"SEKRET"

Jaką literaturę polecacie? Tytuł i krótki opis co wam dało przeczytanie takiej książki.
Zelpim
Adept

"SEKRET"

Postautor: Zelpim » 02 paź 2016, 17:57

Az dziwne ze jeszcze nikt nie dodal posta ze czytaliscie ta ksiazke. Myslalem ze wiekszosc ludzi zaczynalo wlasnie od Sekretu. I od filmu sekret. Ja wlasnie zaczynalem od Potegi Podswiadomosci i od Sekretu. Bardzo piękne ksiazki które pomogy mi wyjsc z 5letniej depresji i nauczyć sie kochac zycie. Jak rowniez zrozumiec ze istnieje cos takiego jak energia boska. Do której sie zwracajac np. Pozytywnym myśleniem przyciągamy szczescie i dobre okoliczności. :)

Zostaly tez wydane kontynuacje książki. Takie jak Sekret, nauki na każdy dzien. Sekret, cwiczenia wdziecznosci. Te książki bardzo odmienily moje zycie. Mysle ze to lektory obowiązke dla każdego:) Nauka prawa przyciagania, prawa karmy. I ogromna sila wdzięczności. Bo kto ma (wdziecznosc) ten bedzie mial wiecej. A kto nie ma temu zostanie zabrane i to co ma. Ewangelia z bibli zle interpretowana na mysl o pieniadzach :)

Sławek
Adept
Kontaktowanie:

Re: "SEKRET"

Postautor: Sławek » 16 sty 2017, 13:16

hmm dla mnie to rzeczywistość pod każdym względem ale dla mnie nawet mimowolna mysl staje sie realna rzeczywistością. Nie chodzi tu tylko o aspekt wdzięczności a bardziej intencji jeżeli jest na poziomie ja chce to niech stanie się jeżeli na poziomie mimowolnej myśli pozbawionej intencja "ja" wtedy staje się w pewnym sensie wręcz silą stwarzania.
Jeżeli zaś pozbędziesz się złości zazdrości uspokoisz w sobie wewnętrzne ja i uświadomisz sobie ze nic nie jest twoja a wszystko jest dla ciebie wtedy tym bardziej stworzysz sobie taka rzeczywistość na każdym polu życia.
tylko uswiadom sobie tez ze pragnienie jest brakiem wiec jeżeli masz na początku blokady bo one są zadawaj sobie pytania na przykład chcesz lepszej pracy zadaj sobie codziennie pytania ( jak jesteś spokojny) dlaczego mam super prace dlaczego jestem dobrym specjalista , dlaczego super zostaje wynagradzany za prace. I nie spodziewaj się rezultatów one same przyjdą nagle dostaniesz ofertę nagle awans itd tylko się nie bój.
To nie działa na zasadzie zła !! Nie życz nigdy nikomu źle zrozum druga osobę pomyśl co wyślesz to wraca co zasiejesz to zbierzesz .
Nic nie jest twoje wszystko jest dla ciebie jak wypożyczenie. Jesteś częścią drugiej osoby jak i ona ciebie wydając pieniądze one do ciebie wrócą kochasz będziesz kochany.
Pomyślcie wszyscy zawieramy w sobie cząsteczki wody wiec mamy te samo źródło łatwiej zrozumieć??
Z czym osobiście sie nie zgadzam to że w sekrecie mowa jest o podświadomości dla mnie to dusza.
U mnie jest tak że na przykład przez kilka dni myślałem o bilardzie fajna gra czasami takie myśli miałem po pół roku ma ten bilard w domu może nie pełnowymiarowy ale jest gra się super .
Z ludźmi jest tak samo myślisz o kimś on dzwoni spotykasz go , ktoś się tam kłuci ty myślisz żeby si pogodzili takie myśli jak serdecznie ze sobą gadają i to się staje choć progres wydawał się niemożliwy do osiągnięcia .
Bardzo to poprawia życie pozbywasz się chęci potrzeby stajesz się szczęśliwszy radosny połowa problemów przestaje istnieć.
Ja osobiście tak zmieniłem wszystkie swoje problemy na życie pełne miłości radość sczescia i obfitości.
Kazdy problem to nauka i sprawa tylko do załatwienia rozwiązania staja się jasne i przejrzyste jeżeli pozbędziemy się zawiści , egoizmu , potrzeby , złośći, obgadywania.
Nie budzisz się z depresja więcej się chce świat staje się oaza szczęścia.
A wszystko zaczynamy od siebie ja nie mam problemów z dawaniem bardziej z braniem choć i to powoli zanika.
Top działa zawsze i wszędzie na każdym kroku myślisz o czymś mimowolnie to się zaczyna dziać na przyklad myślisz zjadł bym spaghetti zona przychodzi i mówi dziś będzie spaghetti miało być coś innego ale zrobię spaghetti ( myśl mimowolna bez ja chce spagetii) .

Myślisz nie chce mi się jutro iść do klienta odpoczą bym sobie a na następny dzień pojadę ale głupio odmówić bo się zobligowało klient dzwoni i przeprasza ale musie przełożyć . Od rzeczy błahych po rzeczy konkretne działa to u mnie jak ręka . Czy ty sie skupisz że chcesz poruszyc ta ręka?? nie ona sama działa bez twojego wyraźnego ja chce.
Tylko wiele osób myśli ze to koncert życzeń ja sobie wygram i mam a to tak nie działa przykład myślałem o większym mieszkaniu nie miałem pieniędzy na dołożenie do większego metrażu w moich myślach ciągle marzyłem jak ja finalizuje taką tranzakcie .
A było inaczej bo teść dostał spadek i dołożył do nowego mieszkania i myślałem ze ja zdobędę środki a były mi one normalnie dane od rodziny .
i to nie bagatela ponad 50 tys różnicy z podadkami itd.
A wiec na dziń dzisiejszy na przykład myślę z taka dobra intencja o sytuacji na przyklad w sejmie z tym całym zamieszaniem żeby się dogadali pogodzili finał znacie ja nie twierdze ze to ja stworzyłem ale myślę że jakaś cząstkę wysłałem w tym kierunku .
Myśle że cały film ciekawy jednak to cześć prawdy tego prawa początkiem powinno się wyzbycie zawiści , zazdrości, bulu , pożądania a jak w twoim sercu zagości radość miłość, szacunek i wiara ( z biegiem to już nawet nie wiara a pewność) i brak strachu twoje życie staje się czyste twoje myśli płynę i twórcze .
Na swoim przykładzie na poczatku trudno jak z nałogu wyjsc z zlych emocji apotem staje sie to twoim drugim ja twoja norma a twój świat staje się piękny . Miłość i dobroć jest jak nałóg wciąga cie i darzy sczesciem i miłością i już sam nie potrafisz złowieczyć , zazdrościć myśleć negatywnie.
życie jest po to by się cieszyć każdym dniem

Sławek
Adept
Kontaktowanie:

Re: "SEKRET"

Postautor: Sławek » 16 sty 2017, 13:43

I taka jescze jedna myśl
ładownie sie miłościa u mnie tak to dziala że jak poswiacam czas dzieciom znajomym rodzinie wtedy sie ładuje taka energia dobra i kiedy coś nie wychodzi po myśli posiewając czas albo otrzymujemy przebłysk co należy poprawić lub samo się naprawia .
Sianie miłości i dobra działa jak magnes im więcej wysyłasz tym więcej przyciągasz .
To tylko podkreśla dobroć boga i jego miłość kochającego taty który daje dzieciom to co najlepsze to co jest dla nich dobre .
Mój dom jest przepełniony miłością i obfitością nawet materialna jednak miłość i szacunek gra tu zawsze pierwsze skrzypce!! Jest to woda na młyn miłość szczęścia i obfitość nawet na poziomie zdrowia mniej chorujemy a nawet jak i choroba się zdarza jest krótka i przejściowa jest bez powikłań i leków jak antybiotyki.
A jaka super Energia cie przepełnia jak uda ci się komuś pomóc materialnie słowem dobrocią czy czym kol-wiek.
życie jest po to by się cieszyć każdym dniem

Wróć do „Książki”