Afirmacje

Tekstowe opisy medytacji, wizualizacji, itp., jak również materiały audio, video lub online na temat w/w praktyk.
Awatar użytkownika
Ire33
Moderator

Afirmacje

Postautor: Ire33 » 25 mar 2016, 21:19

W jednej z ostatnich dyskusji na forum zrozumiałem że afirmacje i prawidłowe ich stosowanie jest niezbędnym kluczem do zmian wewnętrznych i radzenia sobie z różnymi sytuacjami w życiu. Chciałbym wam przedstawić kilka z nich, które osobiście stosowałem czy jeszcze stosuje, a także prosić was o podzielenie się waszymi doświadczeniami z afirmacjami dla dobra ludzi, którzy dopiero zaczynają swój wielkich przemian.

"Bóg zawsze mnie wspiera we wszystkim, co dla mnie ważne" - Kiedyś zaczynałem swoje afirmacje od tej sentencji, ale teraz pod wpływem przekazów Arona, ale także innych ludzi staram się jednak używać częściej słowa 'źródło', 'ojciec', 'tatuś'. Dzięki temu jest mi łatwiej odciąć się od starych wzorców myślenia i skupić się na innym postrzeganiu boskiej energii.

"Moje ciało i dusza są doskonale zdrowe, przepełnione boską miłością uzdrawiania" - afirmacja zdrowia, którą wciąż stosuję w czasie gdy pojawiają się problemy zdrowotne.

"Uwalniam się od wszystkich blokad i ograniczeń, które nie pozwalają mi w pełni wyrażać i realizować siebie" - afirmacja, którą często używałem podczas zmian przekonań.

"Moje życie przepełnione jest czystą energią miłości, najpotężniejszą siłą we wszechświecie"

To są tylko niektóre z przykładów, które stosuję.

A jakie są wasze doświadczenia? :)
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Fasolka
Adept

Re: Afirmacje

Postautor: Fasolka » 25 mar 2016, 23:00

"W dzień i w nocy wszystko mi sprzyja " stosuję od samego początku, umacnia wiarę w wyższej siły oraz pomaga zrozumieć że wszystko będzie dobrze.

to jest taka afirmacja, która jest ze mną cały czas :)
Afirmacje fajnie nas programują a w zasadzie naszą podświadomość.
Ja teraz częściej od afirmacji korzystam z ho'oponopono czyli oczyszczania zwrotem "Przepraszam, proszę wybacz mi, dziękuję, kocham Cię "
Niech MOC będzie z nami
<serducho>

Awatar użytkownika
Sagittarius
Redaktor

Postautor: Sagittarius » 26 mar 2016, 16:17

Często afirmuję, zacząłem kilka lat temu po przeczytaniu książki „Potęga podświadomości” Josepha Murphy’ego. Afirmacje dodają mi pewności siebie, pozytywnie oddziałując na moje życie. Podzielę się kilkoma ulubionymi afirmacjami:

W dzień i w nocy wszystko mi sprzyja.
Wszystko rozstrzyga się na moją korzyść.
Jestem bezpieczny, życie mnie kocha i wspiera.
Zawsze jestem w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie.
Jestem szczęśliwy i wdzięczny za dobro, które mnie spotyka.
Mam w sobie siłę i moc. Sposobności same mnie znajdują.
Jestem siłą. Jestem światłem. Panuję nad moim życiem.
Kocham i akceptuję siebie takiego, jaki jestem.
Mam w sobie wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu.
Z dnia na dzień wiedzie mi się coraz lepiej pod każdym względem.
We mnie i wokół mnie panuje harmonia, równowaga, dostatek i spokój ducha.
Szanuję wszystkich, życzę im powodzenia, przebudzenia i wszystkiego dobrego.
Wszyscy ludzie mnie lubią, szanują i są mi pomocni.
Głęboko wierzę w spełnienie moich afirmacji, marzeń i pragnień.
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
To ja tworzę świat, w którym żyję.
Zawsze wybieram najlepszy wariant z możliwych.
Zawsze mam dokładnie to, co wybieram. Ja wybieram zdrowie, wybieram…
Mam szczęśliwe i udane życie. Powodzi mi się coraz lepiej.
Ja wierzę w Boską siłę, która chroni mnie i prowadzi.
Potężna moc Boga ojca i Jezusa przepływa przeze mnie całego, uzdrawiając moje ciało, mój umysł i moją duszę.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 26 mar 2016, 17:36

Też polecam afirmowanie. Ja zaczynałem od książek Leszka Żądło. Moja afirmacja to wszystko na czym percepcja umysłu skupia się w tu i teraz.

Jak to jest czuć Boskość Życia w tym... ( np. poranku, dniu, mieszkaniu, pracy, myśli, odczuciu...)
Proszę o odpowiedz Boskość, która jest wszędzie wszystkim jednocześnie.

Szukajcie a znajdziecie

Awatar użytkownika
xXx AIZON xXx
Sympatyk Forum

Postautor: xXx AIZON xXx » 27 mar 2016, 11:32

Ja mam inny problem z tym..To że afirmacje działają to wiem ,ale jak zaczynam z rana,czuję że się ładuję przepełniam się energią miłości ,myślami o stwórcy,o kochaniu wszystkiego bez oceniania,czuję siłę w swojej aurze, tak bardzo ,że mam wpływ pozytywny na inne osoby i wiedzę jak się zmieniają, to mój problem zaczyna się wieczorem...chodzi o to, że nie mogę przez tą energię zasnąć ,puszcza mnie o 4 nad ranem i to z przymusu można powiedzieć że zaczynam się złościć ,a na 8 muszę być w pracy...następny dzień zaczynam niewyspany zwyczajny i brakuje mi chęci do pracy nad sobą...można powiedzieć że działam w kratkę...ma ktoś podobnie? Może za bardzo coś robię, bo te dni gdy działam nad sobą to mam niezachwianą,piękną siłę mentalną i fizyczną i czuję że sen mi niepotrzebny...
ps.
teraz na to wpadłem, że może sen nie jest naprawdę potrzebny,że sen to kolejna blokada narzucona nam przez system, dla tych którzy nie potrafią czerpać ze źródła życia... muszę zaexperymentować w urlop...
ps.2 jak ktoś ma na to rozwiązanie to proszę o porady, bo urlop będę miał za 3 mieś a do tego czasu będę się zmagał sam ze sobą

Jeśli chodzi o praktyki duchowe, odnośnie afirmacji zauważyłem z doświadczenia ,że im więcej daję tym więcej dostaję energii,ciekawostka kiedyś bałem się wampirów energetycznych(chodziłem raz z taką dziewczyną) robiłem wizualizację, bo czułem się sennie, słabo i wogóle, ale przyszedł czas ,że zrozumiałem, że kierowały mną niskie wibrację ,zaexperymentowałem i zrobiłem coś sprzecznego, o czym wszyscy piszą , gdy jej ofiaruję z całego serca ,więcej niż mam energii, to i ja się ładuję i ona ,można powiedzieć, że też ma problemy w te dni ze snem...Możliwe że moja aura w pierwszym przypadku, była wtedy za słaba,a teraz jest inaczej, nie wiem, po prostu ona się tłuczę pół nocy i ja...
TO CO WEWNĄTRZ TO NAZEWNĄTRZ...
CO NAZEWNĄTRZ TO WEWNĄTRZ...

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 28 mar 2016, 0:30

ps.
teraz na to wpadłem, że może sen nie jest naprawdę potrzebny,że sen to kolejna blokada narzucona nam przez system, dla tych którzy nie potrafią czerpać ze źródła życia... muszę zaexperymentować w urlop...
ps.2 jak ktoś ma na to rozwiązanie to proszę o porady, bo urlop będę miał za 3 mieś a do tego czasu będę się zmagał sam ze sobą

Ja zacząłem bawić się w Podróże Świadomości z tego powodu, ciałko sobie leży a świadomość hula po wszechświecie...

Sen nie jest potrzebny, przynajmniej Say Baba tak twierdzi:

Do Hislopa:
Możesz myśleć, że godz. 1 po południu w Kalifornii nie jest właściwym czasem na telefon do Mnie, gdyż w Indiach mogę już spać i nie powinno się Mi przeszkadzać. Wiem, że raz czy dwa razy miałeś takie odczucia. Ale Ja jestem wszechobecny; nie mam takich ograniczeń. Nigdy nie śpię. W środku nocy gaszę światło i spoczywam w łóżku, ponieważ kiedy palą się światła, zbierają się wyznawcy. Nie mam potrzeby snu. Ale ty potrzebujesz przynajmniej 4 godzin snu. 55

Do Swamiego napływa niekończący się strumień listów. Swami wszystkie je czyta i, około godz. 10 rano, listy są palone. Swami robi wszystko sam, tak że wszystko jest robione jak należy. Swami nigdy nie śpi. [...] Ludzie myślą, że Baba odpoczywa po południu do godz. 4. Lecz On nigdy nie odpoczywa. Nigdy nie jest zmęczony. Zawsze pracuje.

http://kazik1.republika.pl/SSB/Nauki/Hi ... ations.htm

Awatar użytkownika
Ire33
Moderator

Postautor: Ire33 » 31 mar 2016, 2:25

Kilka dni temu całkowicie przypadkiem ułożyłem nową i muszę powiedzęć że świetnie działającą afirmację, którą chciałbym się z wami podzielić.

Uwaga...!

" Jestem wspaniałą istotą pełną szczęścia, miłości i radości. "

Działa niesamowicie, zachęcam do spróbowania :)
~~~ CZAS NADSZEDŁ ~~~

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 01 kwie 2016, 7:29

Podzielę się z Wami afirmacją, którą dostałem od mojej mistrzyni ribertingu parę lat temu.

Jestem czystym kanałem czerpiącym z nieograniczonego ŹRÓDŁA w nieograniczony sposób.

Warto poczuć jej smak. Zachęcam do wypróbowania.

Wróć do „Praktyki duchowe”