dogon o sobie

Jeżeli masz ochotę. Co Cię tu sprowadza, co możesz zaoferować naszej społeczności, itp.
dogon
Współtwórca

dogon o sobie

Postautor: dogon » 25 paź 2016, 10:01

Jestem na tym forum bo szukam odpowiedzi na
moje pytania które sam sobie zadaje , czy ja jestem tu za karę . Np. Jadę do pracy podziwiam wschód słońca ale coś mi nie pasuje , coś jest nie tak .Co nie wiem w głowie mam tylko ? .Może znajdę z wami odpowiedź , może właśnie medytacja pomoże zrozumieć to coś co jest wokół nas. <mysli>
Przekazuje wszystkim moją miłość i dar czynienia dobra ,BO w każdym z nas jest stwórca <yahoo>
<serducho> <serducho> <serducho>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: dogon o sobie

Postautor: ZbyniuRoksana » 25 paź 2016, 20:36

Sam fakt, że zauważasz piękno wschodu słońca to już coś..jeśli coś nie pasuje, to znaczy, że umiesz się zatrzymać i myśleć nieszablonowo, dociekać własnego bytowania tu i teraz. <okok> <brawo>
Medytacja jest jedną z dróg poznawania. Zatem przeglądaj, szukaj i baw się w odkrywanie siebie samego. :]

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 31 paź 2016, 22:03

dogon pisze:Jestem na tym forum bo szukam odpowiedzi na
moje pytania które sam sobie zadaje , czy ja jestem tu za karę .

Za karę ... ciekawe stwierdzenie...w zasadzie są tacy, co już tu nie wracają, a mojej duszy czegoś tam pewnie brakowało i bardzo chciała czegoś doświadczyć... więc jestem, ale nie tyle za karę, co z jakiegoś powodu. <crazy_pilot>

dogon
Współtwórca

Postautor: dogon » 01 lis 2016, 4:58

Hm dzięki za podpowiedź , nie bralem tego pod uwagę .:-) :-[
Przekazuje wszystkim moją miłość i dar czynienia dobra ,BO w każdym z nas jest stwórca <yahoo>
<serducho> <serducho> <serducho>

Wróć do „Napisz coś o sobie.”