Podróże w świecie snów i przenoszenie świadomości

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator
Posty: 1643
Rejestracja: 07 mar 2016, 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Podróże w świecie snów i przenoszenie świadomości

Postautor: Glorian » 28 wrz 2016, 11:04

Podróże w świecie snów i przenoszenie świadomości

Proszę, weź z powyższego tylko to, co przyda ci się do duchowego wzrostu, zaś całą resztę wyrzuć. Dziękuję za odwagę i męstwo bycia poszukiwaczem prawdy.

Jestem suwerenną i wolną istotą boską!


Pole kwantowe wpływa na organizację czasu i przestrzeni, dlatego ci z nas, którzy są na Ścieżce wznoszenia, mogą łatwiej wchodzić w odmienne stany świadomości, które mogą być zdefiniowane jak świat snów. Według tej definicji funkcja świata snów nie jest wejściem lub ingerencją w sen jakiejś osoby. Kiedy doświadczymy duchowej inicjacji i zdecydujemy się świadomie służyć jedności oraz planecie, dyscyplinując siebie doskonalimy stany współczującej bezinteresowności. Jesteśmy połączeni, słuchamy i czujemy nasze wewnętrzne systemy nawigacji przez cały czas. To oznacza, że zważamy na wskazówki świadomości i pracujemy nad przenoszeniem myśli ponad osobiste przyziemne dylematy, wydostając się poza liczne pułapki oraz gierki ego rozgrywane w świecie materialnym. Kiedy rozwijamy się duchowo i słuchając wewnętrznej inspiracji wzrastamy z większą pasją, wtedy wielu z nas odkryje, że może podróżować w świecie snu lub mieć zdalny podgląd stanu świadomości na bardziej spontaniczne sposoby.

Podróże w świecie snów są przechodzeniem lub przenoszeniem własnej świadomości, aby obserwować oraz uzdrawiać wzorce i wydarzenia wyłaniające się w wielu alternatywnych rzeczywistościach, liniach czasu, a także dostrzegać naturę struktury tego, co je stworzyło i współdziałać z Bogiem, znajdując i usuwając boksy rzeczywistości lub ciemne portale używane jako pułapki świadomości. Podróż po świecie snów jest odmiennym stanem podwyższonej świadomości, w którym jest się tylko obserwatorem. Może to być związane z przebywaniem na innej linii czasu, w innej rzeczywistości lub poza czasem. Będąc w tym zmienionym stanie, możemy przenieść do świadomości to, co było nieświadome, dzięki czemu możemy bezpośrednio w tym uczestniczyć - z udziałem wyższej świadomości. Ścieżka przebudzenia ma nas doprowadzić do uświadomienia sobie tego, co było nieświadome, w celu ujawnienia zaciemnień lub oszustw i dostrzeżenia ukrytej za nimi prawdy. To jest stan doprowadzenia wiecznego światła, które rozświetla cienie ciemności, co alchemicznie przekształca ich naturę i odzwierciedla wyższą prawdę.

Możemy przygotować się do wejścia w ten stan poprzez otwarcie się w głębokiej modlitwie, medytacji i skupienia uwagi, co może nam pomóc w zainspirowaniu do kreatywności, uzdrawiania, zdobywania wiedzy oraz komunikacji i wymiany z innymi istotami. Ludzkość rdzenna: Indianie, Aborygeni, Tybetańczycy i Celtowie należą do ziemskich plemion, które są przeprowadzane w czasie za pomocą kodów do podróży w świecie snów, i pomagali chronić planetę utrzymując ten genetyczny wzorzec przy życiu, aby ludzkość miała do niego dostęp podczas ciemnej epoki. Pierwszymi podróżnikami po świecie snów po kataklizmie były ziemskie kobiety, które pojawiły się z kodami Żółwiowej Babki, przeniesione z matriarchalnego społeczeństwa Lemurii, aby świadomie utrzymać tę wiedzę tajemną w ukryciu przed najeźdźcami. Lemuria doznała wielkiej zagłady, ponieważ chciano zetrzeć moc, jaką kobiety posiadły żyjąc na Ziemi, co miało związek z podróżami po świecie snów oraz umiejętnościami Esseńczyków i Templariuszy. Ponieważ kody zasady matki i córki wypłynęły z głębin kryształowych jaskiń na powierzchnię planety, ten skodyfikowany język powraca do niektórych kobiet i mężczyzn wcielonych obecnie na planecie - do tych, którzy byli wcieleni w dawnych czasach lub są potomkami starożytnych plemion z Lemurii. Ta grupa podróżników po świecie snów powróciła, by pomóc przywrócić na planecie równowagę boskiej zasadzie żeńskiej, a wielu pośród nich to rdzenni Amerykanie lub aborygeni.

Kiedy udajemy się do wyższych wymiarów stworzenia i szukamy tam kogoś lub czegoś utrzymując energetyczny podpis i odczucie tego, czego szukamy, nasza świadomość jest tam automatycznie przenoszona, gdziekolwiek to się znajduje. Transport świadomości może się zdarzyć na jawie, podczas snu, w odmiennych stanach świadomości lub kiedy intensywnie koncentrujemy się na danej osobie, sytuacji lub rzeczy, w sposób, w jaki skupiamy się na fizycznej lokalizacji lub linii czasu na Ziemi. Na przykład możemy przenosić energię świadomości, kiedy utrzymujemy intencję połączenia się z miastem, miejscem historycznym, punktem mocy lub strukturą megalityczną, zwłaszcza gdy jesteśmy oddani służbie jedności. Stany przenoszenia świadomości, takie jak podróże po świecie snów, są bardziej naturalnymi stanami dla przebudzonych osób z grup Indygo i gwiezdnego zasiewu. Transportu świadomości i stanów z nim związanych można się nauczyć i rozwijać je poprzez różnego rodzaju praktyki, podczas których osoba - niewtajemniczona lub niezainicjowana - dąży do zdobycia głębszej wiedzy o stanie jedności, jaka istnieje pomiędzy Bogiem a Jaźnią. Wiele osób z gwiezdnego zasiewu lub Indygo usprawniło te umiejętności w poprzednich wcieleniach - rozwinęły się mentalnie, dokonały integracji polaryzacji, nauczyły się wyrażać miłość i oddanie, które są sposobem życia w wyższych królestwach istnienia. W efekcie ich podróże po świecie snów i przenoszenie świadomości mogą się zdarzać, kiedy się o to postarają lub i bez tego - tylko kiedy tego zechcą, ponieważ jest to funkcja pamięci pojawiającą się samoistnie, gdyż jest zapisana w wyższym odcisku genetycznym. Te uśpione umiejętności rozbudzają się w ludziach podczas cyklu wznoszenia.

Osoby pracujące na sieci często są angażowane w różne formy przenoszenia świadomości w celu utrzymania stanu obserwatora i bycia świadkiem odnotowanych w czasie wydarzeń mających wpływ na historię ewolucji rasy ludzkiej na Ziemi, które miały miejsce w przeszłości lub nastąpią w przyszłości. Akt obserwacji rozpadu pewnych potencjalnych fal, które sprawiają, że sytuacja, zdarzenie lub obiekt stają się fizyczne albo zmieniają w taki sposób, że następuje przesunięcie linii czasu, nie jest mierzalny przez obecną naukę. Jest to bezpośrednia funkcja wyższej świadomości ucieleśnionej do przesunięcia linii czasu od destrukcyjnych prawdopodobieństw lub zagłady przez przywrócenie harmonii i energetycznej równowagi związanej z polaryzacją. Kiedy obserwujemy formy fal elektromagnetycznych archetypowych wzorców i mitów o stworzeniu czy symboli sennych aktywnych w tym polu, możemy zmienić środowisko fizyczne i sposób, w jaki sygnał elektromagnetyczny czy wzorzec jest wyrażony w rzeczywistości. Akt współczującego dawania świadectwa w czasie przenoszenia świadomości, na przykład podczas podróży po świecie snów, pozwala nam widzieć, co się stało z Ziemią, gdzie doznała zniszczeń, a także treść planu, który wpływa na kierunek zbiorowej świadomości ludzkości. Tam, gdzie Ziemia została uszkodzona, jest również miejsce ogromnego cierpienia ludzi. W wyniku tej traumy jest tam skumulowany ból ludzkich dusz – jego energia została zebrana przez stacje poboru energii dla NAA.

Kiedy w odmiennych stanach świadomości przemierzamy linie czasu Ziemi, jesteśmy w stanie dostrzec, gdzie i jak miały miejsce historie stworzenia, opowiadania o czasie snu, lub mity zapisane w tej części ciała planety i w jej sieci. Zdarza się, że możemy śledzić źródła transmisji struktur do poza planetę, jak gwiazdozbiory, obiekty Messiera, planety i inne ciała niebieskie. Cała rasa ludzka ma bezpośredni wpływ na treść przekazu dotyczącego mitów, archetypów, kodowania numerycznego i częstotliwości kontroli umysłu, które zostały wpisane w planach oraz liniach czasu Ziemi. Jak zostało opisane, wiele pól morfogenetycznych planety zostało wykorzystane przez Obcych, którzy umieścili tam kody i przez kontrolerów, dla kontroli umysłów w celu lansowania zbiorowych archetypów, które kontrolują umysły ludzi żyjących na Ziemi. Zasadniczo, ta kombinacja wzorców archetypowych lub sprawowania kontroli nad ludzkimi umysłami przejawia wynaturzenia ludzkich fenotypów zachowawczych, w które na rasę ludzką zostały nadrukowane cechy przynależności do gadów i zbiegłych ras.

Podróżując po świecie snów, można zaobserwować wszelkiego rodzaju wydarzenia występujące w miejscach, które odnotowały zapisane w zbiorowej świadomości archetypy, symbole, kody numeryczne, wzory geometryczne, holograficzne wstawki i opowiadania stworzone przez nich, aby wpłynąć na umysły i kontrolować poziom świadomości operacyjnej ludzi żyjących na Ziemi.

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016 ... ne+zdrowie)&m=1

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik
Posty: 1412
Rejestracja: 17 kwie 2016, 9:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: Podróże w świecie snów i przenoszenie świadomości

Postautor: ZbyniuRoksana » 28 wrz 2016, 15:51

Chcę dożyć rzeczywistości, w której np. 50% społeczności ludzkiej żyjącej na ziemi, uda się wypiąć spod wszelkiej kontroli. Wtedy się okaże, że np. sąsiad lub ulubiona koleżanka z pracy to gadzina lub inne stworzenie, które utraciło naszą powłokę w wyniku braku energii zasilającej i poszerzonej percepcji ludzkich zmysłów. Będzie zabawnie w przyszłości i zapewne trochę szokująco dla niektórych ludzkich umysłów <yahoo> <crazy_pilot>


Wróć do „Vademecum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron