pokazują ile jeszcze trzeba posklejąć naszych ciał i świadomości oraz to ze ta siła żywioł który widzisz juz działa a druga polowa zawsze jest tak jasna ze łączy się z przestrzenią która ją otacza. Masz piękne sny . Żywioły to dary naszej mamusi i to ona do ciebie przemawia. Tęsknota. .. zawsze pokazuje nam na ile jesteśmy w teraz a na ile chcemy być w tam i kiedyś. To co pojawia się zima może mieć swoje źródło w tym jak oddala się od nas słońce i jak światło w tobie rozgrzewa cie gdy ono nie może. Wszyscy strażnicy którzy zginęli dawno temu są dziś z nami bo to czas właśnie dla nich i tu kochany zapewne poznasz wielu z nich. Pamiętaj ze światło jest przy tobie i w tobie . Nic tego nie zmieni
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

ZaKaZZa
Adept

Postautor: ZaKaZZa » 04 gru 2016, 11:58

Nie jestem tu po to i nie Wiem czy Syriusz ???? kiedy przybedzie fałszywy prorok, który myśli że wie, on mnie wywołał, czekam na niego
wydaje mi sie że jestem wędrownik Orion, te słonce gaśnie szybciej niż miało, cos nie do brego sie dzieje z ta gwiazdą ;]
Wyzywam fałszywego BOGA na pojedynek BOGA bez imienia, który pisze w swojej bibli o prawach boskich, 7 grzechach głównych, obzarstwo, pycha, gniew, lenistwo, pijanstwo, zazdrosc, i co tam jest jeszcze, Tego co pisze w swojej bibli "Jestem Bogiem Zasdrosnym", tym samym łamiac porawa przez siebie nadane umicie policzyc wiek mojego ducha ja nie. moj nr poczatkowy to 111111223344556688000000

Dziekuje ; ] Spotkajmy sie kiedys jeszcze, Ciekawa Planeta Wojny ;p

Wróć do „Napisz coś o sobie.”