Postacie w chmurach

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postacie w chmurach

Postautor: Glorian » 20 lut 2017, 19:24

postacie.jpg
postacie.jpg (29.58 KiB) Przejrzano 868 razy

Dziwne 4 zdjecia wykonane ponad chmurami w locie z Warszawy do Londynu. Zdjęcie wykonane przez świadka i analizowane przez CodigoOculto.com. Olśnienie generowane przez te formy (czerwone kółka) i cienie rzucane na sufit. (Zdjecia powiekszone w artykule). Seria dziwnych zdjęć, gdzie tajemnicze postacie są widoczne ponad chmurami spowodowały zamieszanie na portalach społecznościowych w Europie. Mówimy "znowu", bo jakiś czas temu kolejny świadek zgłosił bardzo podobny obraz, który został nazwany "gigantyczne chmury" (zdjecie w artykule). Jednak w nowej obserwacji, która odbyła się w lutym tego roku (2017), fotografie przedstawiaja az 4 postaci ponad chmurami. Fakt, zwraca dużą uwagę ze względu na niepokojące figury humanoidalne , struktury i kolor różnią się znacznie od chmur na których spoczywają, więc nie są uznawane za część tych chmur. Znowu historia pochodzi z samolotu pasażerskiego, który leciał z Warszawy do Londynu. Jeden z pasażerów zobaczył coś dziwnego za oknem, kilka ciemnych postaci ponad chmurami. Świadek sfotografował tą anomalię i zgłasił swoje świadectwo i obrazy do amerykańskiej Mutual UFO Network, MUFON. MUFON, które są sprawą nr. 82114.
Świadectwo ludzi, którzy zrobili te fotografie brzmi następująco: Lecimy z Warszawy do Londynu-Heathrow, patrząc przez okno z mojego lewej strony, kątem oka widziałam te ciemne i cienkie w chmurze figury. Zdecydowanie nie był to budynek, ponieważ były zbyt wysokie, więc myślałem, że były mini tornada. Były 4 figurki: 2 wysokie i dwa nieco mniejsze. Byli blisko siebie i nie poruszały sie w ogóle. Były ciemne, miały grubszą górną część ciała i cieńsze dolne części ciała. Jedna z nich najwidoczniej miała skrzydła. Byłem zdumiony i zaskoczony, te osoby po prostu stały na górze chmur. Zrobiłem zdjęcia i pokazałem je moim rodzicom i bratu, nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli. Byłem też trochę podekscytowany, ponieważ nigdy nie widziałem czegoś takiego. Ilustracje wywołały liczne komentarze na portalach społecznościowych, tym bardziej sceptyczny pogląd, że jest to pióropusz kondensacji dymu elektrowni, które leżą gdzie leciał samolot. Niektórzy twierdzą, że na gorze blask powoduje takie kształty i że słońce świeciło na metal. Poza tym, gdyby to były rury elektrowni atomowej, chmury musiałaby być zbyt nisko, więc wyklucza teorię, że to dym z elektrowni jądrowej lub elektrycznej. Autor zdjec powiedział też, że nie zgadza się,z wyjasnieniami , że to dziwne zjawisko, być może spowodowała natura. W porównaniu z poprzednim przypadkiem, który został sklasyfikowany jako "gigant z chmur", świadek o nazwie Nick O'Donoghue, 30 lat, jest dyrektorem zespołu obsługi oprogramowania w Irlandii i był na pokładzie easyJet loty z Austrii do Cork, gdy zauważył dziwną postać w niebie i sfotografował ją od razu. To był tylko nieco ponad rok temu, a lokalizacje są różne. Istnieją już dwa podobne raporty, mamy nadzieję, że kiedyś zrozumiemy prawdziwe przyczyny lub pochodzenie tego zjawiska na niebie.

Wróć do „Niemożliwe jest możliwe?”