Statek UFO Posłaniec - Oumuamua. Wizyta w statku, którym poszukują nowej planety.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Statek UFO Posłaniec - Oumuamua. Wizyta w statku, którym poszukują nowej planety.

Postautor: ZbyniuRoksana » 25 gru 2017, 18:42

maria beata
Nowy

Re: Statek UFO Posłaniec - Oumuamua. Wizyta w statku, którym poszukują nowej planety.

Postautor: maria beata » 29 gru 2017, 13:34

wiele jest już powiedziane na temat inkarnacji ...a ja dalej nie rozumie ...jak jest z tą inkarnacją [czy reinkarnacja] ... to znaczy reinkarnacja to kara czy też nagroda ? czy powracamy tu na ziemie czy raczej inkarnujemy się w alternatywnych światach ...i czy rzeczywiście istnieje inkarnacja ? POZDRAWIAM MARIA

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Statek UFO Posłaniec - Oumuamua. Wizyta w statku, którym poszukują nowej planety.

Postautor: ZbyniuRoksana » 03 sty 2018, 10:32

maria beata pisze:wiele jest już powiedziane na temat inkarnacji ...a ja dalej nie rozumie ...jak jest z tą inkarnacją [czy reinkarnacja] ... to znaczy reinkarnacja to kara czy też nagroda ? czy powracamy tu na ziemie czy raczej inkarnujemy się w alternatywnych światach ...i czy rzeczywiście istnieje inkarnacja ? POZDRAWIAM MARIA

Trudno w kilku zdaniach opisać ten temat. W telegraficznym skrócie wygląda to miej więcej tak: człowiek składa się z ciała fizycznego i eterycznego (duchowego). Ciało fizyczne czujesz, gdyż się nim zajmujesz na co dzień. Twoje ciało fizyczne jest domem dla ciała duchowego zwanego duszą. Dusza jest wieczna, twoje ciało nie. Przy narodzinach dziecka, konkretna dusza wie, że chce być w tym a nie innym ciele, zatem jakby obejmuje je umownie w posiadanie. Ciało fizyczne jest jakby nośnikiem dla duszy, by po przez Ciebie mogła doświadczać wszystkich tych emocji, które są twoim udziałem. Zatem, jak umierasz, ciało fizyczne się rozkłada, a dusza wraca do sfery duchowej by zweryfikować to, czego doświadczyła w twoim ciele (chodzi o wszelkie emocje, od negatywnych do pozytywnych). Dusza zarządza subtelna energią w nas. Bez niej bylibyśmy jedynie bezwiedną rośliną, podłączoną do kroplówki. Reinkarnacja to proces uczenia się duszy zarówno w ziemskim wymiarze jak i w innych. W zależności od tego, jakich emocji danej duszy brakuje, wybiera taki świat, przestrzeń i ciało z danej przestrzeni ( w naszej przestrzeni - ciało ludzkie), w której może odczuwać za pomocą emocji. W zależności od tego, co chce dusza w danym wcieleniu, w ciele np. ludzkim się czegoś nowego nauczyć, doświadczyć, to jakby kieruje tak naszymi poczynaniami, by poczuć to, na czym jej zależy. Stąd czasem miewamy uczucie, że chcemy zmierzać w konkretnym kierunku, a wszystko wokół nas jakby idzie na opak, przeciw nam. W moim przypadku jest we mnie bardzo doświadczona dusza, która w mym życiu nie jedno ostre zawirowanie poczyniła, ale dzięki wyniesionemu z tych zawirowań doświadczeniu jestem tu, gdzie jestem. Gdy odejdziesz, twoje emocje i doświadczenia zapisane zostają w duszy, którą tak naprawdę jesteś Ty. I tak naprawdę tylko i wyłącznie Ty w ciele eterycznym (duchowym) dokonasz następnego świadomego wyboru i pojawisz się znowu w innym ciele w takiej przestrzeni, by nabyć następne doświadczenia po przez emocje. To proces zwany reinkarnacją. Tak jak tu na ziemi wraz z wiekiem, stajemy się z reguły mądrzejsi, tak samo dana dusza wraz z każdym następnym wcieleniem osiąga jakby większą paletę emocji, dopełniającą jej pęd ku doskonałości w dobru i miłości. Do bycia bezinteresowną miłością.

Wróć do „Aron jasnowidz”