Wirtualna Biblioteka Medytacji

Tekstowe opisy medytacji, wizualizacji, itp., jak również materiały audio, video lub online na temat w/w praktyk.
Awatar użytkownika
Jakub
Sympatyk Forum

Wirtualna Biblioteka Medytacji

Postautor: Jakub » 16 mar 2016, 16:17

Hej :)

Chcę się z Wami podzielić nagraniami prowadzeń medytacyjnych, które mogą być szczególnie pomocne dla osób, które zaczynają swoją przygodę z medytacją, choć jako że są fajnymi narzędziami wspierającymi medytację, mogą być pomocne dla każdej osoby, która medytuje i interesuje się medytacją :) Wirtualna Biblioteka Medytacji, to moje marzenie które zacząłem niedawno realizować i będzie to zbiór - biblioteka dziesiatek, setek prowadzeń medytacyjnych i ćwiczeń wizualizacyjnych dotyczących wszystkich dziedzin życia, naszego zdrowia fizycznego, emocjonalnego, rozwoju wewnętrznego, kontaktów z istotami, oddziaływania na nasz świat poprzez nasze serce itp. które będą łatwo i swobodnie dostępne dla każdej zainteresowanej i potrzebującej osoby :) Wirtualna Biblioteka Medytacji dopiero powstaje, ale rozwija sie prężnie :) więc zachęcam do zajrzenia od czasu do czasu na poniższego linka :

https://www.youtube.com/channel/UCA5SHJ ... _px-FZzOaA - Kanał WIrtualnej Biblioteki Medytacji

a tu kilka przykładów prowadzeń medytacyjnych Wirtualnej Biblioteki Medytacji :

Miłego medytowania :) mam nadzieję że te nagrania przyniosą Wam jak najwięcej miłości ciepła i uśmiechu :)
Ściskam mocno i ciepło :)
Kuba
Ostatnio zmieniony 19 sie 2016, 15:12 przez Jakub, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Wirtualna Biblioteka Medytacji

Postautor: Glorian » 21 mar 2016, 12:05

Dzięki Kuba, dobry materiał, polecam!

Kamilo
Adept

Postautor: Kamilo » 21 mar 2016, 19:49

Tego wlasnie szukalem :) dzieki :)

Awatar użytkownika
Jakub
Sympatyk Forum

Postautor: Jakub » 24 mar 2016, 0:39

Medytacje Uzdrowienia Ciała

Ostatnio zmieniony 19 sie 2016, 15:16 przez Jakub, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jakub
Sympatyk Forum

Postautor: Jakub » 17 lis 2016, 0:01

Medytacja - Spotkanie z Mądrością Poprzednich Wcieleń

To nagranie wspierające słuchającego w podróży do wielowymiarowej przestrzeni pamięci jego duszy, w której doświadczy powracających wspomnień z jego indywidualnych historii życia, mających miejsce w innych inkarnacjach.

Podczas medytacji, słuchający doświadczy również bezpośredniego spotkania z częścią swojej świadomosci żyjącej w innym czasie i miejscu, spotkania z samym/samą sobą z innego wcielenia, z którym będzie mógł wejść w kontakt, a zarazem połączyć się i zjednoczyć z mądrością tamtej inkarnacji jak i całej wielowymiarowej przestrzeni pamięci swojej duszy.

<serce>
Ostatnio zmieniony 15 sty 2017, 11:42 przez Jakub, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jakub
Sympatyk Forum

Postautor: Jakub » 15 sty 2017, 11:41

<serce> <serce> <serce>

Awatar użytkownika
Jakub
Sympatyk Forum

Postautor: Jakub » 08 lut 2017, 21:59

Ostatnio sam leczyłem swoje zatoki ;) mam nadzieję że i Wam pomoże to nagranie w razie podobnych problemów :)

<serce>

Awatar użytkownika
Jakub
Sympatyk Forum

Postautor: Jakub » 26 lut 2017, 17:09

Medytacja prowadzona wspierająca słuchającego w osiągnięciu stanu głębokiego relaksu i odprężenia. Wspomaga rozluźnienie ciała fizycznego, oczyszczenie umysłu, uwolnienie nagromadzonego stresu i napięć emocjonalnych. Prowadzenie połączone z piękną muzyką relaksacyjną wplecioną w dźwięki morskich fal przynoszące ukojenie i odprężenie, a także ułatwiające odpoczynek i spokojny sen.

Cudownych chwil pełnych relaksu i odprężenia! :)

<serce>

Awatar użytkownika
Jakub
Sympatyk Forum

Postautor: Jakub » 18 cze 2017, 10:20

<serce> <serce> <serce>

Awatar użytkownika
Jakub
Sympatyk Forum

Postautor: Jakub » 29 wrz 2017, 0:15