Astma, alergia

Sprawdzone metody leczenia. Najlepiej naturalne.
Awatar użytkownika
avery
Adept
Kontaktowanie:

Astma, alergia

Postautor: avery » 11 kwie 2016, 13:42

Od piątego roku życia cierpiałem na astmę, jestem też okropnym alergikiem. Od lat brałem przepisywane przez lekarzy trucizny, rzekomy leki na astmę.
Wyniszczyły moje ciało i poniekąd pewne aspekty psychiki - nieskuteczne leczenie i widmo cierpienia przez te chorobę do końca życia.

Otóż od pewnego czasu odstawiłem całkowicie wziewy i czuję się świetnie. Tabletki na alergię również poszły w zapomnienie.
Zachęcam wszystkich męczonych tą chorobą do odstawienia leków. Natura wyleczy was skutecznie, zdrowo i praktycznie za darmo.
Moje zalecenia poniżej:

~ codziennie lub co drugi dzień herbatka z tartego świeżego imbiru, kurkumy i miodu.
Kawałek (około łyżeczki) imbiru zetrzyjcie na małych oczkach tarki, do tego dodajecie pół łyżeczki kurkumy i zalewacie wrzątkiem. Kiedy herbatka nieco przestygnie (nie może być cieplejsza niż 40 stopni), dodajecie łyżeczkę miodu (pamiętamy, żeby używać łyżeczki plastikowej lub drewnianej, bo miód traci część swoich właściwości przy kontakcie z metalem) i trochę soku z cytryny.

~ Wieczorem herbatka z konopi.

~ Tabletki na alergię zastąpiłem chlorellą.
Mam alergię na pyłki drzew, trawy, oraz na psa i największą na kota. Mieszkam z dwoma kotami i czuję się świetnie, nie mam żadnych wysypek ani kataru.

Gdzie możesz kupić chlorellę? klik
A konopie tutaj: klik
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2016, 8:02 przez avery, łącznie zmieniany 2 razy.

arrowzen
Sympatyk Forum

Re: Astma, alergia

Postautor: arrowzen » 11 kwie 2016, 16:52

Witaj Avery:)

Czekalam na taki artykul :) dziekuje :)
Ostatnio mam sklonnosc do alergii, wiec chetnie skorzystam z Twoich przepisow :)
Miod mam, konopie moge wyhodowac, a kurkume i imbir musze kupic :d

Dziekuje i Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
avery
Adept
Kontaktowanie:

Postautor: avery » 11 kwie 2016, 17:06

Na alergię chlorella chlorella, jest niezastąpiona ;)

Gabryś
Aktywny Forumowicz

Postautor: Gabryś » 11 kwie 2016, 17:34

Sonia dała linka w innym poście na debatę https://www.youtube.com/watch?list=TLfJ ... pp=desktop
M.in. poruszono temat alergii.

Wróć do „Choroby”