ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Jaką literaturę polecacie? Tytuł i krótki opis co wam dało przeczytanie takiej książki.
Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca
Posty: 341
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:36
Lokalizacja: śląskie

ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: a-l-e-x » 03 sie 2017, 11:05

ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

zlota-ksiega-B,pd,55544.jpg
zlota-ksiega-B,pd,55544.jpg (40.82 KiB) Przejrzano 1217 razy


Złota księga jest unikalną książką, pozwalającą zrozumieć, jak ważne jest to, co powodujemy, tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza kiedy stosujemy niewłaściwe słowa. Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie - Jam Jest.
Godne uwagi są afirmacje, których - najkrócej mówiąc - sens sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia oraz Obfitość. Ty sam kształtujesz własne życie, wprowadzając w nie Doskonałość Boskiej Miłości.

POLECAM:-)

http://wronazielona.pl/zlota-ksiega-2/

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca
Posty: 341
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:36
Lokalizacja: śląskie

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: a-l-e-x » 09 sie 2017, 18:28

A tutaj parę ciekawych afirmacji do stosowania z tej książki, jeśli kogoś interesuję oraz krótki wstęp:-)

WSTĘP

Życie we wszelkiej swojej działalności, wszędzie gdzie się przejawia, jest
BOGIEM W DZIAŁANIU. Ze względu na brak wiedzy o sposobie stosowania myślo-emocji, ludzie stale utrudniają przepływ Esencji Życiowej we wszystkim. Gdyby tak nie było, życie przejawiałoby swoją doskonałość z całą naturalnością. Naturalną tendencją ŻYCIA jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia i Obfitość. Esencji Życiowej jest obojętne kto jej użyje, toteż nieustannie wypływa by przejawiać coraz to więcej swojej doskonałości i zawsze z tym ożywczym impulsem, który jest jej właściwy - "JAM JEST"

"JAM JEST" jest działalnością Życia. Jakie to dziwne, że uczniowie, nawet ci otwarci, nie zawsze dochodzą do prawdziwego zrozumienia tych słów.

Kiedy mówisz "JAM JEST", czując to, otwierasz źródło Życia Wiecznego, aby mogło płynąć bez przeszkód swoim przebiegiem, innymi słowy otwierasz szeroko bramę na jego naturalny przepływ. Kiedy mówisz "Ja nie Jestem", zamykasz drzwi przed samą twarzą tej Wielkiej Energii. "JAM JEST" jest pełnym działaniem Boga. Stawiałem Ciebie wiele razy twarzą w twarz przed Prawdą, jaką jest "BÓG W DZIAŁANIU". Chcę abyś zrozumiał, że pierwszym wyrażeniem siebie każdej zindywidualizowanej istoty, w jakiejkolwiek części Wszechświata, czy to myślą, uczuciem czy słowem, jest "JAM JEST" - uznającej w ten sposób Własną Zwycięską Boskość.

Uczeń, próbujący zrozumieć i zastosować te potężne choć proste prawa, powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje myśli i słowa, ponieważ za każdym razem, gdy myśli czy mówi "nie jestem", "nie mogę" albo "nie mam" dławi Wielką Obecność Wewnętrzną i świadomie lub nie, zachowuje się tak jakby chwytał rękami czyjąś szyję, aby go zadusić. To jednak dotyczy tylko zewnętrznego działania myśli i jedynie, kiedy z szacunkiem będzie myślał o formach zewnętrznych, może spowodować, że ręka rozluźni się w którymś momencie. Natomiast, gdy stwierdza, że coś nie jest, czegoś nie może lub nie ma, puszcza w ruch nieograniczoną energię, która nadal działa aż do czasu, gdy ją powstrzyma lub przemieni jej działanie.

To powinno pokazać Tobie jak ogromną władzę masz w ocenianiu, decydowaniu lub zarządzaniu i wybieraniu sposobu, w jaki Chcesz by działała energia Boga. I mówię tobie, drogi uczniu, że dynamit jest mniej niebezpieczny. Ładunek dynamitu może rozerwać tylko twoje ciało, podczas gdy głupie myśli wyrzucane bez kontroli i bez władzy nad nimi przywiązują ciebie do koła reinkarnacji prawie nieskończenie, a więc czy rozumiesz, że trwa to do czasu, aż to nie przetniesz, nie przemienisz lub nie rozpuścisz, że działa to przez SECULA SECULORUM, i to z powodu twojej własnej decyzji. Ludzkość powinna być poinformowana, że mieszkańcy miast umierają i reinkarnują bardzo często w tych samych okolicach lub miejscach, ponieważ stworzyli więzy (ponieważ związali się), które przyciągają ich do tego samego środowiska. Uczeń, który jeszcze musi inkarnować powinien wydać następujący rozkaz: "następnym razem urodzę się w rodzinie wielkiego światła (w rodzinie będącej na wysokim poziomie ewolucji duchowej)". Rozkaz ten szybko otworzy drzwi do postępu. Dlatego musisz zrozumieć jak ważne jest to, co powodujesz, gdy używasz bezmyślnie niewłaściwych słów, ponieważ używasz wtedy najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we Wszechświecie czyli "JAM JEST".

Nie rozum mnie żle. Nie chodzi tutaj o sposób wyrażania się czy o jakąś wschodnią ideę, obcą, bezpodstawną czy błahą ani o żadne przesadzanie. Chodzi tu, ni mniej ni więcej, o najwyższą ZASADĘ ŻYCIA używaną i wyrażaną przez wszystkie cywilizacje, które dotychczas istniały. Zapamiętaj, że pierwszym sposobem, w jaki każda forma życia świadomego wyraża siebie, jest "JAM JEST". To jest czymś o wiele większym niż "ja istnieję". Dopiero później dzięki swym kontaktom z tym co zewnętrzne i przez stosowanie właściwego działania zaczyna ona akceptować rzeczy o wiele mniej ważne niż "JAM JEST".

Widzisz więc teraz drogi uczniu, że dajesz życie czemuś, co nigdy tego życia nie miało.

Przez długie wieki ignorancji i niezrozumienia, ludzkość napełniła otaczającą atmosferę fałszem i nierealnością, toteż nie muszę tobie chyba powtarzać, że kiedy stwierdzasz "jestem chory", twierdzenie to jest jednym przeogromnym kłamstwem względem Boskości. Boskość (JA) zawsze jest Doskonała, pełna Życia i Zdrowa.

Proszę ciebie drogi uczniu, w imię Boga, abyś zprzestał stosowania tych błędnych wyrażeń, godzących w twoją Boskość, ponieważ niemożliwe jest osiągnięcie wolności, pokąd nadal będziesz ich używał. Nigdy nie będzie za wiele przypominania tobie, że kiedy rzeczywiście pozytywnie i kategorycznie uznasz i zaakceptujesz Wielką Obecność Boga "JAM JEST" w swoim wnętrzu, nie będziesz więcej doświadczał niepomyślnych okoliczniści.

W imię Boga, błagam ciebie, abyś za każdym razem, gdy zaczynasz komentować lub mówić o tym, że jesteś chory, biedny lub w niepomyślnej sytuacji, natychmiast zmienił te fatalne dla twego rozwoju uwarunkowania i abyś to mentalnie oświadczył z całą stanowczością swego "JAM JEST", ponieważ Ono jest całkowitym zdrowiem, obfitością, szczęściem, pokojem i doskonałością. Przestań dawać moc sprawom zewnętrznym, osobom, miejsom a nawet przedmiotom. "JAM JEST" jest mocą kontrolującą i Doskonałością w każdym i wszędzie. Kiedy myślisz o przejawianiu "JAM JEST", oznacza to, że ty już wiesz, iż masz Boga w Działaniu, który przejawia się w twoim życiu. Nie pozwól więc, aby fałszywe wyobrażenia i stwierdzenia tobą rządziły i ograniczły cię. Pamiętaj stale, że "JAM JEST", oznacza jestem BOGIEM w Działaniu; "JAM JEST" Życiem, Obfitością, Prawdą teraz przejawioną...

Mistrz Światła Saint Germain

JAM JEST ŻYCIEM, OBFITOŚCIĄ, PRAWDĄ
teraz przejawioną

UWOLNIENIE, OCZYSZCZENIE

JAM JEST Potężnym Płomieniem spalającym, który teraz i na zawsze pochłania każdy błąd przeszły i teraźniejszy jego przyczynę i jądro, jak i każdy zbędny twór, za który moja zewnętrzna istota jest odpowiedzialna.

JAM JEST Władzą i Obecnością spalającą każdy lęk, zwątpienie i wahanie, które mogłoby zaistnieć w moim zewnętrznym umyśle, a które dotyczyłoby niezwyciężonej aktywności "JAM JEST"

JAM JEST Potężną Obecnością tej Czujnej i Promieniującej Energii, która wyłania się z Mojego Umysłu i mojego Ciała, rozpuszczając wszystko co jest inne niż ona. Umacniam się na zawsze w tej czujnej i promieniującej energii i cieszę się nią na zawsze.

JAM JEST Ja wiem, że JAM JEST wolny od tej rzeczy na zawsze.

Przez Obecność "JAM JEST" rozkazuję, aby natychmiast zniknęły wszystkie negatywne uwarunkowania z mojego życia i otoczenia, by natychmiast zostały rozpuszczone i pochłonięte przez Potężne Światło i Moc.
JAM JEST Potężną Obecnością "JAM JEST" w Działaniu.

JAM JEST Obecnością strzegącą mnie, która w tym momencie, spala to co chce mnie zaburzyć.


PRZEBACZENIE

JAM JEST Prawo Przebaczenia i Płomień Pochłaniający każdą Nieharmonijną Działalność Świadomości Ludzkiej.

JAM JEST istotą fioletowego ognia -
JAM JEST czystością, której pragnie Bóg!

JAM JEST
ZMARTWYCHWSTANIE i ŻYCIE

JAM JEST Wielkim Magicznym Kręgiem obrony wokół mnie, który jest niezwyciężony, który odrzuca każdy element niezgody, który chciałby wejść i mnie zaburzyć.
JAM JEST Doskonałością Mojego Świata, a ona jest samo-utrzymująca się.

JAM JEST Obecnością Przebaczenia w umyśle i w sercu każdego dziecka Boga.


OCHRONA, ZABEZPIECZNIE
(każdego dnia rano)

JAM JEST Miłością, Mądrością i Mocą z jej Aktywną Inteligencją, co sprawia, że będzie ona działała we wszystkim o czym pomyślę i co będę dziś robić. Rozkazuję tej Nieskończonej Aktywności, aby była moją ochroną i aby działała powodując, że w każdym momencie będę poruszać się, mówić i działać zgodnie jedynie z rozkazem BOGA.

JAM JEST Obecnością napełniającą mój świat Doskonałością w ciągu tego dnia.

Tego dnia JA określam wszystko w moim świecie Doskonałością, ponieważ JAM JEST Doskonałością.

JA określam mój umysł i ciało Absolutną Doskonałością i odmawiam zaakceptowania jakiejkolwiek innej rzeczy.

Bóg jest władzą Wszechmocną, chroni i prowadzi ten pojazd (samochód, statek, samolot) w taki sposób, że porusza się on w obszarze całkowicie bezpiecznym.

JAM JEST pasem (pierścieniem, kręgiem) ochronnym wokół mnie.

JAM JEST Inteligencją ochronną, wszechobecną i wszechmocną, która rządzi tym umysłem i tym ciałem.

JAM JEST Strażą niezwyciężoną, ustaloną i podtrzymywaną w moim umyśle, w moim Ciele, moim Domu, moim Świecie i moich sprawach.

JAM JEST doskonałą pewnością w moim mówieniu i działaniu w każdym momencie, ponieważ JAM JEST Obecnością Ochronną.

JAM JEST Obecnością Strzegącą mnie, która w tym momencie spala to, co chce mnie zburzyć.

JAM JEST niezwyciężoną ochroną przeciw każdej niedoskonałości myśli.

JAM JEST Obecnością zarządzająca, która idzie przede mną, gdziekolwiek pójdę w tym dniu, nakazując doskonały Pokój we wszystkich moich działaniach.


POSTANOWIENIE

Nie akceptuję ani nie przyjmuję żadnych uwarunkowań od innego środowiska, ani od niczego co mnie otacza - jedynie od Boga, od Dobra, od mojego "JAM JEST".

JAM JEST Obecnością, dzięki której nic z tego co ja powinienem wiedzieć nie może być mi odebrane, ponieważ
JAM JEST Mądrością,
JAM JEST Doskonałością,
JAM JEST Mocą objaśniającą, która przynosi mi wszystko abym mógł zrozumieć i działać zgodnie z tym.

JAM JEST tworem Boga, tak wiec JAM JEST Dzieckiem Boga Doskonałego

JA - będąc tworem Boga, JESTEM Dzieckiem Boga Doskonałego.


UZDROWIENIE

UMYSŁ
JAM JEST Inteligencją doskonale działającą w tym mózgu.

OCZY/USZY
JAM JEST wspaniałym wzrokiem patrzącym przez te oczy.

JAM JEST wspaniałym słuchem słyszącym przez te uszy.

JAM JEST Obecnością doskonałego widzenia i słyszenia.

JAM JEST mój wzrok i słuch doskonały.

NARZĄDY I KOMÓRKI
JAM JEST doskonałą działalnością każdego narządu i każdej komórki mojego ciała.

ODDECH
JAM JEST doskonale kontrolowanym oddechem mojego ciała.

JAM JEST Doskonałą Energią każdego tchnienia, którym oddycham.
JAM JEST Czystą Atmosferą mojego świata.

MÓZG
JAM JEST przyśpieszeniem komórek tej struktury mózgu sprawiającym, że rozwinie się moc i otrzyma inteligentne Kierownictwo Potężnej Obecności Wewnętrznej.

MYŚLI
JAM JEST Wewnętrznym Mistrzem w zarządzaniu i kontrolowaniu wszystkich moich procesów myślowych w Doskonałości Chrystusowej, aby tworzyły całość jakiej sobie życzę.

JAM JEST doskonałością przejawiającą się teraz w każdym narządzie mego ciała.

JAM JEST Obecnością doskonałego zdrowia.

BÓL NARZĄDU
JAM JEST Jedyną i Doskonałą energią, która tam działa, dlatego każdy przejaw zaburzenia jest natychmiast korygowany.

ULECZENIE CIAŁA
JAM JEST wzniesieniem się tego ciała właśnie teraz.

JAM JEST niezmierną Elektroniczną Energią, która płynie, odnawia i napełnia każda komórkę Mojego Umysłu i Ciała właśnie w tym momencie.

JAM JEST Zmartwychwstawaniem i Życiem (3x)

ENERGETYZOWANIE WODY, JEDZENIA, POWIETRZA
Obecność, którą JAM JEST, wypełnia tę rzecz (pożywienie, wodę) Mocą, energią, miłością, Zdrowiem.

WYBÓR WŁAŚCIWEGO POŻYWIENIA
JAM JEST doskonałym, najzdrowszym, najwłaściwszym pożywieniem dla mnie, utrzymującym moje Ciało i mój Umysł w doskonałym zdrowiu i harmonii.


PIĘKNE CIAŁO, DOSKONAŁY WYGLĄD

PRZED SNEM
Oto teraz staje się dla mnie rzeczywistością, że w głębi mnie istnieje radosne duchowe ciało, wiecznie młode, wiecznie piękne. Posiada cudowny duchowy umysł, piękne i zdrowe oczy, nos, usta, uszy, zęby i skórę. Całe ciało jest harmonijnie zbudowane, piękne, kształtne, zdrowe i młode. W głębi mnie rozpościera swe skrzydła duch i przepaja światłem moje duchowe ciało, duchową świątynię. Wszystkie organy mojego ciała pracują doskonale. Posiadam dzisiaj i zawsze doskonałe ciało dziecka bożego.

RANO
W głębi mnie przebywa boski alchemik - prawdziwa boska miłość wyjawiona w wiecznej młodości. W mej duchowej świątyni boski alchemik buduje nieustannie nowe i piękne komórki - dzieci. Duch młodości w moim ciele, moja ludzka postać boskości i wszystko we mnie jest zawsze zdrowe, piękne i młode. Mam doskonały kształt boski, teraz jestem tym, czym pragnę być - uwidaczniam codziennie moje boskie istnienie, które wyrażam życiem. Jestem dzieckiem Boga, wszystkie moje potrzeby są zaspokajane teraz i zawsze. Bezgraniczna miłość, mądrość i spokój (niech) rozleją się ze mnie na całą ludzkość. Posyłam dobre myśli całemu światu. Niechaj cały świat i cała ludzkość będą błogosławione.

DO ODBICIA W LUSTRZE
Władzą piękna i Inteligencji, którą JAM JEST, rozkazuję przyjąć formę Doskonałego Piękna każdej Komórce, z której jest zbudowane moje ciało, posłuszne moim rozkazom, przemieniając się w Doskonałe Piękno Myśli, Słów, Uczuć i Formy.
JAM JEST Ogniem i Pięknem tych oczu, wysyłam tą Energię w kierunku każdego, na kogo Spojrzę.

JAM JEST Źródłem Wiecznej Młodości i Piękna.

Mocą "JAM JEST" rozkazuję, aby moje ciało było silne, odbiorcze i wrażliwe jedynie na Mistrzowską Wzniesioną Świadomość, aby było Doskonałym Wyrazem Boskiej Mocy Potężnego "JAM JEST" i aby miało Piękno Formy i Wyrazu.


OBFITOŚĆ

JAM JEST wielką obfitością Boga widoczną w moim użytkowaniu teraz i zawsze.

JAM JEST pełną działalnością i Mocą wspierającą każdą rzecz twórczą, której chcę.

JAM JEST panem mojego świata.
JAM JEST zwycięską Inteligencją, która nim rządzi.
Rozkazuję tej Wielkiej, Promieniującej i Inteligentnej Energii Boskiej, aby weszła w Mój Świat, aby przyniosła Mi Obfitość Boga, widoczną w Mych Rękach do Mojego Użytku.
Rozkazuję Jej, aby Stworzyła całą Doskonałość.
Ja nie JESTEM już dzieckiem w Chrystusie, lecz Obecnością Mistrzowską, która osiągnęła swoją pełną postać. Mówię i rozkazuję autorytatywnie.

JAM JEST Zmartwychwstanie i Życie... (mojej firmy, sklepu, pieniędzy, zrozumienia, itd.).

PRZED SNEM
Przez Ogromną Władzę i Inteligencję, którą JAM JEST, podczas gdy moje ciało śpi, tworzę potrzebny kontakt, który wypełni mi obficie to życzenie.
JAM JEST Realizacją i Widoczną Obecnością tego czego pragnę i żaden człowiek ani rzecz nie może w tym przeszkodzić.


FINANSE

JAM JEST Substancją, Obfitością, już udoskonaloną w Moim Świecie i każdą konstruktywną rzeczą, którą mogę teraz otrzymać lub pragnąć.

JAM JEST Obecnością Działającą, która przynosi te pieniądze do moich rąk i do mojego użytku.

JAM JEST Bogactwo Boga płynące do mych rąk i mego użytku, którego nikt nie może zatrzymać.


POKÓJ, HARMONIA, MIŁOŚĆ

JAM JEST Władzą, która to tworzy.

JAM JEST Doskonałą Myślą i Uczuciem twórczym obecnym we wszystkich Umysłach i Sercach całego świata wszędzie.

JAM JEST Miłością Boską, która napełnia Umysły i Serca wszystkich ludzi, we wszystkich częściach świata.

JAM JEST ogromnym prawem Sprawiedliwości i Opieki Boskiej działające w Umysłach i Sercach całego świata.

JAM JEST Zwycięską Obecnością zarządzającą Pokój, Miłość i Harmonię w moim Domu i otoczeniu.

JAM JEST Zwycięską Obecnością, nakazuję tej Obecności "JAM JEST", by rządziła doskonale moim umysłem, domem i światem.

JAM JEST Obecnością rządzącą, która kieruje w doskonałym Boskim porządku, rozkazując Harmonię, szczęśliwość i obecność dostatku w moim umyśle, domu i Świecie.


DUCHOWE WZNIESIENIE


WEJŚCIE W SFERĘ WYŻSZĄ NIŻ ŚWIAT FIZYCZNY
Przez Władzę Kręgu Elektronicznego, który stworzyłem wokół siebie, nie może mnie dosięgnąć ani zwątpienie ani lęk. Z zadowoleniem biorę Berło mojego "JAM JEST" i kroczę zdecydowanie po każdej z Wyższych Sfer, w które chcę wejść i utrzymuję jasną i doskonałą pamięć wszystkiego co w nich robię.

PRZY WYDZENIU ŚWIATŁA, EKSPLOZJI DOZNAŃ MISTYCZNYCH, ŁĄCZNOŚCI ZE ŹRÓDŁEM
Wchłaniam w mój umysł i moje ciało siłę eksplozji światła, całą Boską wiedzę wraz z kolorem niebieskim.

JAM JEST Obecnością Oświecającą i Wyjaśniającą zamanifestowaną w Całej Mocy - Jezus Chrystus.

KONTAKT Z ISTOTAMI ŚWIETLISTYMI, MISTRZAMI ŚWIATŁA
JAM JEST Obecnością przygotowującą drogę i doprowadzającą do widocznego kontaktu z Ukochanymi i Wzniesionymi Mistrzami.

JAM JEST widoczną Obecnością tych, których zwą Wzniesionymi Mistrzami, których chcę widzieć tu, przede mną, a których pomoc przywołuję.


UMOCNIENIE SIEBIE

JAM JEST Mocą i Obecnością pochłaniającą każdy lęk, zwątpienie i wahanie, które mogłoby zaistnieć w moim zewnętrznym umyśle, a które dotyczyłoby Niezwyciężonego działania "JAM JEST".

JAM JEST JEDYNĄ Obecnością działającą w moim świecie.

RANO
JAM JEST Obecnością napełniającą mój świat. Doskonałością w ciągu tego dnia.

JAM JEST cudem i JAM JEST Obecnością ustalającą jego przejawienie się przez Boską Miłość, Mądrość i Moc.

JAM JEST Życiem wiecznym, które nie ma początku ani końca.


URZECZYWISTNIENIE „JAM JEST”

JAM JEST czystą Inspiracją i JAM JEST czystym światłem tu działającym.

JAM JEST Czyste Objawienie wszystkiego co chcę wiedzieć.

JAM JEST WNIEBOWSTĄPIENIEM W ŚWIATŁO.

To Ciało moje jest Świątynią Boga Żywego i teraz jest wzniesione.

JAM JEST CZYSTY UMYSŁ BOGA.

JAM JEST Obecnością Boskiej Miłości w każdym momencie.

JAM JEST teraz Istotą Wzniesioną duchowo, którą chcę być.

JAM JEST Światłem, Drogą i Prawdą,


AFIRMACJE JEZUSA CHRYSTUSA

JAM JEST brama otwarta, której żaden człowiek zamknąć nie może.

JAM JEST światłością, która oświeca każdego człowieka, gdy na świat przychodzi:
JAM JEST Drogą, JAM JEST Prawdą, JAM JEST Życiem.

JAM JEST Zmartwychwstanie i Życie (oczyszcza myśli, wznosi, harmonizuję) (3x).

JAM JEST Wniebowstąpieniem w Światło.

JAM JEST spełnieniem wszystkich moich potrzeb i wymagań chwili.

JAM JEST obfitością zlewaną na wszelkie życie.

JAM JEST doskonałym wzrokiem i słuchem.

JAM JEST przejawioną doskonałością istnienia.

JAM JEST bezgraniczną światłością Boga, przejawioną wszędzie.

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca
Posty: 341
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:36
Lokalizacja: śląskie

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: a-l-e-x » 28 sie 2017, 19:42Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca
Posty: 341
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:36
Lokalizacja: śląskie

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: a-l-e-x » 05 lis 2017, 12:48


Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:47

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: Beyond » 10 lis 2017, 21:23

Do mnie ta książka nie przemówiła. Polecił mi ją jeden człowiek w 2011r., przeczytałem na siłę.

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca
Posty: 341
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:36
Lokalizacja: śląskie

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: a-l-e-x » 11 lis 2017, 13:56

a ja używam jej na co dzień w życiu:-) do mnie przemawia:-) ale każdy ma inną drogę:-) i wybiera ją sam:-)
bo przecież każdy z nas jest inny i musi znaleźć własną drogę:-)

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:47

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: Beyond » 11 lis 2017, 15:06

To dobrze że Ci pomaga. Ja miałem pewne etapy w których pomagały mi pewne książki, ale gdy teraz do nich wracam, to nie czuję niczego szczególnego. Obecnie nie czytam żadnych książek, nie ciągnie mnie do żadnej z nich.

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca
Posty: 341
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:36
Lokalizacja: śląskie

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: a-l-e-x » 11 lis 2017, 15:54

Ja obecnie także nie czytam żadnej z książek:-) jedynie studiuję tą jedną:-) czytam już szósty raz i używam afirmacji, pomaga mi zmienić sposób patrzenia na świat:-) od początku czymś mnie urzekła, tylko ją zacząłem czytać:-) wysyłam Ci pełnię Boskiej miłości, aby Ciebie prowadziła i abyś miał powodzenie i osiągnął to czego szukasz:-)

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:47

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: Beyond » 12 lis 2017, 20:25

dziękuję, alex :)

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2016, 16:47

Re: ZŁOTA KSIĘGA - JAM JEST - SAINT GERMAIN

Postautor: Beyond » 16 lis 2017, 20:25

Tak mi się przypomniało: w sumie to powtarzałem codziennie przez kilkanaście lat coś na kształt afirmacji Jam Jest:
"Jam jest Pan, Bóg Twój, którym cię wywiódł z ziemi egipskiej z domu niewoli"


Wróć do „Książki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron