Witam!

Jeżeli interesuje Cię info z poziomu serca to znalazłeś forum dla siebie. To otwarta przestrzeń dla wszystkich zaciekawionych obudzeniem, szukających obudzenia i obudzonych.
Regulamin forum
Kochani, najlepszym pomysłem na pierwszy post jest założenie Nowego Tematu tutaj!
sonus-creator
Nowy

Witam!

Postautor: sonus-creator » 25 lut 2018, 19:24

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z Gorzowa Wielkopolskiego!
Tematyka tego forum jest mi bliska od ... praktycznie zawsze ;) i cieszę się, że taka enklawa istnieje wśród całego tego internetowego zgiełku.
Przedstawiłbym siebie jako człowieka poszukującego prawdy poprzez serce i naturę. Etap książek mam już za sobą i nie posiłkuję się nimi, ponieważ życie w tzw. chwilach próby zweryfikowało tę wiedzę wielokrotnie. W moim przypadku po wielu latach okazało się, że nie tam należy szukać, zarówno wiedzy jak i pomocy, tylko w sercu, które cierpliwie czekało na odkrycie poprzez ciszę. Zupełnie jak w słowach piosenki Budki Suflera:
"Sza, cicho sza, czas na ciszę,
Tę, którą w swym sercu słyszysz..."

Cieszę się niezmiernie, że dołączyłem do Waszego grona <lol>
...Mariusz

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Witam!

Postautor: ZbyniuRoksana » 26 lut 2018, 10:03

Witamy Ciebie serdecznie!
Tak w ciszy panuje rozwój. Tym większy, gdy otworzy się w Tobie wewnętrzna wiedza dająca odpowiedź na wiele pytań. Powodzenia!
<okok> <fala> <brawo>

Wróć do „Przywitaj się.”