Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.

Kopie ciekawych artykułów z potrali, witryn, itp. z uwzględnieniem autora i źródła.
Awatar użytkownika
Glorian
Administrator
Posty: 1643
Rejestracja: 07 mar 2016, 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.

Postautor: Glorian » 25 kwie 2017, 22:38

Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.

Źródło:
http://www.w-przestrzeni-serca.pl/nowa- ... M.facebook


Jesteś istotą, której przestrzeń serca połączona jest z Duchem/Sercem Ziemi. I to jest w Tobie. Nad Twoją głową znajduje się energia Słońca.

Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.
Słońce – to centrum galaktyczne, zasilające magnetycznymi energiami Ziemię i inne obiekty naszego układu. Słońce jest portalem łączącym naszą galaktykę z innymi wszechświatami. Jego życiodajna energia jest odpowiednikiem energii męskiej, energii ognia, wojownika. Ziemia jest odpowiednikiem energii kobiecej. Ona wchłania energie Słońca i przetwarza je tak, by były przyswajalne dla Wszystkiego co na Ziemi żyje. Męska energia Słońca dopełnia żeńskie energie Ziemi.

Słońce jako istota duchowa wspiera nas w przemianach. Centra/Słońca wszystkich galaktyk tworzą coś na kształt kosmicznej siatki życia. Siatka Ziemi jest odpowiednikiem siatki kosmosu, tylko w wersji "mikro".

Jako istota energetyczna Nowej Ziemi, masz w sobie obie te energie. Dualizm już nie istnieje (jeśli wciąż go odczuwamy istnieje on jedynie w naszej świadomości) zatem nie ma potrzeby uzupełniania w sobie niedoborów. Jesteśmy kompletni. W przestrzeni Serca, która jest połączona z Sercem/Duchem Ziemi (pozioma oś Planetarna), wiruje energia kobieca (Ziemi). Nad Czakrą korony (pionowa oś Galaktyczna, oś Centralnego Słońca) gromadzi się i wiruje energia Słońca (energia męska). Z każdym wdechem, przez czakrę korony zasysasz energie galaktyczne (energie Słońca). One schodzą do splotu słonecznego, nasycając się Twoim osobistym kodem. Wracając do przestrzeni serca łączą się z energiami Ziemi. Krążą na linii grasica, szyszynka, tworząc osobiste Duchowe Okno na świat.

Punkt centralny naszego ciała energetycznego nieznacznie się przesunął. Sięga on teraz od grasicy (korona czakry serca) przez czakrę gardła do szyszynki wewnątrz głowy, na wysokości górnej czakry trzeciego oka.

Jeśli jesteś gotowy, Twoje Okno Duchowe umożliwi Ci podróże transcendentalne przez Wszystko Co Jest. Umożliwi kontakt z istotami innych wymiarów. Pozwoli odczuć energie boskie, pokaże duchowe oblicze Ziemi. Tu zlokalizowana jest inteligencja duchowa/emocjonalna Twojej Istoty. To miejsce do pracy z Duszą.

Z wyrazami miłości.

Wróć do „Teksty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość