Miłosć jest żródłem życia

Piszesz coś do szuflady? Publikuj tutaj. Jeżeli chcesz podzielić się autorem, którego lubisz, przeklej jego twórczość.
Awatar użytkownika
Alicja
Współtwórca

Miłosć jest żródłem życia

Postautor: Alicja » 10 kwie 2016, 21:19

Miłością jest wszystko.
Miłość czym ona jest ? wibracją życia .
Jest źródłem z którego wzięliśmy początek.
Miłość –nikt ci jej nie da ,nie potrzebujesz o nią walczyć.
Masz ją w sobie ,pozwól jej zabrać głos …
Miłość to wibracja rozwoju .
Z miłości powstaje prawda.
Miłość nie stawia żadnych ograniczeń.
Miłość ,ona po prostu istnieje jest w każdym z nas.
Jeżeli tylko serce masz.

Alicja K

Awatar użytkownika
Alicja
Współtwórca

Re: Miłosć jest żródłem życia

Postautor: Alicja » 11 kwie 2016, 10:37

Marcusie bardzo się cieszę że komentujesz ,moje wierszydła piszę co mi w duszy gra -ten oto wierszyk ma 2 lata.Wnioskuję że idę w dobrym kierunku...a cytat to pewnie Twój :)))
Ostatnio to co napisałam to wierszydełko "My "i "Zew"tak jeszcze wyciągam z szuflady a ile poszło do kosza.... :]
Pozdrawiam Słonecznie <serducho>

Awatar użytkownika
Mirek55
Aktywny Forumowicz

Postautor: Mirek55 » 11 kwie 2016, 16:53

Miłość nie jest związkiem z kimś. Miłość to stan istnienia; nie ma ona nic wspólnego z żadnym innym człowiekiem. Nie jesteś zakochany, jesteś miłością. Oczywiście, gdy człowiek jest miłością, staje się zakochany – ale jest to tylko rezultat, produkt uboczny, a nie źródło. Źródłem jest to, że człowiek jest miłością. Kto może być miłością? Jeśli nie wiesz, kim jesteś, to nie możesz być miłością. Będziesz strachem. Strach to całkowite przeciwieństwo miłości. Pamiętaj, przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, jak wydaje się wielu ludziom. Nienawiść to miłość na wspak, nie przeciwieństwo miłości. Prawdziwym przeciwieństwem miłości jest strach. W miłości człowiek się rozwija, w strachu – kurczy. W strachu człowiek zamyka się, w miłości – otwiera. W strachu człowiek wątpi, w miłości – ufa. W strachu człowiek zostawiony jest sam sobie, w miłości – rozpływa się, nie rozmyśla o samotności. Gdy nie ma człowieka, nie może czuć się samotny. Wtedy te drzewa i ptaki, chmury, słońce i gwiazdy są w tobie. Miłość jest wtedy, gdy poznasz swoje wewnętrzne niebo.

Osho, Odwaga, Radość niebezpiecznego życia.
http://latarniaswiadomosci.com/milosc-t ... istnienia/
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmierci."

Awatar użytkownika
Beyond
Aktywny Forumowicz

Postautor: Beyond » 11 kwie 2016, 17:46

Piękny wiersz :)

Awatar użytkownika
Alicja
Współtwórca

Postautor: Alicja » 11 kwie 2016, 18:06

Marcus pisze:Nie mój to cytat, choć tak często łapię się na tym, że całkiem podobnie bym to ujął. Bo na różne sposoby można podejść do zagadnienia. A i tak żadnym słowem nie trafi się w sedno. Gdyż sedno choć jest wszędzie to nie jest umiejscowione nigdzie konkretnie. A swoją drogą, moja Droga, skoro mówimy o drodze... to skoro jest tu Jedność, to co i gdzie chce dojść?
:)

Markusie nie ma żadnej drogi ... to przecież iluzja ...słowami nie można wszystkiego wyrazić.Masz rację stanowimy jedność.

Awatar użytkownika
Alicja
Współtwórca

Postautor: Alicja » 11 kwie 2016, 18:10

Mirku 55 piękny komentarz :)

Awatar użytkownika
Alicja
Współtwórca

Postautor: Alicja » 11 kwie 2016, 18:12

:) Beyond Dziękuję