Witam Wszystkich !

Jeżeli interesuje Cię info z poziomu serca to znalazłeś forum dla siebie. To otwarta przestrzeń dla wszystkich zaciekawionych obudzeniem, szukających obudzenia i obudzonych.
Regulamin forum
Kochani, najlepszym pomysłem na pierwszy post jest założenie Nowego Tematu tutaj!
niepokornykombinator
Adept

Witam Wszystkich !

Postautor: niepokornykombinator » 05 mar 2018, 22:52

Witajcie !

Jestem Dominik mam 22 lata wiodę raczej samotniczy tryb życia nie do końca rozumiem czemu tak jest ale jakoś dobrze mi z tym .
Założyłem sobie konto na tym portalu gdyż myślę że na pewno znajdą się tu ludzie o podobnych przekonaniach oraz tacy którzy chcą ulepszać swoje życie .
Niestety takich brakuje mi w otoczeniu codziennym może czas na zmiany ?
Dziwnie się czułem tutaj od dziecka teraz już kumam że prawda może być troszkę inna niż mi wmawiano od malutkiego .
Jako wzorowy katolik wręcz byłem toksyczny choć starałem się przestrzegać tych dekalogów i innych przepisów frustrowało mnie gdy będąc kompletnie nieszczęśliwym widzę człowieka który olewa z grubsza żyje po swojemu i potrafi się cieszyć .
Jakoś doszło do sytuacji gdzie zdawało mi się że jestem psychicznie chory więc odpuściłem i zacząłem szukać informacji gdzie indziej .
Trafiłem na filmy Arona które wiele mi wyjaśniły za co mu bardzo dziękuję !
Przez 4 lata przewaliłem z 2 tysiące stron różnych książek które pozwoliły zdobyć informacje jak jest naprawdę przy okazji oglądanie filmów różnych ludzi których uważam za pozytywnych uzupełniały mą wiedzę .
Dochodząc do momentu w którym kumam z grubsza zasady prawa przyciągania
czuję się lekko w miarę przyjemnie zarabiam nie najgorzej może ogarnę sobie jakieś inne źródło dochodu czas pokaże wiem że tak zwany system jest dziurawy jak sito .
Pozwoli mi to na pewno omijać ich niby prawa co uważam teraz za wręcz ciekawą zabawę .
Kombinatorem nazwałem się gdyż od dziecka to mi wychodziło kłamliwa wiedza odwiodła mnie od korzystania z tego typu działań ale postanawiam bawić się dalej .
To że mi nudą zalatuje może jest sposób by to odmienić na pewno ludzie którzy tutaj są zrozumieją dlaczego człowiek myśli inaczej bo otoczenie uznaje wręcz za dziwaka .
Mogą akceptować z różnych powodów ale nie potrafią zrozumieć co sprawia że mi się nudzi tak zwane rżnięcie głupa w celu rozbawienia atmosfery jest przyjemne ale nie potrafię bez przerwy tak robić .
Liczę na ciekawe spędzenie czasu w Waszym gronie oraz wymianę informacji które pchając mnie do przodu dają mnóstwo radości .

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Witam Wszystkich !

Postautor: ZbyniuRoksana » 06 mar 2018, 10:50

<brawo> Witamy Ciebie serdecznie! <okok> <fala>
Bycie tutaj może być jedną z możliwości na nienudzenie się w prozie systemowego życia i otoczenia. Każda jednostka chodząca własnymi ścieżkami nie pasuje do standardowego ogółu, o czym się sam przekonałeś, a to już coś! <brawo>

Wróć do „Przywitaj się.”