Lek na wszystko

Sprawdzone metody leczenia. Najlepiej naturalne.
Awatar użytkownika
kuroneko
Sympatyk Forum

Lek na wszystko

Postautor: kuroneko » 22 kwie 2016, 22:30

Motto "Niech jedzenie będzie Twoim lekarstwem a lekarstwo jedzeniem", jako że większość chorób, jak nie wszystkie, wynikają z wieloletniego złego trybu życia, zanieczyszczonego organizmu to najlepszą metodą na zdrowie i wszelkie choroby jest oczyścić organizm i doprowadzić go do takiego stanu aby sam był w stanie uporać się z każdą chorobą, każdym pasożytem.
Gorąco polecam na start w oczyszczaniu stary rytuał amazoński http://kambo.info.pl/ , przetestowany przeze mnie, może i mało przyjemne ale efekty oczyszczenia zaskakujące, również to co z organizmu wychodzi jest niesamowite(odrażające).
Oczywiście po takim oczyszczeniu należy zadbać o zdrową dietę, na pewno trzeba wykluczyć mięso którego nasz organizm W OGÓLE nie trawi.
Bardzo pomocne są jeszcze regularne lewatywy (wychodzą wtedy złogi i kamienie kałowe), gdyż dużo toksyn oraz kamieni gromadzi się w jelitach oraz... w wątrobie i woreczku żółciowym. Ale żeby się pozbyć kamieni z wątroby i woreczka żółciowego została wymyślona terapia która min jest przedstawiona w tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=ksZMf64MDZQ (jest pokazane jak takie kamienie wyglądają-ochyda).

Czysty organizm dąży do idealności, sam się naprawia oraz przestaje się starzeć, ma dużo siły energii i optymizmu i żadna choroba nie straszna. :) :] <yahoo>

Awatar użytkownika
Summer
Współtwórca

Re: Lek na wszystko

Postautor: Summer » 23 kwie 2016, 21:51

Poczytalam trochę o tym rytuale. Czy mógłbyś powiedziec jak to wygląda w rzeczywistości, czy boli jaki jest koszt itp. Jesli nie chcesz tu, napisz na priv.
Pozdrawiam <papa>
Sprawiedliwy z wiary i miłości żyć będzie
<serducho>

Awatar użytkownika
kuroneko
Sympatyk Forum

Postautor: kuroneko » 24 kwie 2016, 0:37

Koszt to 250 zł , informacje kiedy sie odbywa można znaleźć tutaj http://porozmawiajmy.tv/ po boku jest coś takiego jak "Nadchodzące wydarzenia" i tam regularnie pojawia sie informacja kiedy i w jakim mieście jest organizowana ceremonia. Ogólnie ma specyficzny klimat, puszczana jest odpreżająca muzyka, w powietrzu unosi sie aromat palonej białej szałwi. Osoba która to prowadzi wprowadza sympatyczny klimat, widać że robi to z powołania i wkłada w to całe serce i duszę. Kobiety mają zabieg na prawej nodze w okolicy kostki, mężczyni na ramieniu. Czy boli, może troche szczypie ale na prawde niewiele, nie jest to nic strasznego. teraz się przymierzamy do oczyszczania woreczka żółciowego oraz wątroby z kamieni, więc jak już będzie po wszystkim umieszczę relację i wyniki :)

Awatar użytkownika
ElarNiebieski
Aktywny Forumowicz

Postautor: ElarNiebieski » 24 kwie 2016, 13:02

O tym Kambo nie słyszałem a wydaje się ciekawe,doinformuje się i czekam aż dotrą do Krakowa:)
Co do oczyszczenia wątroby i woreczka żółciowego to bardzo chętnie bym to zrobił tą kurację z filmiku bo miałem bóle kłujące pod żebrem przy mostku i na badaniu Volla wyszły mi właśnie te kamyki.Odstrasza mnie tylko całe to przygotowanie,2 tygodnie na warzywach i owocach to bd szkielet a ciężko pracuję na to by przytyć:)
W każdym razie przydatne info,dzięki.
Jeszcze zapytam bardziej szczegółowo - na sesje przychodzi kilka osób do jednego pomieszczenia,każdemu po kolei się aplikuje żabkę i po chwili każdy z osobna gna do WC?:D
Czyści po tym czy wymiotujesz?:)

Awatar użytkownika
kuroneko
Sympatyk Forum

Postautor: kuroneko » 24 kwie 2016, 17:49

No wiesz, co do jedzenia to ja na samych warzywach i owocach jestem już ponad rok, a od 2 miesięcy stosuję dietę raw i mam stałą wagę. Faktycznie chudnie sie z tłuszczu w którym są namagazynowane toksyny (po co nam taki brudny tłuszcz :P), ale jeżeli ćwiczysz na takiej diecie to pojawić się mogą w jego miejsce ładnie zarysowane mięśnie. Jeżeli masz problem z kamieniami to masz problem z trawieniem białka więc przytywanie w tym przypadku to nic dobrego. Przytyć można pozniej, po oczyszczeniu organizmu, bo przecież zdrowie jest ważniejsze niż forma. Poza tym na zdrowym i czystym organizmie łatwiej jest dokonywać zmian. Być może mając czysty organizm będziesz w stanie zaakceptować siebie takim jakim sie jest bez przytywania na siłę, bo wraz z oczyszczaniem organizmu zmienia się światopogląd i świadomość :)

No tak to mniej wiecej wygląda. Efekt zależy od organizmu, u mnie np były tylko wymioty.

daglezja
Moderator

Postautor: daglezja » 24 kwie 2016, 19:15

Elar, na właściwej diecie, odpowiedniej dla danego organizmu, przybiera on właściwą wagę w górę lub w dół :)

Awatar użytkownika
ElarNiebieski
Aktywny Forumowicz

Postautor: ElarNiebieski » 24 kwie 2016, 20:45

Moja naturalna waga to nie niżej niż 55kg przy 175cm wzrostu,budowa ciała typowy ektomorfik.
W sumie dbam o swoje ciało jak najlepiej umie,poznałem je bardzo i się lubimy:)
W każdym razie z tą wagą nie osiągnę takiej siły jakiej potrzebuje do swojej pracy aby ją wykonać sprawniej i więcej a praca fizyczna 6 intensywnych miesięcy w roku.
Ćwicząc na siłowni doszedłem do 62kg i już było konkretnie,z tym ciałem w robocie mogłem szaleć za 3.By to osiągnąć potrzebowałem wesprzeć się białeczkiem i pewnie to było przyczyną dolegliwości.Na badaniu wyszło nie trawienie Kazeiny,więc się nie myliłeś.Od czasu badania odrzuciłem prawie całkiem nabiał i nawet pierwszy raz w życiu podjąłem się diety bezmięsnej.Tzn nie całkiem bo raz w tygodniu jadłem a tak normalnie to ewentualnie rybie.Utrzymałem się tak parę miesięcy,ale podczas sezonu pracy skapitulowałem,za dużo kombinowania,brak czasu,pólki w sklepach i lokale z jadłem nie dostosowane pod takiego klienta.
Z oczyszczania w zimie zrobilem kuracje 7Pepas (polecam),butelka Para Farm (bez wyraznej poprawy),zapowałem się ponad miesiąc zapperem Pana Taratajcio z piciem boraksu,który po tygodniu odrzuciłem (nie odczułem zauważalnej poprawy),piłem ziółka 3 razy dziennie od ciekawego zielarza,ale to miało być pite 3 miesiące non stop,więc tylko z 2 tygodnie pociągnąłem:) i jeszcze głodówka na samej wodzie 36 godzinna.I wiele pomniejszych nie opisanych metodach,szukam czegoś po czym poczuję prawdziwy witalny power,wiecie o co chodzi:)

daglezja
Moderator

Postautor: daglezja » 24 kwie 2016, 21:43

siła nie zależy od wagi, a przynajmniej nie wprost :)
podobnie jest w sztukach walki, niekoniecznie ten większy wygrywa :)
spróbuj oprzeć się na energii w działaniu, a nie wielkości mięśni :)
właściwą dietę każdy musi znaleźć dla siebie metoda prób i błędów

Awatar użytkownika
ElarNiebieski
Aktywny Forumowicz

Postautor: ElarNiebieski » 24 kwie 2016, 22:42

Hehe póki nie nauczę się manipulować materią za pomocą umysłu to zostaję mi oprzeć się na możliwościach swego ciała:))Na tą chwilę nie znam prostszej metody na wzrost siły,jak powiększenie tkanki mięśniowej,chyba,że macie jakieś pomysły:D

Awatar użytkownika
kuroneko
Sympatyk Forum

Postautor: kuroneko » 06 maja 2016, 12:04

Przeprowadziliśmy kuracje oczyszczającą wątrobę i woreczek żółciowy wg Andreasa Moritza. Efekty są piorunujące. Ilość(wydalonych przez jedną osobę) kamieni jaką wydaliliśmy to setki małych i kilkadziesiąt większych w tym jeden wielkości małego orzecha włoskiego. Dodatkowo spore ilości piasku.
Jak widać nie trzeba przeprowadzać operacji by pozbyć się kamieni z woreczka żółciowego i wątroby! Może to być ratunek dla wielu osób. Wycinając woreczek żółciowy mocno psujemy proces trawienia i dodatkowo zmuszamy wątrobę do nienaturalnej aktywności, co tylko powoduje zwiększenie powstawania kamieni żółciowych w wątrobie.
Cały proces opisany jest w książce "Niezwykle plukanie watroby i woreczka zolciowego" Andreasa Moritz'a. Książkę można znaleźć w internecie(ewentualnie piszcie PW jak chcecie link, albo na maila).
Dodatkowo autor napisał świetne książki, które polecam: "Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania" 2 tomy.
Zachęcam do przeprowadzenia tej bezinwazyjnej i nieszkodliwej operacji oraz wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie.

Wróć do „Choroby”