Pozdrowienia użytkownikom

Jeżeli interesuje Cię info z poziomu serca to znalazłeś forum dla siebie. To otwarta przestrzeń dla wszystkich zaciekawionych obudzeniem, szukających obudzenia i obudzonych.
Regulamin forum
Kochani, najlepszym pomysłem na pierwszy post jest założenie Nowego Tematu tutaj!
Awatar użytkownika
rykpacki
Adept

Pozdrowienia użytkownikom

Postautor: rykpacki » 29 lip 2017, 2:10

Cześć Wam!!! Jako nowy użytkownik wspaniałego portalu obudzeni info Witam się z wami raz a dobrze i na wszystkie dni. Dobrej nocy życzę 1370 użytkownikom Plus administratorom jeżeli się nie liczą w tą ilość, wspaniałych kolejny dni przemieniających się w lata takich które będą wam służyły w taki sposób który będzie dla was jak najlepszy. Cóż, niektórym ludziom mogłoby to się nie spodobać haha ale to nie tyczy was. Troszkę czarnego humoru zamieszczam. Czy uważacie że śmiesznym jest podejście śpiących do negatywnych aspektów ich rzeczywistości które mogą przyczynić się do ich dobra?
ja istota Świetlista będącą wolna osiągnąwszy szczyt wiadomości nieistotnych dołączam do was, witaj.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Pozdrowienia użytkownikom

Postautor: edyta » 29 lip 2017, 20:22

Cześć i czołem miło że pojawił się ktoś nowy i pełen energii .mam nadzieje ze pojedziesz tu z nami dłużej :)
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 30 lip 2017, 13:06

witam serdecznie:-)

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 31 lip 2017, 9:08

Uważam ze to nie jest śmieszne a raczej smutne bo niektóre podejścia do negatywnych aspektów życia sprawiają że ludzie cierpią.poza tym reakcja jakakolwiek może prowadzić do zmian.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Wróć do „Przywitaj się.”