TRZECI TESTAMENT

Kopie ciekawych artykułów z potrali, witryn, itp. z uwzględnieniem autora i źródła.
Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

TRZECI TESTAMENT

Postautor: a-l-e-x » 15 lis 2016, 15:18

Jeśli ktoś miałby ochotę zapoznać się z TRZECIM TESTAMENTEM ze strony http://trzecitestament.com/ w formie audio, to zapraszam... prze-konwertowałem go na format MP3, audiobook i udostępniłem na moim chomiku. Zapraszam serdecznie jeśli ktoś ma ochotę się zapoznać.

Jest tam także inna ciekawa pozycja, a mianowicie ESSEŃSKA EWANGELIA POKOJU, zachęcam przeczytać lub wysłuchać głównie pierwszą część, bardzo zmieniła ona moje życie, oraz sposób odżywiania. Może komuś to pomoże. Pozdrawiam serdecznie.

http://chomikuj.pl/alex000/TRZECI+TESTAMENT+*5b06.11.2016*5d+*5bwww.trzecitestament.com*5d/audiobook+*5bMP3*5d

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Re: TRZECI TESTAMENT

Postautor: michu60 » 15 lis 2016, 20:42

Ja ostatnio czytam "To jest Moje Słowo ALFA i OMEGA. Ewangelia Jezusa" które tez polecałeś - to piękna rzecz , a powiedz te materiały Trzeci Testament i Esseńska Ewangelia są spójne, uzupełniają się z Moje Słowo ?
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 15 lis 2016, 21:12

Nie przeczytałem jeszcze książki TO JEST MOJE SŁOWO ALFA I OMEGA, dopiero niecałe 400 stron. Esseńską ewangelie polecam przeczytać, jest napisana całkiem innym językiem - osobiście polecam tom pierwszy, chociaż trzeba się wsłuchać, pomyśleć. Dzięki niej zmieniłem sposób odżywiania (tom 1).
Trzeci Testament jest starszą publikacją, niż TO JEST MOJE SŁOWO, ostatnie przekazy były gdzieś około 1950 roku, wydaje mi się, ale to jest moje spostrzeżenie, że TO JEST MOJE SŁOWO jest bardziej współczesną pozycją, może dlatego bardziej do mnie przemówiła (po przeczytaniu niecałych 400 stron). Trzeci Testament wydaje się być w porządku (całość przeczytałem), ale brakuje mi tam czegoś, np nie poruszono tam kwestii naszych mniejszych braci zwierząt... może dlatego że to było w innych wcześniejszych czasach spisywane, może był kierowany bardziej dla ludzi tamtych czasów. Ale każdy musi sam ocenić osobiście.

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 15 lis 2016, 21:28

To jak skończę MOJE SŁOWO to sobie tez Esseńską poczytam. MOJE SŁOWO jest niesamowite - pięknie pokazuje właściwą drogę dla każdego "obudzonego" . Przy okazji widać obłudę Kościoła Katolickiego jak nagina i na swój użytek wykorzystuje nauki CHRYSTUSA. Wszystkim bardzo polecam ;)
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 16 lis 2016, 4:51

Dokładnie tak jest wg i moich odczuć:-) również polecam:-)

Wróć do „Teksty”