Dla sfrustrowanych...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Dla sfrustrowanych...

Postautor: ZbyniuRoksana » 13 lut 2017, 9:54

Otwieram nowy temat dla tych, którzy mają ból w sercu z czyjegoś powodu, jakiejś sprawy lub kłopoty z własnymi fanaberiami...i tutaj można sobie pofolgować swobodnym myślom nie obrażając innych, gdyż tu etykieta nie obowiązuje, zostawiamy ją na zewnątrz (tylko bez wulgaryzmów) <yahoo> <laughingneqw> <crazy_pilot>
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, 10:00 przez ZbyniuRoksana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Re: Dla sfrustrowanych...

Postautor: ZbyniuRoksana » 13 lut 2017, 9:56

<gafa> Mam nieodparte odczucie, że nasze forum zaczyna zjadać własny ogon, jakby goniło w kółko... <mysli> <klotnia>

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 13 lut 2017, 12:06

Przytoczę ci sentencję z "Rozmowy z Bogiem" przytoczoną przez ciebie :d
...Panowanie nad myślami nie jest takie trudne, najpierw trzeba nauczyć się śledzić swoje myśli, myśleć o tym, co się myśli. Jeśli przyłapiesz się na myśleniu negatywnym – takim, które zaprzecza twojemu najwyższemu pojęciu o danej rzeczy – przemyśl na nowo! …

W sumie forum jest zbiorową świadomością nas wszystkich, każda myśl jest energią która nie znika, tak więc ci "bardziej rozwinięci" i "początkujący w rozwoju" generują tak różne myśli na tak różnym poziomie zgodności z PRAWDĄ, że w sumie forum musi gonić w kółko, ale jest to taka spirala która powoli jednak rozkręca się ku coraz wyższym wibracjom. Czyli poszczególne myśli zbiorowo poddajemy rozmyślaniom ;)

Tak więc gonimy w kółko ale dla ogólnego rozwoju zbiorowej świadomości ;) <radocha_wielu>
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 13 lut 2017, 12:20

Jest tutaj trochę haosu. Niektóre działy, kategorie, posty mogłby być w bardziej czytelnych miejscach. To fakt ale... Nie mam kiedy tego ogarnąć, niestety <bezradny> Teraz dzieciaki mają ferie więc jest szansa zmierzyć się z tematem.

Swoją drogą to forum można traktować w różny sposób.

1. Jako wiedzę, która dąży do swojego kompedium i wtedy zostaje tylko katalogowanie dostępnych treści, dbanie o to, żeby się nie duplikowały i były najwyższych lotów, oraz zamknięcie tej "encyklopedii"

...albo

2. Jako osobiste doświadczenie każdego usera związane z obudzeniem, które każdego dnia jest inne.

Tutaj widzę przeplatanie się tych dwóch trendów. Jest jeszcze trzeci...

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 13 lut 2017, 12:49

... trzeci to ludzie nie obudzeni, których jest najwięcej. Nic nie piszą, nie rejestrują się. Tylko czytają...

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 13 lut 2017, 16:19

hihihi no ale jak czytają to już dobrze ;) nawet jak ktoś się z tematami poszczególnymi nie zgadza to rysa/pęknięcie na skorupce już jest, czyli do wyklucia bliżej ;)
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 14 lut 2017, 8:23

A co by się stało, gdyby zaczęły się wykluwać małe dinozaury? Ale i tak mi się zaczyna kręcić w głowie od nadmiaru serwowanych tu przez nas tematów. Będę marudny, ale rozmywa się sens tego forum w mnogości różnych treści. Glorian, wiem, że nie da się nad wszystkim zapanować, ale gdy był zwykły irc-owski czat, to więcej działo się bezpośrednio w wymianie myśli i spostrzeżeń. A tak ciągniemy jakby na biegu jałowym. Jejku, ostatnio uwielbiam takie biadolenie <lol> tylko bez kazań michu, bo umiesz ustrzelić <laughingneqw>

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 14 lut 2017, 10:21

Czas przyspiesza - treści przybywa...
...oczywiście warto dążyć do doskonałości forum ale gdyby IRC był doskonały to mars & valery by go nadal prowadzili zamiast wyparować <bezradny>

W sumie Zbyniu to taka półapka umysłu, wiesz o tym przecież... Osądzasz to co jest teraz na podstawie tego co było kiedyś. Idealizujesz coś czego już nie ma. Żyjesz wspomnieniem IRCa zamiast być tu i teraz. Tak mnie naszło, mam nadzieję, że się nie obrazisz za wycieczkę osobistą. Ten temat i tak powinien być skasowany razem z tą całą kategorią... Kolo (pomysłodawca tej kategori) mnie zagadał, że go system prześladuje, bo z nim walczy i potrzebuje mieć kawałek miejsca na forum więc mu zrobiłem, ale nic tu nie pisze więc raczej system go pożarł...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 14 lut 2017, 12:49

Nie zgadzam się! Nie wspominam, tylko zauważam, że w czasie irc-a był ruch i większe zainteresowanie oraz dynamika zdarzeń była bardziej intrygująca. Teraz to jest tak jak bym chciał zjeść loda ze smakiem, który już się dawno rozpuścił. Liczą się emocje, gdyż pobudzają do myślenia i do ciekawych spostrzeżeń. A tu jakby flaki z olejem <lol> Wszystko ładnie ułożone jak w Korei Północnej <skromny>
Moją pułapką umysłu jest brak bodźców tu i teraz, bo w swoim prywatnym życiu to i tak ich nadmiar. Będę dalej marudził, gdyż co niektórym dobrze w tych domowych pieleszach obudzeni.info. <mysli> <klotnia>

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 16 lut 2017, 8:41

Dalej będę uskuteczniał swoje spostrzeżenia, które zapewne nie będą zbyt popularne, ale ktoś pewne zjawiska tu występujące musi zauważać. Glorian zrób coś lub wymyśl coś, gdyż forum stało się właściwie teatrem jednego aktora (z całym szacunkiem dla aktora) a to zabija inicjatywę innych, którzy się już tylko przyglądają. Odnoszę wrażenie, jakby nieświadomego przywłaszczenia sobie tego forum przez...nie mam na myśli negatywnego odczucia tylko martwię się o całość <mysli> <blaga> <blaga> <blaga> <blaga> Ja już odpadam i skupiam się wyłącznie na swoich tematach :) :]

Wróć do „Dla kogo ta kategoria i po co?”