Dla sfrustrowanych...

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Re: Dla sfrustrowanych...

Postautor: Glorian » 10 mar 2017, 11:58

To się zglasza takie posty funkcyjnym. Ja nie widziałem takich zwrotow.

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 11 mar 2017, 7:06

ZbyniuRoksana pisze:Ostatnio na forum pojawiają się fajne wyrazy - pojebanego postrzegania ... srania w banie ... jest gówno ... porąbane sny - w fajnym kierunku dryfuje ''te'' forum. Tylko się cieszyć, ale nie ma z czego...

Weź ty człowieku się ode mnie w końcu oklej co ? Ile można...to jest na bloku w którym jest napisane "daj upust""tu nic nie jest off top".po co w ogóle czytasz mojego bloga skoro tak Ci przeszgadzam w ogóle na całym forum.na co tam wlazisz w ogóle?tylko i wyłącznie robisz to dla kontroli bo na pewno nie z ciekawości .mówię ci odklej się wreszcie ode mnie.zajmij się w końcu sobą.napisałam wyraźnie ze nie jestem muchą.a po...bane są dlatego ze ciągle śnił mi się seks ciąża itp.nie mam obowiązku tłumaczyć ci dlaczego używam pewnych snów ale wierz mi ze każde z nich ma swoje odzwierciedlenie bo słowa żyją i używam twojej metody "myślę co myślę a jak się komuś to nie podoba to mam to gdzies"i jeszcze jedno ci powiem .Roksana dala taki filmik apropo cywilizacji nazywając ją nami ze serce kroi i mózg lasuje tak widzicie świat to gratuluję i pewnie mnie masz za takiego ludzika co łazi i wszystko niszczy.dałeś jej za brawa ze dosadnie ze mocne w przekazie a dla mnie to wrzucenie na forum samego diabla wiec pamiętaj ze wszystko wynika z czegoś i nikt nie zwalnia nas ze współistnienia czy tego chcemy czy nie bo tak działa świat.ten filmik jasno pokazuje właśnie gdzie zmierza to forum wiec może skup się na tym co masz pod własnym dachem a ode mnie się wkoncu odwal nikt ci nie każe rozumieć jak ja widzę świat i nikt mi nie musi narzucać swojego chorego postrzegania które ty nagradzasz oklaskami.chcesz to się obraz chcecie wszyscy to mnie stąd wywalcie mam to głęboko głęboko głęboko gdzieś i tylko proszę Cię Zbyniu odwal się ode mnie raz na zawsze i chętnie tu też użylabym "laciny"myślisz ze można bez konsekwencji jechać po kimś non stop bo ci nie pasuje coś ?myślisz się i to bardzo a twoja największą słabością jest twoje wydawanie się ze nigdy się nie mylisz ale wiesz co?mam to gdzieś.jeśli pod tym chorym filmikiem który nic nie wnosi podpisałes ze to lubisz to sorry ale nie jesteś dla mnie w żadnej mierze osoba godna naśladowania co z resztą czułam od początku.i jeszcze jedna ciekawostka badania naukowe udowodniły ze osoby które czasem używają wulgaryzmów ogólnie mniej kłamią.to forum ledwo żyło zanim się tu zjawiłam ludzie się nie loguja nie piszą...a ty im udowadniasz ze dobrze robią bo ojej co będzie jak Zbyniowi się coś nie spodoba jak nie będzie pasować do jego idealnego świata gdy ten realny i tak ma w dopie.tu są kochani wspaniali ludzie a ty jesteś jak chory nadgorliwy policjant wiec proszę bardzo rób co chcesz i patrzeba dalej jak forum umiera śmiercią naturalną bo nikomu nie chce się w nim po prostu żyć.szkoda mi prądu na ciebie wiesz ? Może i widzisz jakieś energię ale w dopiero byłeś i gówno widziałeś.ups ojej jak ja tak mogłam.a właśnie ci pokazuje że mogłam.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 11 mar 2017, 8:21

od razu nadmienię, że nikogo nie chcę obrazić za to co napiszę, bo wszyscy jesteśmy całością, miłością, każdy z nas chce dobrze, ale może nie zauważa czegoś, dlatego piszę tego posta, z góry przepraszam jeśli kogoś obrażę, ale nie to jest moim zamiarem:-)
ZbyniuRoksana, wiem że chcecie dobrze ze swojej perspektywy, bo chcesz aby to forum było piękne i schludne:-)... Edytko ty również chcesz dobrze, bo chcesz wyrażać się nieskrępowanie, bo wiesz że po to jest wolna wola:-)

Ale czy tak naprawdę nie jest tak, że każdy z nas ma prawa do wyrażania się jak chce, a to odbiór tego przez nas samych nadaje temu zabarwienie? nie da się prawem (zasadami) zmusić ludzi do określonych zachowań, widać to na przykładzie dzisiejszej cywilizacji ludzi, to musi wynikać z serca... żadna kontrola nie jest dobra, bo ogranicza wolność, wolnej woli, więc narzucając sztywne zasady forum, także dążymy do nikąd, sami z wnętrza możemy tylko zmienić siebie, aby to co się dzieje inaczej postrzegać, zmienić myślenie, zmieniając myślenie zmieniają się emocje z negatywnych na pozytywne, przecież nikt z nas nie jest ani lepszy ani gorszy, jest tylko inny od drugiego, a przecież wszyscy jesteśmy JEDNYM, cząstkami Boga.... każdy z nas decyduje, czy dana sytuacja go drażni czy nie, oczywiście można poprosić kogoś aby nie robił czegoś, ale główne zadanie dla nas jest takie, aby zmienić siebie... nie możesz zmienić kogoś jeśli nie chce, zmień siebie (odbiór danej sytuacji może być różnych, tą samą sytuacje jedna osoba potraktuje z humorem, a inna ze złością, a to jest ta sama sytuacja)... nie da się zmienić siłą nikogo, nie ma się na nikogo wpływu w 100% procentach, w 100% ma się wpływ tylko na siebie... zmieniając siebie, zmieni się także to co postrzegasz, bo zmieni się perspektywa patrzenia:-)

ZbyniuRoksana, może te sytuacje które teraz są, które Ciebie "drażnią", są po to abyś coś w życiu przerobiła, są po coś, abyś się może czegoś nauczyła, a może Edytka, jest tą dobrą duszyczką, która chce nas wszystkich czegoś nauczyć, np zasady wolnej woli, patrząc z takiej perspektywy, ta sama sytuacja ma w naszych oczach inny odbiór i już nas nie "drażni"... a Ty Edytko, może ZbyniuRoksana, jest po to dla Ciebie tutaj, jest piękną duszyczką, która ma za zadanie Ciebie również czegoś nauczyć, że zasada wolnej woli co prawda istnieje, ale są ludzie których także wolę należy uszanować, jeśli coś kogoś "drażni" należy to może uszanować, zrozumieć tą drugą osobę:-) wtedy również inaczej odbieramy daną sytuację i nie ma emocji negatywnych, tylko pozytywne... wszystko można pogodzić ze sobą, po to tutaj jesteśmy aby wzajemnie ze sobą żyć i sobie pomagać, w oczach Boga każdy z nas jest równy, każdy jest tak samo kochany:-)
wystarczy zmienić perspektywę patrzenia, wszyscy przecież jesteśmy jednym Życiem, rozbitym na kawałeczki, nie ma innego życia, jest tylko Jedno Życie, w różnych odsłonach (ciałach) :-)

kochajmy się, bo jesteśmy częścią tej samej istoty, bo poza tą istotą nic nie istnieje, jesteśmy tylko my jako indywidualne przejawy boskości, a w połączeniu stanowimy JEDNO, Boga:-) kocham Was i pozdrawiam serdecznie:-)

Ps. Proponuje popatrzeć najpierw z jednej perspektywy ZbyniaRoksany, później z drugiej perspektywy czyli Edytki, a później z trzeciej z góry nad tym, wtedy może się okazać że problem nie istnieje, że wszystkie problemy sami tworzymy:), bo sytuacje po prostu są a to my nadajemy im znaczenie, przyczepiamy etykietki:).

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 11 mar 2017, 14:09

Dzięki Alex.ja juz powiedziałam w tym temacie chyba wszystko.nie usunę swoich postów ponieważ Zbyniu nie posłuchał ludzi o których naprawdę czuć ciepło serce i dobra wolę i nie napisał mi prywatnej wiadomości z prośbą o ich usunięcie wiec skoro tak woli to niech funkcyjni podejmują decyzję.przepraszałam go chyba z milion razy za to jaka jestem i jak pisze ale dość...Zbyniu zranił mnie też kilka razy i ani razu nie przeszło mu przez gardło to słowo zamiast tego otrzymałam "mam to gdzieś jeśli kogoś to dotyka."co za roznica czy napjsze ze ma to w dupie?dla mnie zadna.i gdyby nie miszu i inni bardziej serdecznie oraz głos opiekuna czy duszy znacznie trudniej bym przez to przeszła tylko długo ze nie było głupiego przepraszam i na co mu ta wiedza skoro źle traktuje ludzi?jeśli uważa że takie traktowanie prowadzi do czegoś dobrego to tylko dlatego ze nie docenia tego jak ktoś na to reaguje. .ja widzę słowa one żyją i maja moc .a co mówi mi Zbyniu?"zamknoj się odsunąć się zacznij myśleć pisz na temat a najlepiej nie odzywaj się w ogóle patrz normalnie nie zmieniaj płaszczyzny i znów zamknie się nie odzywaj się ze niby to przeze mnie inni się nie odzywają?ile razy przepraszałam dziękując za rady i ile razy uznał ze moja dobra wola to efekt traktowania mnie??skończyłam...nie będzie po mnie jechać jak po Łysej Kobyle bez mrugnięcia okiem czy choćby pomyslunku o tym co i jak robi mimo rad wierząc jedynie we własną nieomylnośc.uwierz w siebie to nie to samo co przestań wierzyć w innych.nie wytłumaczę tego nikomu.a juz na pewno nie Jemu.i nadal mam to gdzieś i nie przepraszam i nie dziękuję.nie tym razem.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
a-l-e-x
Współtwórca

Postautor: a-l-e-x » 11 mar 2017, 16:47

Mówi się kochani, że kłótnie do niczego dobrego nie prowadzą, ale wierzę że w tym przypadku będzie inaczej...;), bo mając wiarę, można góry przenosić..., rozumiem rozżalenie, to są emocję, które tak naprawdę sami tworzymy w odpowiedzi na sposób odbioru określonych sytuacji. Tak naprawdę to jedna ta sama istota w jednym przejawie (jednym ciele) kłuci się z tą samą istotą w drugim ciele... Czyli sama ze sobą tyle że w różnych przejawach/odsłonach (ciałach). Wyciągnijmy wszyscy z tego lekcję, bo nic nie dzieję się dla samego dziania. Wierzę, że i ta sytuacja pomoże nam wszystkim;). Kochajmy się, bo jesteśmy tylko MY jako Jedno.

Awatar użytkownika
Seele
Aktywny Forumowicz

Postautor: Seele » 11 mar 2017, 17:37

O jak fajnie <yahoo>
Wreszcie coś się dzieje <hahaha>
Ubawił mnie TS77 , po prostu bomba ha ha, piękna charakterystyka wszystkich, dlatego nie mogę się opanować, by czegoś tu nie dorzucić.
Glorian- wielkie dzięki. Za Twoje forum powinieneś dostać Nobla z dziedziny najlepszych wynalazków dla dobra ludzkości <zakochany>
Edytka- szacun za szczerość, można się od Ciebie wiele nauczyć <uścisk>
ZbyniuRoksana - wielka mądrość, ogromna wiedza, talent pisarski, cudowna córka <serducho>
Anuszka- prawdziwa mądrość kobieca, wielkie wyczucie i intuicja <serce>
TS77- ha ha no nasz wielki Filozof, a że studiowałam filozofię, to przyznaję, jesteś czasem trudniejszy od Heideggera, ale jak się przebije przez te Twoje trudne zdania, to nie można im odmówić sensu :d
Goormik- człowiek o wielkim sercu, też trąci filozofowaniem, ale na szczęście nie tak skomplikowanym <lol>

Jak fajnie, że tu jesteśmy, a teraz Brzechwa "... po co wasze swary głupie, wnet i tak..." będziemy się z tego wszystkiego śmiać i patrzeć, jak myśmy się tu bawili , czyli luz <radocha_wielu>
<crazy_pilot>

<fala> <fala> <fala>

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 11 mar 2017, 19:52

Hehe nie ma to jak żywa dyskusja ;)

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Anuszka
Współtwórca

Postautor: Anuszka » 13 mar 2017, 14:33

Seele pisze:(..)
Anuszka- prawdziwa mądrość kobieca, wielkie wyczucie i intuicja <serce>
(...)

Jak fajnie, że tu jesteśmy, a teraz Brzechwa "... po co wasze swary głupie, wnet i tak..." będziemy się z tego wszystkiego śmiać i patrzeć, jak myśmy się tu bawili , czyli luz <radocha_wielu>
<crazy_pilot>

<fala> <fala> <fala>

oo dziękuję:) Seele <serce> <serce> jak miło Cię widzieć <kwiatek> <buzki> Przyznam, że mi trochę brakuje Twoich pełnych serducha wypowiedzi, które zawsze pięknie transformowały energię w danym temacie na tą bardzo, bardzo pozytywną, pełną <miłość> <miłość>.

Po tamtej, bardzo oczyszczającej dyskusji, która niewątpliwie była potrzebna, ja osobiście, z powrotem z chęcią wchodzę na forum, jest tyle już tematów i wypowiedzi, że intuicyjnie już sobie wybieram te do przeczytania.

Z forum wygląda na to, że jest jak napisał A-l-e-x o Aronie,

a-l-e-x pisze:...na określonym poziomie świadomości, jeśli komuś to służy to ogląda, jeśli przestaje to odstawia.

Każdy z nas trafił tu pewnie z chwilą, gdy tego potrzebował, co nie znaczy, że ta potrzeba jest cały czas, jestem w stanie to zrozumieć, jeśli jest to decyzja przemyślana, (co nie znaczy, że nie będzie mi szkoda :( ). Każdy tutaj wnosi coś od siebie, czego się nie dowiemy na yt, fb i innych stronach.

Mimo wszystko, jest i będzie miło, jak te osoby się jednak pokażą raz na jakiś czas na forum i napiszą, co u nich <nauka>
Kochane Światełko, oddaję Ci w opiekę to forum i naszego maluszka, żeby wszystko było w porządku, a maluszek zdrowy. :) :) :) Niech światło będzie w Nas :) Dziękuję za uzdrowienie.

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 23 mar 2017, 22:36

Głupi się czuję i pusty jak dzwon, a przeczytałem księgi życia już czterdzieści stron... :)
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Awatar użytkownika
g00rmik
Moderator

Postautor: g00rmik » 24 mar 2017, 9:43

Anuszka pisze:(...)
Wiele zawdzięczam temu forum, min. to, że na początku listopada na czacie, podzieliłam się z tym, że chciałam mieć dziecko, ale lekarze, powiedzieli, że nie mogę i dopiero za trzy miesiące mogę zajść w ciążę po kuracji. G00rmik mnie bardzo mile pocieszył, IwonkaZielonka napisała wiadomość i wspierała, a nagle za dwa tygodnie okazało się, że jestem w ciąży, a termin mam wyznaczony na moje urodziny...:)uważam to za nie przypadek, a cud, który miał miejsce dzięki temu forum i założycielowi Glorianowi, który pozakładał takie piękne afirmacje dla nas użytkowników.
To był jeden raz jak się podzieliłam swoim problemem, dostałam piękne wsparcie, chciałabym podziękować tym, którzy też to przeczytali, i w duchu gdzieś tam o mnie pomyśleli...
(...)

Anuszka, normalnie łezka mi się w oku zakręciła, jak to przeczytałem :) Wielkie gratulacje i trzymam kciuki za zdrówko obojga <serducho>
Właśnie takie wpisy dają to niesamowitą satysfakcję, że ten czas poświęcony i wyrwany rzeczywistości to nie stracony czas. To ja Ci dziękuję.
Przestrzeń niefizyczna związana z portalem obudzeni.info jest czystym przekazem z poziomu Serca, czerpiącym z Nieograniczonego i Jedynego Źródła w nieograniczony i harmonijny sposób. Oddaję tą przestrzeń Opiece Źródła, niech prowadzi nasze serca.

Jedyny Boże, Źródło Wszechrzeczy i Wszechistnienia, dziękuję Ci za każdy rok, dzień, oddech, za każdy wschód i zachód Słońca, za każdy przejaw Twojej obecności w mojej przestrzeni. Bądź ze mną zawsze, ochraniaj, doświadczaj i prowadź Swoją drogą. Spraw bym najlepiej jak potrafię pomagał innym wznosić się do Ciebie.

Wróć do „Dla kogo ta kategoria i po co?”