PRADAWNA TAJEMNICA KWIATU ŻYCIA - Melchizedek Drunvalo

Jaką literaturę polecacie? Tytuł i krótki opis co wam dało przeczytanie takiej książki.
Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 13 kwie 2017, 17:02

1.jpg
1.jpg (118.46 KiB) Przejrzano 656 razy

TOM 1.
Dawniej wszystko, co istnieje we wszechświecie znało Kwiat Życia jako wzór stworzenia, wykres geometryczny wiodący do egzystencji fizycznej i wyprowadzający z tej egzystencji. Później utraciliśmy wysoki stan świadomości i upadliśmy w ciemności, zapominając o tym, kim byliśmy. Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych budowli na całym świecie, wpisany w żywe komórki wszelkiego istnienia. Dziś budzimy się ze snu, odrzucamy stare ograniczające nas przekonania, a nasze oczy oglądają złote promienie światła nadchodzącego dnia, który wstaje za oknami naszej nowej percepcji rzeczywistości. Książka ta jest jednym z takich okien.

2.jpg
2.jpg (110.8 KiB) Przejrzano 656 razy

TOM 2.
Tom drugi jeszcze głębiej bada znaczenie świętego wzorca Kwiatu Życia, stanowiącego geometryczną podstawę wszystkich istniejących form fizycznych. Ukazane są w nim proporcje ludzkiego ciała, niuanse ludzkiej świadomości, wymiary oraz odległości pomiędzy gwiazdami, planetami oraz księżycami, a nawet twory rodzaju ludzkiego w sposób pozwalający odkryć ich źródło w tym pięknym, boskim wizerunku. Drunvalo Melchizedek rysuje skomplikowaną, szczegółową mapę, na której możemy zobaczyć, że pozornie prosty wzór Kwiatu Życia zawiera w sobie początek całej egzystencji trzeciego wymiaru. Począwszy od przykładu piramid i tajemnic starożytnego Egiptu, po współczesną nam nową rasę dzieci Indygo, Drunvalo prezentuje święte formy geometryczne Rzeczywistości oraz subtelne energie, które kształtują nasz świat.

Po raz pierwszy udziela nam również drukiem instrukcji medytacji Mer-Ka-Ba. Krok po kroku poznajemy tę technikę, służącą odtworzeniu pola energetycznego ewoluującej istoty ludzkiej. Stanowi ona zarazem klucz do wniebowstąpienia oraz przejścia do nowego wymiaru. Jeśli będziemy ją wykonywali z miłością, ów starożytny proces oddychania pranicznego otworzy przed nami świat niewiarygodnych możliwości w granicach tego wymiaru. Udostępni nam kontakt z opiekuńczymi mocami, a nawet pozwoli uzdrowić siebie, innych ludzi oraz całą planetę.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: PRADAWNA TAJEMNICA KWIATU ŻYCIA - Melchizedek Drunvalo

Postautor: Glorian » 13 kwie 2017, 18:07

<lubie_to>

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 29 kwie 2017, 12:05

Miał może ktoś z Was doczynienia z medytacją MerKaBa, opisaną w tej książce?
Jakie macie zdanie na ten temat, czy jest sens się w to zagłębiać, praktykować, medytacja powoduje, jak twierdzi autor książki i nie tylko on, aktywację ciała świetlistego MerKaBa. Oparte jest to na zasadach świętej geometrii i wywodzi się ona z rdzennych mieszkańców naszej planety, tych co pozostali po starożytnych cywilizacjach, które nie utraciły pradawnej wiedzy, jak twierdzi autor.

Link do tej medytacji z youtube:

Proszę o opinie na ten temat, jeśli ktoś miał z tym styczność, bo ja sam nie wiem co mam o tym myśleć, na razie jestem w fazie myślenia, na ten temat:-)

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 29 kwie 2017, 14:53

<bezradny> <mysli2> ja niestety nie znajuuuu...

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 04 maja 2017, 22:22

Już jakiś czas temu wrzuciłem link do medytacji światła, którą przeprowadza Melchizedek wraz z Metatronem i Archaniołem Michałem

http://impulsymetatrona.blogspot.co.uk/ ... a.html?m=1

Przeczytaj uzupełniania do 1, 2 i 3 impulsu, pieknie wytłumaczone jest zadanie tych impulsów , pracy z merkabą, istota złotej proporcji itd ;)
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 05 maja 2017, 10:48

michu60 stosujesz te medytacje? jaki jest efekt?

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 06 maja 2017, 22:24

Przeszedłem kilka pierwszych do których są nagrania, następne już jakoś tak ciężej mi szły, są do nich nagrania po rosyjsku ale z to już nie to samo. Podobno wystarczy dane impulsy tylko czytać - treści są niesamowite więc będę chciał wrócić i dokończyć, ale trochę mi trudno się do tego zabrać, może dla mnie to jeszcze nie czas na pełną aktywację ;)
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 08 maja 2017, 11:16

michu60 pisze:Przeszedłem kilka pierwszych do których są nagrania, następne już jakoś tak ciężej mi szły, są do nich nagrania po rosyjsku ale z to już nie to samo. Podobno wystarczy dane impulsy tylko czytać - treści są niesamowite więc będę chciał wrócić i dokończyć, ale trochę mi trudno się do tego zabrać, może dla mnie to jeszcze nie czas na pełną aktywację ;)

Medytacja to tak naprawdę brak medytacji. To wyciszenie umysłu - nie myślenie. Też próbowałem z ciekawości z muzyką itp. możliwościami wspomagania owej medytacji, wejścia w ten stan. Tylko co tu wspomagać, jak tak naprawdę chodzi o wyciszenie, o brak bodźców z zewnątrz, na przejście na tzw. stan czuwania, wsłuchania się w siebie. Np. w oddech, gdy odwzorowujemy oddychanie przeponowe, które jest przy okazji najzdrowsze dla organizmu. Osoby, które na zawołanie potrafią wejść w najwyższe afirmacje, bez względu na miejsce gdzie się znajdują, muzyka może być przeszkodą. Np. ''Chóry anielskie'' są kłopotliwe, gdy osoba z bezpośrednią łącznością z Górą, przy takim tle muzycznym nie jest wstanie skoncentrować się na obrazach czy energiach bo za szybko się jakby przewijają. Stosowanie różnych technik powoduje tak naprawdę krążenie wokół stanów medytacyjnych, zamiast utrafić w sedno. Powiem więcej, można pojawić się na warsztatach medytacyjnych u guru, który od iluś lat uczy czy propaguje daną praktykę, a osoba z bezwiedną łatwością wchodzenia w łączność z z najwyższymi wibracjami, potrafi zasnąć (z nudów) na tak poważnych warsztatach, na których drąży się przez lata bez ustanku temat medytacji, tak naprawdę dotykając tego tematu. A z tym zaśnięciem to autentyk! Owszem, szanuję wasze poszukiwania w dojściu do celu, ale to w pewnym sensie krążenie wokół tematu. W tym akurat temacie mądrze podpowiada Aron i nie tylko. Wsłuchanie się w siebie, w przeświadczenie łączności wyłącznie z najwyższymi afirmacjami. Rozumiem wasze zniecierpliwienie, by coś osiągnąć, nabyć jak najszybciej. To nie sport - kto szybciej i dalej, to nie sklep, gdzie można kupić bilet do bujania w obłokach. To wyłącznie nauka cierpliwości, emanowanie wyłącznie wysokimi wartościami i szukanie wyłącznie takich wartości, dzięki którym otwiera się w nas czucie na subtelne wibracje . Wiem, że to co piszę, nie jest atrakcyjne, ale to najefektywniejsza w czasie droga do otwarcia się na nieznane odczucia. Na możliwość ciągłej łączności z własnym opiekunem duchowym (może być ich więcej), z emanacjami z poziomu, którego nie osiągnie się po przez dźwięki, czy techniki, które do czegoś pośredniego nas doprowadzają, ale to jest jedynie namiastka. Naprawdę tylko namiastka. Pod spodem esencja o medytacji w maksymalnym skrócie...niech da wam do myślenia.
https://www.youtube.com/watch?v=f5_4DxDcw4A
Ostatnio zmieniony 08 maja 2017, 13:26 przez ZbyniuRoksana, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 08 maja 2017, 13:15

dzięki ZbyniuRoksana:-)

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 08 maja 2017, 17:27

Wróć do „Książki”