Credo Mutwa & David Icke

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Credo Mutwa & David Icke

Postautor: Glorian » 22 sie 2017, 23:13

Credo Mutwa to wysoki afrykakański szaman. Twierdzi, iż uprowadzony został przez istoty, które jego lud zwie Mantindane. Co ciekawe przypominają one wyglądem i zachowaniem znanych mieszkańcom Zachodu Szaraków. Twierdzi, iż istoty te nękają Afrykanów, służąc Chitauli – ludziom-jaszczurom, których ludzie czcili jako bogów. Według niego zbliża się moment konfrontacji z nimi. Mutwa mówi też o wielu innych sprawach – nieznanej historii, tajemniczych kompleksach, hybrydach i abdukcjach...

https://youtu.be/VJdSVCEeknc

<okok>

cooler27
Adept

Re: Credo Mutwa & David Icke

Postautor: cooler27 » 07 wrz 2017, 16:07

Dzięki Glorian za udostępnienie tego materiału. Oglądałem kiedyś wywiady tych panów i z czystej ciekawości odnalazłem na wikipedii dowody na temat prawdziwej historii Afryki co świadczy dla niektórych niedowiarków, że Credo nie kłamał. Również coraz więcej wychodzi prawdy na jaw o rzeczach, których mówił i nadal mówi David. Mam nadzieję, że będziemy świadkami kolejnych cudów Naszego Stwórcy i Jego Królestwo o którym m.in. mówił Jezus nadchodzi Wielkimi krokami. Niech Bóg ma Nas wszystkich w całej Swojej opiece :)

Wróć do „Credo Mutwa”