Minister transportu Iraku twierdzi, że 7000 lat temu Sumerowie latali w kosmos

Awatar użytkownika
Sagittarius
Redaktor
Posty: 116
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:59
Lokalizacja: Trójmiasto

Minister transportu Iraku twierdzi, że 7000 lat temu Sumerowie latali w kosmos

Postautor: Sagittarius » 09 paź 2016, 11:59

Iracki Minister Transportu, Kazem Finjan, zszokował świat twierdzeniem, że na terenie jego kraju, 7000 lat temu istniał kosmodrom, z którego latano w kosmos. To oczywiście zupełnie sprzeczne z oficjalną nauką.

Iracki polityk powiedział podczas konferencji prasowej, że planowana budowa lotniska Dhi Qar, zostanie zlokalizowana w miejscu, z którego jego zdaniem, 5000 lat przed naszą erą, startował pojazdy kosmiczne, które pomogły odkryć Plutona i mityczną planetę Nibiru. Według Kazema Finjana, Sumerowie nie zbudowali kosmodromu sami, tylko pomogła im w tym pozaziemska rasa.

"Pierwszy port lotniczy, który powstał na planecie Ziemia był w tym miejscu. Został zbudowany 5000 lat przed Chrystusem. Wyjątkowe w tym miejscu jest to, że pozostaje najbezpieczniejsze do lądowania i startu samolotów, ze względu na korzystne warunki pogodowe. Kiedy Sumerowie osiedli na tej ziemi, byli tego świadomi i wybrali je specjalnie dla swoich lotów do innych planet. "

Iracki dygnitarz twierdzi, że wyczytał o tym w książkach słynnego "historyka" Zecharia Sitchina. Finjan jako dowód wymienił też opracowania Samuela Kramera w tym książki "Historia zaczyna się w Sumerze", w której jego zdaniem zostało dowiedzione, że pierwsze ziemskie lotnisko powstało 7000 lat temu w okolicy dzisiejszego miasta el Naciria.Źródło:
http://innemedium.pl/wiadomosc/minister ... i-w-kosmos

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1412
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: Minister transportu Iraku twierdzi, że 7000 lat temu Sumerowie latali w kosmos

Postautor: ZbyniuRoksana » 10 paź 2016, 15:01

O dziwo nie jestem zdziwiony, gdy słyszę o takich rewelacjach. Nie jesteśmy ani pierwszą ani ostatnią cywilizacją, która zamieszkuje ziemię. Tylko nikt o tym głośno nie chce powiedzieć, jakby był to temat tabu i przy okazji trzeba by było zmienić całą historię świata. Sam mieszkam około kilometra od tzw. Św. Góry w Gdyni, pod którą podobno spoczywa pierwszy władca prasłowiańskiej cywilizacji. Nieoficjalnie, naukowcy zrobili pomiary profesjonalnym sprzętem i 12 metrów pod czubkiem góry trafiono na budowlę przykrytą płytą antygrawitacyjną. Jest to po prostu nienaturalna formacja, zatem stworzona przez kogoś. Oczywiście nikt nic oficjalnego nie opublikuje, gdyż takie badania to zezwolenia i główna przeszkoda...instytucja kościelna, która zaanektowała to miejsce jako święte do własnych celów i nie pozwoli na przywracanie dawnych "zabobonów". Zresztą, jest to standardowa polityka tej instytucji w takich miejscach kultu Prasłowian. Sam posiadam możliwość wyczuwania wysokich wibracji, a na szczycie tej góry mocno wibruje...przy okazji niektóre modele komórek fiksują i się zawieszają, choć to prawie centrum, gdzie wkoło same nadajniki GSM. To tak w formie ciekawostki :]


Wróć do „News”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość