Dla sfrustrowanych...

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Re: Dla sfrustrowanych...

Postautor: Niezgodna » 27 lut 2017, 20:41

edyta pisze:Nie wiem Niezgodna kogo masz na myśli mówiąc "my"prawda jest taka ze bardzo długo w ogóle nie widziałam tych postów bo korzystam z netu w telefonie a ten temat jest na samym dole.każdy wie ze chodzi o mnie ale nikt się nie pofatygowal żeby powiedzieć mi to wprost oko w oko po prostu choćby pisząc gdziekolwiek tam gdzie się udzielałam.wiem ze dostałam tu duziemienia wsparcia i wiem ze każdy chce się troszczyć o to miejsce na swój sposób i ja mam coś do poprawienia względem was ale ten temat forum jest jak zbieranie się watachy na jednego tak to wyglada.cala rozmowę która tu byla miałam przyjemność przeczytać długo po tym jak się odbyła.wiem ze w przestrzeni współistnienia Niezgodna jest jakiś powód ze dalej ciagniesz ten wątek gdy temat praktycznie został wyczerpany.sprawa k7mulujr się na tym ze jest prośba która staram się spełniać choć na prośbę to wcale nie wyglądało i nie rozumiem po co dalej ciagniesz ten wątek.

...ale, ze co ja ciągnę wątek? Dokonałam wpisu do Twojej wypowiedzi, bo chciałam zadać pytania (na które i tak nie dostałam odpowiedzi), dwa dni po najświeższym wpisie...przepraszam ale też nie bywam tutaj codziennie.
nie wiem o które "my" ci chodzi, proszę przytoczyć całe zdanie.

Ok...olać to, nie mam sił po prostu..
Miłego wieczoru :)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 27 lut 2017, 20:45

edyta pisze:Niezgodna ja nigdy nikomu nie powiedziałam ze ma czegoś nie robić oprócz przeklinania do kropki .nikomu nie mowie ze coś co tu napisał stworzyl czy skopiowal jest zbędne bo to by nie była prawda.wiem ze każdy na swój sposób robi tu kawał dobrej roboty bo po prostu jest i dzieli się tym co może a każde z nas jest jak puzzel i każde z nas z tych puzzli korzysta jak mu pasuje.to ze ja nie mam potrzeby czytać np na temat czakr ZbyniuRoksana wcale mu nie umniejsza i powoduje we mnie oceny ze to co robi nie ma sensu bo dla wielu ma ten sens i może dla mnie kiedyś też będzie miało aczkolwiek bajka o Zosi była wspaniała bo to mi pasuje.
ZbyniuRoksana napisałeś ze miłość to dawanie przestrzeni a nie jej ograniczanie dlatego bardzo z całego serca dziękuję tobie i wam wszystkim za to ze taka przestrzeń dostałam i za to ze nauczyliście mnie wzajemności i z radością będę pisać mniej byście i wy tej przestrzeni zaznali.myślę ze jest to prostsze gdy nie oceniamy samych siebie dlatego ZbyniuRoksana jeśli chcesz po prostu pisz i nie martw się o to co ktoś pomyśli i czy w ogóle to przeczyta bo jesteśmy różni a to miejsce jest chronione i ważne jest by każdy z nas rozkwital w sercu a nie tylko w głowie.nie zmienia to faktu ze kocham to miejsce kocham was kocham kochać i kocham tu być z wami.

Ok :))
<serducho>
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 27 lut 2017, 20:52

Wybacz Niezgodna nie da się u mnie w telefonie skopiować jedno zdanie z wypowiedzi.chodziło mi to ze napisalas żebym napisała po niku o kogo mi chodzi by ta osoba mogła się do tego odnieść a to już miało miejsce.Anuszka ledwo mnie rozczytala ale serduchem wyczula ze to do niej było i się odniosła.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
Niezgodna
Współtwórca

Postautor: Niezgodna » 27 lut 2017, 21:00

edyta pisze:Wybacz Niezgodna nie da się u mnie w telefonie skopiować jedno zdanie z wypowiedzi.chodziło mi to ze napisalas żebym napisała po niku o kogo mi chodzi by ta osoba mogła się do tego odnieść a to już miało miejsce.Anuszka ledwo mnie rozczytala ale serduchem wyczula ze to do niej było i się odniosła.

Ach, ok :) wybacz, słabo dziś ogarniam ;)
<serce> 4 all
I`m <3<3 ---> 33

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 27 lut 2017, 21:40

Hehe spoko.ja czasem też .dobrej nocy.
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
TS77
Współtwórca

Postautor: TS77 » 04 mar 2017, 2:05

PS: Sorry jak kogoś uraziłem, ale musiałem napisać to napisałem :P

a-l-e-x pisze:Można wszystko po to jest wolna wola:) a jak to ktoś odbierze to zależy od tego kogoś wnętrza:)
Tak na marginesie, to wszyscy jesteśmy tą samą energią tylko w różnych wcieleniach, bo istnieje tylko JEDNO, więc powinniśmy się rozumieć na wzajem, chyba że nie:).

no "powinniśmy", ale dużo energii zostało włożone żeby tak nie było, więc teraz ktoś musi posprzątać, albo będzie trzeba omijać tą "kupę śmieci" na zawsze :P

Co do zakazów, nakazów, struktury forum itp. cokolwiek sobie wymyślimy, że ma jakoś działać, nigdy tak nie działa. Tzn. nie potrafisz zrobić czegoś lepszego od siebie, "dzieło nie może być lepsze od stwórcy". Jeśli dzieło jest żywe, czyli osoby tworzące wpływają na nie, przekształcają je, zawsze będzie ono odzwierciedlać w jakości grupę tworzącą to dzieło. Forum staje się lepsze, jeśli my - użytkownicy i administracja - stajemy się lepsi.

Czyli - szkoda czasu na myślenie, rozwijać się i reagować wedle potrzeb, a później obserwować skutki i poprawiać. Btw. nie pomylić "wizji forum" (czyli np. ma być takie a takie, żeby sobie pomóc) z myśleniem o nim (np. co i jak zrobić, żeby było tak a tak), bo do procesu myślenia, żeby był poprawny potrzeba wiedzy, której nie mamy, chyba, że potrafimy sczytać z dobrego źródła :) a jak nie, to seria prób i błędów, aż się dopracuje <spoko>

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 04 mar 2017, 9:55

No to ja mam lenia.przepraszam.

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 07 mar 2017, 10:56

:] Patrząc na obecne forum, doszedłem do wniosku, iż po zakończeniu tematów, które jeszcze teraz prowadzę, moja dalsza bytność tutaj nie będzie miała racji bytu. Oczywiście moje treści tu zostawię dla przyszłych użytkowników, gdyż były pisane z przekonaniem, że kogoś zainteresują, zaintrygują :)

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 07 mar 2017, 18:08

Z pewnością tak jest.twoja obecność ma ogromną racje bytu może nie zawsze ją widać ale dopóki masz chęci pasje i możliwość wyrażenia siebie i swojej ekspresji tzn ze żyjesz a dzielenie się życiem to chyba najwspanialsza forma współistnienia.przepraszam ze tak dużo pisze i zdaniem wielu nie na temat mam widocznie nieco inna logikę w głowie ale jesteś tu bardzo potrzebny bo wielu ludzi szuka i potrzebuje wiedzy .drogowskazu ja zresztą też...także nie poddawaj się <brawo> <buzki>

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 10 mar 2017, 11:53

Ostatnio na forum pojawiają się fajne wyrazy - pojebanego postrzegania ... srania w banie ... jest gówno ... porąbane sny - w fajnym kierunku dryfuje ''te'' forum. Tylko się cieszyć, ale nie ma z czego...

Wróć do „Dla kogo ta kategoria i po co?”