moja historia

Jeżeli masz ochotę. Co Cię tu sprowadza, co możesz zaoferować naszej społeczności, itp.
Awatar użytkownika
robert
Nowy

moja historia

Postautor: robert » 13 lis 2017, 17:01

coś o mnie :mam 48 lat ,moja historia obudzenia jest trochę podobna do historii Arona ,zaczyna się od własnego biznesu , później kredyt frankowy ,bankructwo , komornicy ,licytacja domu itd., ale to nic w porównaniu z tym, że w czasie, kiedy już się praktycznie czołgałem oprócz "wilków" z zewnątrz
najbliższe osoby wyczuwając moją słabość próbowały dosłownie wdeptać mnie w ziemię , były szantaże ,obwinianie ,i próby odebrania mi resztek godności i materii,które mi pozostały , potem podobno próba samobójcza (chociaż ja tego nie zapamiętałem w ten sposób) i szpital psychiatryczny -to było 5 lat temu , po trzech latach " na lekach "odzyskałem cząsteczkę pewności siebie i zdałem sobie sprawę , że owe "wilki" bazują na moim strachu i wszystko co mają w swoim arsenale to kłamstwa , manipulację i szantaże . zacząłem im mówić NIE , zacząłem też mówić tylko prawdę jakkolwiek niewygodna ona była , ponieważ wcześniej z prawdomównością było różnie i dzisiaj wiem , że to też przyczyniło się do tego co mnie spotkało , nie potrafiłem przyznać się do tego, że już nie dawałem rady i zadłużałem się coraz bardziej , żeby utrzymać swój nienaganny wizerunek przedsiębiorczego biznesmena . od dziecka byłem raczej samotnikiem , a właściwie nie pasowało mi "podążanie za stadem" ,czułem że szkoła, religia ,tradycje , nakazy mnie zniewalają , więc nie byłem raczej dobrym dzieciakiem , były ucieczki z domu na całe tygodnie , kłopoty z policją itd. wracając do bliższej teraźniejszości natrafiłem na yt na filmy Romana Nachta , później flmy Arona , gdzie znalazłem właściwie potwierdzenie i rozwinięcie wiedzy , którą miałem już częściowo w głowie .dzisiaj , kiedy to pisze jestem już na "pełnej nawigacji" , staram się utrzymać max wysoką wibrację , kreacja swojej rzeczywistości i podróżowanie między wymiarami to moje cele , ale również staram się wpływać jak najkorzystniej na innych . uff , rozpisałem się trochę , ale czuję że to odpowiednia przestrzeń <spoko> przepraszam za styl pisania ,
kula światła dla każdego z was i myślę że coś jeszcze napiszę w najbliższej- nieskończonej teraźniejszości.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: moja historia

Postautor: Glorian » 14 lis 2017, 11:41

<okok> Szczerość to podstawa, a Twój wpis jest szczery aż do bólu. <brawo>
Często strata materii i programów w głowie jest jedyną opcją do obudzenia się. <głaszcze> Ty dostałeś jedno i drugie więc teraz masz szansę zbudować dom dla swojej świadomości na czymś silniejszym niż wcześniej. Pozdrawiam <buzki>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 14 lis 2017, 15:36

Chciałem coś od siebie dodać, ale Glorian mnie uprzedził <okok> i utrafił w sedno... <brawo>
W całości podpisuję się pod jego słowami. Szacun dla ciebie Robert <okok>
Trzymam kciuki. :)

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 14 lis 2017, 16:46

witaj, Robert :)

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 14 lis 2017, 17:26

witam serdecznie Piękna Istoto:-)

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 16 lis 2017, 13:20

No siemanko :)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

muluk
Sympatyk Forum

Postautor: muluk » 22 lis 2017, 20:23

<fala> Witaj

Darek
Aktywny Forumowicz

Postautor: Darek » 12 gru 2017, 10:39

<spoko> witamy <spoko>