Poznanie osobistego opiekuna (opiekunów) duchowych

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Poznanie osobistego opiekuna (opiekunów) duchowych

Postautor: ZbyniuRoksana » 04 paź 2016, 16:37

Przy duchowym rozwoju, wzrastaniu w wyższe wibracje, nieodzowne staje się poznanie własnego opiekuna, który kieruje i wspomaga nasze dążenia do poszerzania własnej percepcji i zrozumienia świata duchowego. Nie ma optymalnego rozwiązania. Najlepiej jest, gdy owy opiekun sam się przedstawi i wspólnie z nim bezpiecznie można poznawać zakamarki nieznanego. Istnieją również techniki jakby zmuszenia opiekuna do współpracy (szamanizm często stosuje taka praktykę). Jednak warto się pomęczyć i dążyć nieustannie do własnego poznania i oczyszczania z negatywnych emocji, by móc stać się światkiem, dostąpić przywileju z poznania kogoś, kto cały czas sprawuje nad nami pieczę. Jest naszą osobistą ochroną a zarazem świetlistym przewodnikiem, który rozbłyskuje przy nas. Osoby "czujące" takie energie od razu wyczują, że przy danej osobie tak cudowna energia czuwa. To jakby dodatkowy bonus do naszego już nieograniczonego rozwoju. :]

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Re: Poznanie osobistego opiekuna (opiekunów) duchowych

Postautor: edyta » 29 lis 2016, 13:27

Usłyszałam słowo "ampla"ciekawa jestem czy to jest imię mojej duszy
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 29 lis 2016, 16:43

edyta pisze:Usłyszałam słowo "ampla"ciekawa jestem czy to jest imię mojej duszy

Nie wiem. Sama musisz to odczuć. Istnieje jednak jedna bardzo ważna zasada - jeśli twój opiekun się przedstawi, to nie wolno nikomu zdradzać jego imienia. To też, jeśli czujesz, że coś tak ważnego dla Ciebie przez przypadek opublikowałaś tu to natychmiast skasuj swojego posta! :)

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 30 lis 2016, 9:51

Juz poszło w eter wiec nie ma co kasować. Czemu Aron w takim razie posługuje się tym imieniem?
Dziękuję Ci Tato i wiem to na pewno przez cały czas czuwasz nade mną.Boże dziękuję za cud życia, w którym biorę udział .

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
Glorian
Administrator

Postautor: Glorian » 30 lis 2016, 10:38

Jak widać każdy może mieć inaczej <mysli2>

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 30 lis 2016, 11:14

Dzieje się to w co wierzymy :)

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

Awatar użytkownika
michu60
Współtwórca
Kontaktowanie:

Postautor: michu60 » 30 lis 2016, 11:30

Aron posługuje się imieniem własnej duszy, a imię opiekuna to co innego, to poznanego imienia opiekuna nie należy zdradzać przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa. W twoim Edyta przypadku usłyszałaś coś, co nie wiesz jeszcze czym jest, więc stąd uwaga o skasowaniu tej informacji ;) na wszelki wypadek.
Każdej istocie odwiedzającej to forum przekazuję promyk energii Źródła prosto z serca, abyśmy razem szli w prawdzie i budowali Nowy Świat ;)

Awatar użytkownika
ZbyniuRoksana
Złoty Użytkownik

Postautor: ZbyniuRoksana » 30 lis 2016, 17:49

Michu mnie uprzedził <laughingneqw> dodam jedynie, że to kwestia wyboru, jakim imieniem chcemy się posługiwać w otaczającej rzeczywistości a z jakim istnieć w tutejszej społeczności lub na szerszym forum. Pod tym względem nie jestem oryginalny :]

Awatar użytkownika
edyta
Złoty Użytkownik

Postautor: edyta » 05 lut 2017, 10:32

Ampla to imię mojej duszy...lampa zawieszona na łańcuchach.myślałam przez lata ze to źle ale pojelam ze te łańcuchy to łańcuchy miłości bez których nigdy nie byłabym ampla

Ufaj Bogu..
-proś o cud...

glosserca
Adept

Postautor: glosserca » 06 lut 2017, 22:25

Witam czy znacie jakiś dobry sposób czy to medytacji czy jakiejś techniki poznania swojego opiekuna. Ja slucham swojej duszy serca czy to jest to samo czy opiekun to zupełnie cos innego.A może opiekunami jesteśmy sami dla siebie?

Wróć do „Cel”