Witam przebudzone istoty

Jeżeli masz ochotę. Co Cię tu sprowadza, co możesz zaoferować naszej społeczności, itp.
Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Witam przebudzone istoty

Postautor: edyta » 30 lis 2016, 5:27

witaj :) z Bogiem kochany
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

dogon
Współtwórca

Postautor: dogon » 30 lis 2016, 12:02

<serducho> <serducho> Cześć <serducho> <serducho> <fala>
Przekazuje wszystkim moją miłość i dar czynienia dobra ,BO w każdym z nas jest stwórca <yahoo>
<serducho> <serducho> <serducho>

Wojciech1987
Sympatyk Forum

Postautor: Wojciech1987 » 30 lis 2016, 18:04

Witam, dziekuje kochani za ten potężny ladunek pozytywnej energii skierowany w moja osobę. Jestem właśnie w trakcie rozstania z dziewczyna, to cieple przywitanie dziala dla mnie niezwykle kojąco.
O ile dobrze sprawdzilem, to nie napotkalem sie z informacjami na tym forum, ktorymi zajmowalem sie przez ostatni czas, dlatego w zamian za to serdeczne przywitanie i dla tych wszystkich ktorzy poszukuja prawdy, rzetelnej i sprawdzonej wiedzy o "tamtym swiecie", chciałbym przedstawic film z nagraniem regresji duchowej, przeprowadzonej w instytucie zalozonym przez wieloletniego doktora psychoterateuty Michaela Newtona. Film jest dosc dlugi, ale osobiscie przyznam, że obejrzalem go calego z wielkim entuzjazmem i gleboka uwagą. Kobieta wprowadzona w stan bardzo głębokiego relaksu (medytacji) opowiada miedzy innymi o poprzednich wcieleniach oraz o Swiadomości Chrystusowej, tutaj kilka miesiecy temu wkleilem praktyke duchowa dla jej wzmacniania viewtopic.php?f=24&t=1198&p=4943#p4943
oraz link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=jomNL5dokZc&t=5610s

Polecam rowniez ksiazki Michaela Newtona takie jak jak "Wedrówka dusz" czy "Przeznaczenie dusz"
Mozna tam znalesc wiele odpowiedzi na pytania o duchowym siecie. Np. kim sa indygo, (maja fioletowa aure, a nie niebieska, bardzo rzadko inkarnuja na ziemi, a jezeli juz sa na ziemi to mozna je rozpoznac jako wybitne jednostki, ktore dzialaja w miedzynarodowaych organizacjach charytatywnych. Pamietam jeden fragment- zaawansowana dusza, aktualnie kobieta, amerykanka zajmujaca sie sierotami w domach dziecka, wprowadzona w stan glebokiej hipnozy opowiada o ostatnim wcieleniu, gdzie byla polka, która dobrowolnie zgłosila sie do obozu koncentracyjnego w czasie 2 wojny swiatowej, aby tam opiekowac sie i dawac milosc samotnym, pozostawionym na parstwe losu dziecmi. Natomiast w swiecie duchowym pomiedzy wcieleniam, do jej obowiazkow nalezy zajmowanie sie mlodymi dopiero co powstalymi duszami. Polecam.

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 01 gru 2016, 0:27

Wojtuś , może udzielisz się co nie co w tym temacie viewtopic.php?f=15&t=1814 ? <przytul>
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Wróć do „Napisz coś o sobie.”